Klánvideók

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Hiba van a rendszerben barátom.
-NF- úgy tudom még nem nyert ezen a néven világot magyarban.
S mivel a többi classic győztes,vagy akár könnyítettes klán sincs felsorolva,így azt hiszem jogtalan a szereplésük a videóban. :D

(Bocsi Dj,nem személyes,csak tudod ha már az én klánjaim se szerepelnek benne,nehogy már... :D)
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Igen,Winter első győzelme,de külön NF nem,szóval akkor a kettőt egybe kellett volna írni,hivatalos klán rövidítésként.
Ahogy több klánnál ez meg is történt,talán FS-DSA nem volt még benne.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Hiba van a rendszerben barátom.
-NF- úgy tudom még nem nyert ezen a néven világot magyarban.
S mivel a többi classic győztes,vagy akár könnyítettes klán sincs felsorolva,így azt hiszem jogtalan a szereplésük a videóban. :D

(Bocsi Dj,nem személyes,csak tudod ha már az én klánjaim se szerepelnek benne,nehogy már... :D)

Igen, WIN-NF volt a győztes klán neve, mert sajnos olvadtunk a végén a bannok miatt. Meg amúgy más néven se, nem csak ezen :D
 

DeletedUser21347

Vendég
Teljesen lényegtelen srácok. A plecsnik is hibásak, hiába is mondogatom olykor-olykor. A kutya nem foglalkozik vele...

V1 győztesei a CotR klán, nem pedig a BFK.
A Cotr-ba olvad be a Skulls (ami ugyan nyert V32-n, de nem sok köze volt a V1-eshez).
Győzelmi feltételek
TW Stats

V14-en pedig egy nagyon nagy kutyulómester klán nyert az A*D.
Az =MHC= rommá verte a szervert, ami viszont nem dominancia alapú volt.
Győzelmi feltételek

Ha viszont nagyon jó csapatokat akarunk megemlíteni (nem a nyerteseket), akkor nem csak a VSOKADIK szerverekről kellene meríteni, hanem a régiekről is.
V1 - PoA (Egyszerre harcolt a Skulls és BFK klánokkal), Knight (multis Skulls hadvezérek szerveztek :D és nagyon élvezetesen nyertünk háborúkat Ferenc48 = 7king, márnememlékszem = GOTD akik az OFF topicot is megkezdték).
V2 - ToLS (Top1 klán volt, az akkoriban V1-en is megállíthatatlan Skulls aktívabb része alkotta: Josh, sirdrH.. ).
V11 - FS (Ami végig a CNN felett állt LET-ben, faluban, lehetőségekben. Majd a vezetőség egy karizmatikus tagjának - gathem - távozásával a klán ketté szakadt, és a belharcok végén az északi részből lett a CNN II. Egyébként Teáskanna volt a legnagyobb felbujtó, nekem azóta is fekete listás. :mad:)

Ha szeretnétek, mesélhetek még, régen is volt élet. És legkevésbé sem volt kolbászból a kerítés. Ugyan az volt, mint most. Csak sokkal nagyobban.

Azért írtam ezt, mert - úgy gondolom - felesleges azon vitázni, hogy ki van benne, mikor a KH történelmében olyan csapatok emléke sem él már, akik tényleg brutál sokat tettek le. Nem heteket, meg hónapokat, hanem éveket tolták folyamatosan. (Egyébként tényleg nem voltak jobbak, de ők is Voltak!)

Ezekre az emberekre, és klánokra nagyon kevesen emlékeznek a mai, mostani közösségben.

Nincs róluk már emlék se sok, de legalább egy jót játszottak! :)
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Elég sok világon ott voltam,s való igaz, amit írsz,főleg hogy ugye v1 és v14-en is az aktuális top1 klán kapta a plecsnit,nem az amely nyert..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Elég sok világon ott voltam,s való igaz, amit írsz,főleg hogy ugye v1 és v14-en is az aktuális top1 klán kapta a plecsnit,nem az amely nyert..

A statot pár napja túrtuk Dévvel, és ott úgy látszott, hogy a zárás előtti napon lépett ki egy tag a CotR-ből, amin bukták a szervert. Ebből én arra következtetek, hogy mivel ismert volt, mikor fogják lezárni a szervert, így szándékosan történt. De aki ott volt V1 endgame-be az leírhatná, hogy a bósba jött ki a BFK győztesen úgy, hogy vagy 30k falut buktak a peakjükhöz képest, és egyértelmű szopóágon voltak.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
BFK volt a végén a top1, Cotr nyert erről még üzenet is jött a zárásnál,de mivel a díjak s eredmények később jöttek,a rendszer autómatikusan a top1 klánt tekintette győztesnek.
Akár V14-en is..

V1-en még annyi hogy az Angel klán is pont azért vált ki Cotr-ből,mert már megvolt hírdetve hogy Cotr nyert,s úgy voltak vele,ők a saját klánjuk nevével fejeznék be.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Javítva a Twstats szerint!:) zárójelben) ez nem egy Stats videó volt!
A Nameless Faceless klánt meg mindenképpen benne akartam hagyni, mert ők voltak az egyetlenek akik idegen világban hoztak nekünk dicsőséget!
Jó szórakozást mindenkinek!




Update2!:)
 
Utoljára szerkesztve:

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Hiba van a rendszerben barátom.
-NF- úgy tudom még nem nyert ezen a néven világot magyarban.
S mivel a többi classic győztes,vagy akár könnyítettes klán sincs felsorolva,így azt hiszem jogtalan a szereplésük a videóban. :D

(Bocsi Dj,nem személyes,csak tudod ha már az én klánjaim se szerepelnek benne,nehogy már... :D)
Nagyon unalmas lehet az életed. :) Biztosan nagyon gáz lehet, hogy Dongábor képes volt megverni téged, és ez bántja a pici lelked.
 
Fent