8.15 frissítési csomag

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A 8.15 frissítési csomag bevezetésének időpontja: 2013-08-28, délután. A frissítés alatt pár perces leállás tapasztalható.

Versenyek
Új periodikus fejlesztés kerül bevezetésre, a Versenyek.
A Versenyek során téged és minden egyéb klánháború játékost 2-4 csapatra osztunk; ezeknek a csapatoknak a célja, hogy megadott időn belül (24 óra) a lehető legjobb eredménnyel teljesítsék a kiadott feladatokat.
- Kihívás sokféle lehet, például: melyik csapat tudja a legtöbb lándzsást megölni vagy ki tudja a legtöbb nyersanyagot elrabolni.
- A Verseny során a csapatok a ranglistán le tudják ellenőrizni a pillanatnyi állást. Itt megtekinthető egy
KÉP a Béta tesztekről.
- A kihívás nyertesei jutalomban részesülnek: A falvaikban időszakosan megnöveljük a nyersanyagtermelést.
- Szeptember elejére tervezzük az első globális verseny kezdetét!


Fiókhelyettesítés:
Egy új fejlesztés értelmében a játékkosok be tudják állítani, hogy a helyettesük mennyire férhet hozzá a prémium pontjaikhoz.
Engedélyezheted/tilthatod a következőket:
- Hozzáférés a prémium loghoz.
- Idő alapú prémium szolgáltatások aktiválása, mint például fiókkezelő vagy prémium fiók.
- Azonnali hatású prémium szolgáltatások használata, mint például építési idő csökkentés.


Mobil fejlesztések:
- Mobil-barát klánfórum képernyő
- A zászló ablakban a zászlók erősségét mutatja mielőtt a falvakhoz ki lennének téve.
- Javított stílus és következetesség számos más oldalnál, mint például barátok, és ranglista.
Ezek a változások láthatóak lesznek a mobil böngészőben és az alkalmazásban is.


Egyéb változások:
- Az alsó menü tartalma középre fog kerülni bal oldal helyett, így javítva a láthatóságot.
- Fejlesztettük, javítottuk az egységekre vonatkozó pop-up ablakok tartalmát.
- "Legördülő menük letiltása" lehetőségének megszüntetésre került a ritka használat miatt.
- Szöveg és megjelenés változtatások
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17281

Vendég
"Legördülő menük letiltása" lehetőségének megszüntetésre került a ritka használat miatt.

ezt jó páran szerintem szomoruan éljük meg elég zavaró hogy ezt is elvették, nem hiszem hogy sok vizet zavart volna hogy volt ilyen ópció, viszont a hiánya elég zavaró. nem lehet orvosolni a problémát mondjuk következő frissitéskor?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Nincs kilátásban, hogy újra elérhető lenne a későbbiek során ez az opció.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy most mobil barát a klánfórum képernyő, de tutira nem emberbarát. Én egyáltalán nem ismerem ki magam rajta. Ráadásul a frissítés óta ugyanazzal a sávszélességgel kb még egyszer ugyanannyi ideig tart mire egy oldal betöltődik, mint előtte...
 

DeletedUser16806

Vendég
Üdv,

Az új frissítési csomag egyik elem nem jön be nekem, pontosabban a

- Az alsó menü tartalma középre fog kerülni bal oldal helyett, így javítva a láthatóságot.

Nem tetszik így középen, én előre is tökéletesen láttam.

Jó lenne betteni egy beállítást amivel beállítható hogy hol helyezkedjen el!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17281

Vendég
Ha már dinamikus gyorgombra nincs igény állitolag ilyen beállitásokra se lesz..:)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy most mobil barát a klánfórum képernyő, de tutira nem emberbarát. Én egyáltalán nem ismerem ki magam rajta. Ráadásul a frissítés óta ugyanazzal a sávszélességgel kb még egyszer ugyanannyi ideig tart mire egy oldal betöltődik, mint előtte...

sőt, már be sem tudok lépni
böngészőből azt az üzenetet kapom, hogy a távoli szolgáltató megszakította a kapcsolatot
alkalmazásból pedig, hiba: sajnáljuk, az adatok letöltése nem történt meg. ellenőrizd az internet kapcsolatod, és próbálkozz újra.
és a fölösleges kérdéskörök elkerülése végett előre leírom, hogy eddig a böngészős mobilverzió és az alkalmazás is rendesen futott a telefonomon, a sávszélességem nem változott, és a telefon beállításai sem változtak..
 

DeletedUser14504

Vendég
sőt, már be sem tudok lépni
böngészőből azt az üzenetet kapom, hogy a távoli szolgáltató megszakította a kapcsolatot
alkalmazásból pedig, hiba: sajnáljuk, az adatok letöltése nem történt meg. ellenőrizd az internet kapcsolatod, és próbálkozz újra.
és a fölösleges kérdéskörök elkerülése végett előre leírom, hogy eddig a böngészős mobilverzió és az alkalmazás is rendesen futott a telefonomon, a sávszélességem nem változott, és a telefon beállításai sem változtak..

Nálad lesz pedig a hiba, mert tökéletesen megy a mobil app / iOS 6.1 /
 

DeletedUser

Vendég
Nálad lesz pedig a hiba, mert tökéletesen megy a mobil app / iOS 6.1 /

IOS apphoz nem tudok hozzászólni, mivel androidos telefonom van. Néha fel tudok jelentkezni a játékba, néha nem. Amikor nem, akkor a fenti szöveget kapom, amikor igen, akkor pedig jóval lassabb a frissítés óta az app is, és a böngészőből is a játék. Még egyszer leírom, a sávszélességem nem változott, a készülékem, és a készülékem beállításai sem változtak. Az egyetlen változás a frissítés, de sajnos érdemi információt még senki sem írt..
Samsung galaxy mini 2 készülékem van, andriod 2.3.6
 

DeletedUser17282

Vendég
Iphone 5ről játszok már egy hónapja, nem nagyon megyek géphez, csak ha nagyon kell.. Nem töltöttem le a kh applikációt mert google chrome böngészővel is tökéletesen működik a frissítés :)

Segédblog a játékhoz, katt ide :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Nem tudom megint milyen hasznos dolgot csináltatok frissítés alatt (gondolom semmilyet) de az oldalt néha egyáltalán nem tölti be, így vagy vissza kell léptetni az előző oldalra ahol voltam,és újra megnyitni a lapot ,mert még az 'F5' (oldal frissítése) billentyűzet sem használ.
 
Fent