8.191 Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
8.191 Frissítés

Kedves Játékosaink,
Az új 8.191 verzió November 19-én érkezik a szerverünkre és a következő változásokat tartalmazza:


Változások és fejlesztések

Erődök
Mostantól kezdve minden erőd szint 10%-kal növeli a klánképesség hatását.


Visszajelzés

A visszajelzéseket és a javaslatokat továbbra is várjuk a hozzászólásban.

A Klánháború Csapat
 

DeletedUser19902

Vendég
Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy a Klán --> Belső közleményeknél, ez mit takarna: Nemessé avatások?
Hol lehet ilyet állítani a tagoknak, és mit tud csinálni a tag ezzel a nem tudom mivel? :D :D

Válaszotokat előre is köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy a Klán --> Belső közleményeknél, ez mit takarna: Nemessé avatások?
Hol lehet ilyet állítani a tagoknak, és mit tud csinálni a tag ezzel a nem tudom mivel? :D :D

Válaszotokat előre is köszönöm!
Sikeresen lefordították magyarra az "Ennoblements" szót 1 nap alatt. Falu változások vagy Nemeselések vagy Foglalások helyett eme gyönyörű megfogalmazást kaptuk.
 

DeletedUser19902

Vendég
OOoo, vágom már, ez olyan mint az Üdvözlő képernyőn a foglalások :p
Ez így nem rossz, hogy végre meglehet nézni, zavart már, hogy csak az üdvözlőn látszódott csak :)
De mondjuk igen, azért eléggé félre sikerült a fordítás xd
 

DeletedUser19902

Vendég
Csak azt nem értem, hogy ez is mai frissítés, ha jól tudom, akkor miért nem írták be ezt is, hogy változott? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Csak az üdvözlőn már nem látszik aminek kéne.... Nem értem, ha valami jó, minek kell elcseszni.
 

DeletedUser19902

Vendég
Meg amúgy most nézem, hogy amikor rámegyünk a Ranglistánál a Klánokra, ott pedig rányomunk az egyik klán profiljára, akkor most már kilistázza a tagokat, valahogy ezt is elfelejtettétek közölni velünk, szerintem, mert ez is szerintem tegnapi frissítés :D
És amúgy nem sikerült ezt lefordítani: Tribe members xd
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Hibázni csak az hibázik, aki próbálkozik! :)
A fordításokat át fogom /fogjuk futni és próbálunk korrigálni, ha szükséges.
Nagyon szépen köszönjük, ha találtok hibát, mert celiranyosan tudunk dolgozni :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Sok az újítás és kevés rá az ember vagy épp az idő (gondolom én) :D
Az a legnagyobb baj, hogy nem előre küldik a frissítéseket, hanem a bevezetés előtt egy nappal, késő este. Így elég cink a dolog, lévén, hogy dolgozunk/egyetemen vagyunk napközben :D
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Sziasztok!
Van valami fejlemény az üdvözlő képernyős bugra? (Remélem bug, mert ha ez így marad, akkor végleg nyilvánvalóvá válik, hogy hátra fele halad a játék fejlesztése..)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Sziasztok!
Van valami fejlemény az üdvözlő képernyős bugra? (Remélem bug, mert ha ez így marad, akkor végleg nyilvánvalóvá válik, hogy hátra fele halad a játék fejlesztése..)

Szia,

Mi a pontos probléma? Jelenleg kezdővédelem alatt nem elérhető az üdvözlő képernyő automatikus megjelenítése. És ez nem hiba, hanem akarattal van így, viszont már továbbítottuk a javaslatot arra vonatkozóan, hogy ezen változtassanak. Ha másról lenne szó, kérlek keress fel minket a Supporton keresztül. Köszönjük!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Szia,

Mi a pontos probléma? Jelenleg kezdővédelem alatt nem elérhető az üdvözlő képernyő automatikus megjelenítése. És ez nem hiba, hanem akarattal van így, viszont már továbbítottuk a javaslatot arra vonatkozóan, hogy ezen változtassanak. Ha másról lenne szó, kérlek keress fel minket a Supporton keresztül. Köszönjük!

gogad6Q.png


Szerintem rá gondol. Régebben jól, színkódolt volt a szerzett/vesztett faluk jelölése, tök könnyű volt követni.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
ötlet/frissítési javaslat.
Telefonról böngészőből rámegyek a 20%os nyersi csökkentős építésre,és nem jelzi,hogy mennyit csökkent 20%al,valamint ugyan ez a helyzet az appban is,nekem nem okoz problémát kiszámolni az 1/5-ös csökkentést,de másnak nem biztos,hogy ilyen jól megy a matek,például NoobLeadernek.Ezt a problémát lehet valahogy eszközölni,vagy csak nekem nem működik?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
ötlet/frissítési javaslat.
Telefonról böngészőből rámegyek a 20%os nyersi csökkentős építésre,és nem jelzi,hogy mennyit csökkent 20%al,valamint ugyan ez a helyzet az appban is,nekem nem okoz problémát kiszámolni az 1/5-ös csökkentést,de másnak nem biztos,hogy ilyen jól megy a matek,például NoobLeadernek.Ezt a problémát lehet valahogy eszközölni,vagy csak nekem nem működik?

Hosszan nyomva tartod böngészőben, meg akarja nyitni új oldalon, félrekatt, és ott mutatja, mennyi a -20 ára.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Hosszan nyomva tartod böngészőben, meg akarja nyitni új oldalon, félrekatt, és ott mutatja, mennyi a -20 ára.
jó,jó de én a gyengébb matematikai tudású emberekre céloztam,hogy tudhatják meg telefonról,és köszönik szépen. :D :) de lehetne egyszerűbb is.:D
 
Fent