8.191 Frissítési csomag

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Szia,

Mi a pontos probléma? Jelenleg kezdővédelem alatt nem elérhető az üdvözlő képernyő automatikus megjelenítése. És ez nem hiba, hanem akarattal van így, viszont már továbbítottuk a javaslatot arra vonatkozóan, hogy ezen változtassanak. Ha másról lenne szó, kérlek keress fel minket a Supporton keresztül. Köszönjük!

Say Hi leírta mire gondolok, tegnap akartam ticketet írni, de valamiért ne, küldte el, lehet térerőn kívül voltam... Ahogy Say Hi is írta, a színkódolásra és a szövegre gondoltam.
Mostmár az egész kb összefolyik, minden kék, ami eddig piros vagy zöld volt, az se jelenik meg faluváltozásnál, hogy melyik klánhoz tartozik az adott falu meg úgy amúgy kihez. Így kb semmi értelme nincs a kezdő képernyős információnak, mert ugyan úgy utána kell járnod hogy az a falu kinél van és melyik kláné..
Ehhez hozzájön a szerintem szintén zavaró és csak sablonosító "elvesztette" és "elfoglalta" megnevezés... hasonló a két szónak az alakja, könnyen összefolyik főleg, hogy a színezés se ad semmi plusz információt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.185
Ehhez kapcsolatban egy update lehetőség: hozzuk vissza a régi üdvözlő képernyőt, és ahogy megosztható a fórum meg a foglalástervező, lehessen ez is megosztható igény szerint. Egyszerűbb lenne, a több klánból állóknak látni, mi ment el, mi jött.
 
Fent