8.178 Frissítési Csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Verzió 8.178

Kedves Játékosaink,
Az új 8.178 verzió július 29-én érkezik a szerverre és a következő változásokat tartalmazza.


Kétlépcsős hitelesítés prémium átadáskor


Ahhoz, hogy prémium pontokat adj át, egy kétlépcsős hitelesítési kódot kell használj, amelyet e-mailben fogsz megkapni.
A kód azon e-mail címedre lesz elküldve amely a regisztrációdhoz tartozik. Ahhoz, hogy e szolgáltatást igénybe vehesd, az e-mail címed meg kell legyen erősítve, másképp nem kapod meg a kódot.

Piaci fejlesztések


Könnyebb nyersanyag csere
A piac kényelmesebbé tétele érdekében hozzáadtunk egy lehetőséget, hogy könnyen cserélhessük a létrehozott nyersanyag ajánlatokat.

Több nemes támadásonként


Most már több nemes küldhető egy támadásba a nemes vonat funkcióval, azok számára, akik ezt megakarják tenni. Természetesen még mindig küldhetsz nemesvonatot úgy mint korábban. Te tudod a legjobban, mely stratégia a leghatékonyabb számodra!

Lovag XP


A csatajelentésben ezentúl látni fogod, hogy mennyi XP-t kapott a Lovagod.


Fiókhelyettesítő engedélyek


Amikor engedélyt állítsz be egy fiókhelyettesítőhöz, akkor meg tudod határozni, hogy a helyettes képes-e küldeni nyersanyagokat olyan falvaknak, amelyek nem tartoznak hozzád.

Hűség az erősítés kérése lehetőségben bb-kóddal


A bb-kódok létrehozása az erősítés kérése funkción keresztül most a falu hűségértékét is tartalmazza. Ez az információ a falszint alatt jelenik meg mindig.

Visszajelzés

Visszajelzéseiteket, javaslataitokat továbbra is szívesen várjuk a hirdetmény alatt, hozzászólásban.

A Klánháború Csapata
 

DeletedUser19482

Vendég
Egyszer a fejlesztők igazán megerőltethetnék magukat... A játék neve klánháború, de pont hogy a klán funkciók nagyon gyatrák. Kicsit unalmas, lassú és legfőképpen KÖRÜLMÉNYES mindent a fórumon leszervezni.
Pl.:
- Azon játékosok akik klánba vannak láthassák azt, ha támadás alatt van a társuk. Egy külön kis "kard" ikon jelölhetné a támadást vagy egy külön rész, hogy lássuk ki áll támadás alatt.
- Lehetne olyan küldetés/feladat, amit a klánvezetés ad, és ugyan úgy megjelenne a küldetések között.
- Lehetne valami támadásszervezőt létrehozni. A klánvezér bepipálgatja kinek mit kell és mikor támadnia, majd azt a klántag láthatja a küldetések között. Természetesen visszajelzést is fog küldeni a klánvezérnek az eredményről.

stb... nem olyan bonyolult dolgok ezek, nem értem a drága fejlesztőket. De idióta események kifejlesztésére mindig van idejük.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Lehetne olyat csinálni mondjuk,hogy a fiókkezelőbe berakni olyan csoportot,hogy tudd hol van nemes/hol képződik nemes? Úgy igazán szerver vége felénél lenne hasznos valamint a sok nemessel rendelkező játékosoknak,de remek opció lenne,valamint a mentor rendszeren is kellene módosítani,mert vannak olyan buta mentorok,hogy csak a főhadit fejlesztetik a mentoráltakkal :confused::rolleyes:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Azt hogy hol van nemes azt be tudod állítani. Én külön csopit szoktam az 1, 2, 3, 4 vagy több csopiknak, térképen más színnel.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Azt hogy hol van nemes azt be tudod állítani. Én külön csopit szoktam az 1, 2, 3, 4 vagy több csopiknak, térképen más színnel.
az okés,az megvan,de olyan,csoport kellene nekem,ahol látom,hogy melyik falukban képződnek a nemesek.TW-n ha számolok akkor megkönnyebbíti a dolgom,nem kell papírozni mondjuk 150-200 nemes között.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Az akadémiába meg lehet nézni,nem?
meg lehet persze,csak most írd ki,hogy melyik falukban képződik nemes papírra,aztán onnan vidd be tw statra,eléggé idegesítő több 100as faluszámnál és több 100 nemesnél,hogy mégis hol képződik éppen a nemes.
 

DeletedUser12246

Vendég
Támadásszervező: térképen a célpont falura kattintva felugrik egy ablak, abban a vezér bepötyögi a csapódási időpontot, ekkor felugrik a klántagokkal egy lista, bepipálja, akiknek mennie kell rá. Mentés után az érintettek üzenetet kapnak a célpont koordinátájával és csapódási idejével.

Hirtelen ilyen jutott eszembe, ami egyszerű lenne.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Én mikor nagytételbe csinálok nemest, minden arma előtt leölöm mindet, aztán rakok a falunévbe egy x-et vagy egy a-t, hogy abc be előre vagy hátra kerüljenek azonos nevek közt. TWAAP-t használom támadásszervezéshez, támadófaluk csoportjába megyek, csoportos koordiszedővel kiszedem az egész csoportot, és megnézem melyik az utolsó a betűs vagy az első x betűs, és azokat átdobom a nemeses textboxba a nukeból.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
De ha az erre való topikba írnátok le, lenne rá esèly, hogy bekerül a játèkba az ötlet:
Ha pontosítod milyen igènyeid vannak, akkor csinálok egyet.
18-23 éves hajszín mindegy hosszú,vagy esetleg vállig érő haj,szép alkat,formás idomok.
Lehetőleg 1 héten belül kéne,de ha muszáj kivárom a 19 évet is.
HestegPojén.
:p
:p:rolleyes:
 
Fent