8.154 Frissítési csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
8.154 Frissítési csomag


Kedves Játékosaink, Legújabb, 8.154 frissítési csomagunk január 22-én érkezik a szerverre. Egy pár hibajavítás mellett, ezen verzió egy változást hoz a fiók helyettesítés rendszerben, fejlesztéseket hoz az egység sablonban, egy új nyersanyag kérelem opciót a piacban és egyéb fejlesztéseket.

Változások és Fejlesztések


Fiók helyettesítés

A fiók helyettesítés rendszer folyamatos problémáinak következtében úgy döntöttünk, hogy háromra korlátozzuk azon fiókok számát amelyeket a játékos helyettesíthet. Azon játékosok akik jelen pillanatban több mint három fiókot helyettesítenek, nem vállalhatnak el több fiókot, addig, amíg a csökkentett összeg nem éri el a határértéket.

Egység sablonok

Az egység sablonok most lehetővé teszik, hogy az összes típusú egységet elküldje az "Összes" opció kiválasztásával. Ezenkívül a típus minden egységét elküldheti, kivéve egy adott összeget. Ezt a falvakban maradó mennyiséget egy mínusz jel határozza meg.
ds_8154_01.jpg


Gyűjtögetők feloldási ideje

A gyűjtögető opciók feloldása most megmutatja a hátralévő időt, amíg a szükséges erőforrások elérhetővé válnak.

Piaci kérések

A piac mostantól a "Kérés" funkcióval is rendelkezik, melynek segítségével az összes falvadból kérhetsz nyersanyagot az adott faluba, megadott sablonok szerint.
ds_8154_02.jpg


Hibajavítások


Üres üzenetek Többé nem lehet üres üzeneteket küldeni a játékosoknak.

Nagy Csata: Támadások átnevezése

Mostantól helyesen lehet átnevezni a Nagy Csata körzeteiből érkező támadásokat. Templom hatósugár Bizonyos szélsőséges esetekben a térkép nem mindig jelenítette meg helyesen a templom hatósugarat. Ez javítva lett ebben a frissítésben.

1. helyezés (vagy ennél jobb)

A játékban többé nem lesz használva az "1. helyezés vagy ennél jobb" kifejezés (események, küldetések szövegében)

Visszajelzés


Visszajelzéseiteket, javaslataitokat továbbra is szívesen várjuk a hirdetmény alatt, hozzászólásban.

A Klánháború csapata
 

DeletedUser19331

Vendég
Ez így, a kedves fejlesztő csapat részéről egyáltalán nem fair lépés, hogy a jelenleg futó világok menetébe bele szeretnének nyúlni egy ilyen lépéssel. Ez akkor lenne fair és korrekt az Önök részéről, ha ezt az új korlátozást a V54-es világ indulásával hoznák be, azt külön feltűntetve a világ beállításai menüpont alatt.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ez így, a kedves fejlesztő csapat részéről egyáltalán nem fair lépés, hogy a jelenleg futó világok menetébe bele szeretnének nyúlni egy ilyen lépéssel. Ez akkor lenne fair és korrekt az Önök részéről, ha ezt az új korlátozást a V54-es világ indulásával hoznák be, azt külön feltűntetve a világ beállításai menüpont alatt.
Belegondolsz,teljesen igazuk van.
Vegyük az én esetemet,ha játszok egy világon,és ráérek.Beírom a közösbe,Rám dobálják este a fiókokat,és szét kenem a farmot reggelre annyi fiókban,amennyit kaptam.Ez nem fair,olyan játékosokkal,akik nem a klán társaim,lehet így nézni,és ha én nem lennék,lehet,hogy azt a nyersi mennyiséget tőzsdéről vennék ki ugye.

Nézzünk másik példát,ugyan így éles példát. v50.Milénáék védekezése. Nem 1 Ember,nem 3 ember ellen játszol,hanem 1 klán ellen.20 fiók 3 emberen talán?Álljanak be azok védekezni akiké a fiók. Ez sem fair ha bele gondolsz.Kihasználnak valakit ugyan úgy előnyszerzésre mondhatni,mint nálam a farm.Szívesen csináljuk,mert ráérünk,és én szeretek farmolni,miléna meg gondolom védekezni,de másokkal szemben ez nem fair,akiknek nincsenek ilyen társaik.
 

DeletedUser19331

Vendég
Belegondolsz,teljesen igazuk van.
Vegyük az én esetemet,ha játszok egy világon,és ráérek.Beírom a közösbe,Rám dobálják este a fiókokat,és szét kenem a farmot reggelre annyi fiókban,amennyit kaptam.Ez nem fair,olyan játékosokkal,akik nem a klán társaim,lehet így nézni,és ha én nem lennék,lehet,hogy azt a nyersi mennyiséget tőzsdéről vennék ki ugye.

Nézzünk másik példát,ugyan így éles példát. v50.Milénáék védekezése. Nem 1 Ember,nem 3 ember ellen játszol,hanem 1 klán ellen.20 fiók 3 emberen talán?Álljanak be azok védekezni akiké a fiók. Ez sem fair ha bele gondolsz.Kihasználnak valakit ugyan úgy előnyszerzésre mondhatni,mint nálam a farm.Szívesen csináljuk,mert ráérünk,és én szeretek farmolni,miléna meg gondolom védekezni,de másokkal szemben ez nem fair,akiknek nincsenek ilyen társaik.

Szerintem ha bármi a játékot súlyosan érintő újítást egy új világ keretein belül kell tesztelni/bevezetni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Belegondolsz,teljesen igazuk van.
Vegyük az én esetemet,ha játszok egy világon,és ráérek.Beírom a közösbe,Rám dobálják este a fiókokat,és szét kenem a farmot reggelre annyi fiókban,amennyit kaptam.Ez nem fair,olyan játékosokkal,akik nem a klán társaim,lehet így nézni,és ha én nem lennék,lehet,hogy azt a nyersi mennyiséget tőzsdéről vennék ki ugye.

Nézzünk másik példát,ugyan így éles példát. v50.Milénáék védekezése. Nem 1 Ember,nem 3 ember ellen játszol,hanem 1 klán ellen.20 fiók 3 emberen talán?Álljanak be azok védekezni akiké a fiók. Ez sem fair ha bele gondolsz.Kihasználnak valakit ugyan úgy előnyszerzésre mondhatni,mint nálam a farm.Szívesen csináljuk,mert ráérünk,és én szeretek farmolni,miléna meg gondolom védekezni,de másokkal szemben ez nem fair,akiknek nincsenek ilyen társaik.
Tehat innen fúj a szél..hogy nektek fáj,hogy van akiknek vannak olyan segítőkész klántársai/barátjai akik rá érnek és szívesen védekeznek vagy támadnak...
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Tehat innen fúj a szél..hogy nektek fáj,hogy van akiknek vannak olyan segítőkész klántársai/barátjai akik rá érnek és szívesen védekeznek vagy támadnak...
Nekem nem fáj,nekem nem gond,nem én vagyok az INNÓ embere,de ha bele gondolsz,akkor érhető ez a részükről.
 

DeletedUser18625

Vendég
Teljesen jó és élvezetesebb lesz a játék egyet értek minden újítással és hasznosabb is lesz :)
 

DeletedUser19331

Vendég
Érthető az újítás, és a háttere is(a sok segítő fiók, kikerülve ezzel a multi fiókot stb stb), csak csodálom, hogy így egyik napról a másikra vezetik be. Erre hoztam fel példának a pp pontok megváltozását nemzetközin, hogy ott is ezt az új szervertől kezdve vezették be. :)

Mondjuk szerintem a határ szám kevés a 3, legalább 5-t tartottam volna reálisnak. Sebaj. Unalmas lesz így a kh max, semmi több. Nembaj, majd max az összes világon játszok egyszerre :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Azt mondjuk nem értem a szimulátort miért kellett lebutítani. Eddig ha rámentem védekezésnél, hogy "ez a falu" az összes egységet berakta, a külső egységeket is.
Most meg csak a sajátot. Fejlődni előrefelé kellene, nem visszafelé.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Azt mondjuk nem értem a szimulátort miért kellett lebutítani. Eddig ha rámentem védekezésnél, hogy "ez a falu" az összes egységet berakta, a külső egységeket is.
Most meg csak a sajátot. Fejlődni előrefelé kellene, nem visszafelé.

Nope, nekem eddig is azokat rakta be, ami éppen a faluba volt, ha a nuke falun kívül volt például, akkor nem húzta be.
 

DeletedUser12246

Vendég
Nope, nekem eddig is azokat rakta be, ami éppen a faluba volt, ha a nuke falun kívül volt például, akkor nem húzta be.

Arra gondolok, hogy ha mondjuk van a faluban egy nuke, meg 30K védő - ami máshonnan származik, eddig berakta a 30K védőt is a szimulátorba, most már nem rakja, hiába ott vannak.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Azt mondjuk nem értem a szimulátort miért kellett lebutítani. Eddig ha rámentem védekezésnél, hogy "ez a falu" az összes egységet berakta, a külső egységeket is.
Most meg csak a sajátot. Fejlődni előrefelé kellene, nem visszafelé.
Na ezt én sem értem mindek kellett kivenni.. vagy csak hiba lenne?!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nope, nekem eddig is azokat rakta be, ami éppen a faluba volt, ha a nuke falun kívül volt például, akkor nem húzta be.
a faluban tartozkodó egységeket igen,ami erősítésben van nálad azt is,de most csak a sajátot rakja be ami a faluban van,az erősítést nem
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Komolyan? A probléma továbbítva volt már egyszer, de ma is leteszteltük és nem működött.
 
Fent