4. VF - "Szerelemre születtem"

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Íme egy újabb vita fórum. Itt mindenki kötetlenül vitázhat az itt megadott témáról. A legésszerübb érveket felsoroló játékos, illetve a legaktívabb játékos nyerhet prémiumpontot.

Terjedelmi korlátok nincsenek, a hozzászólások számát sem korlátozzuk.

Kezdés időpontja: 2017.02.13. 21:30
Téma zárás időpontja: 2017.02.15. 23:00

Vita téma: Vajon megtalálhatod az igaz szerelmet a játék berkein belül?
Több történetet hallottunk már KH-ban kialakult szerelemről, később családról, sőt még gyerekekről is, amihez ezen úton gratulálok is az érintetteknek :)
A feladat, hogy érvelj, vagy ellenérvelj az mellett vagy ellen, hogy létezhet-e játékon belüli szerelem. :) Személyes tapasztalatokat megosztani ér! :oops:

Fontos: próbálj mások véleményére rácáfolni, hogy te lehess a viták királya!

Nyertes nyereménye: 50 pp

Sok sikert kívánok mindenkinek :)

 

DeletedUser18887

Vendég
Sziasztok!

Íme egy újabb vita fórum. Itt mindenki kötetlenül vitázhat az itt megadott témáról. A legésszerübb érveket felsoroló játékos, illetve a legaktívabb játékos nyerhet prémiumpontot.

Terjedelmi korlátok nincsenek, a hozzászólások számát sem korlátozzuk.

Kezdés időpontja: 2017.02.13. 21:30
Téma zárás időpontja: 2017.02.15. 23:00

Vita téma: Vajon megtalálhatod az igaz szerelmet a játék berkein belül?
Több történetet hallottunk már KH-ban kialakult szerelemről, később családról, sőt még gyerekekről is, amihez ezen úton gratulálok is az érintetteknek :)
A feladat, hogy érvelj, vagy ellenérvelj az mellett vagy ellen, hogy létezhet-e játékon belüli szerelem. :) Személyes tapasztalatokat megosztani ér! :oops:

Fontos: próbálj mások véleményére rácáfolni, hogy te lehess a viták királya!

Nyertes nyereménye: 50 pp

Sok sikert kívánok mindenkinek :)
Szerintem, aki komolyan gondolja a játékot, az inkább a játékkal van elfoglalva és nem a szerelem jut neki eszébe, olyan van hogy valaki a párjával együtt játszik és kitalálják, hogy szerelembe estek.
Igaz, ha valaki tényleg párkeresőben van itt az nem jó helyen jár, hiszen a játékosok is egymástól távol vannak. Nekem ez a játék olyan mint a második munkahelyem, szóval a munkahely olyan hogy tabu, de mindenkinek van egy véleménye én is leírtam. Igaz a munkahelyen is már megesett, hogy szerelembe estek..szóval itt is előfordul, hogy szerelembe estek, ha valaki jó dumás és tényleg kitér arra is, akkor bármi előfordulhat.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sziasztok!

Íme egy újabb vita fórum. Itt mindenki kötetlenül vitázhat az itt megadott témáról. A legésszerübb érveket felsoroló játékos, illetve a legaktívabb játékos nyerhet prémiumpontot.

Terjedelmi korlátok nincsenek, a hozzászólások számát sem korlátozzuk.

Kezdés időpontja: 2017.02.13. 21:30
Téma zárás időpontja: 2017.02.15. 23:00

Vita téma: Vajon megtalálhatod az igaz szerelmet a játék berkein belül?
Több történetet hallottunk már KH-ban kialakult szerelemről, később családról, sőt még gyerekekről is, amihez ezen úton gratulálok is az érintetteknek :)
A feladat, hogy érvelj, vagy ellenérvelj az mellett vagy ellen, hogy létezhet-e játékon belüli szerelem. :) Személyes tapasztalatokat megosztani ér! :oops:

Fontos: próbálj mások véleményére rácáfolni, hogy te lehess a viták királya!

Nyertes nyereménye: 50 pp

Sok sikert kívánok mindenkinek :)


Az én véleményem az hogy igenis meglehet találni a játékon belül azt az illetőt akivel később még akár családot is alapíthatsz :) Mivel ez csak egy játék és nem arról szól hogy mindig de mindig nyerni kell :D hanem néha lehet lazulgatni is poénkodni,ISMERKEDNI. Sok olyan barátom van akit a kh miatt köszönhetek és akikkel nagyon de nagyon jóba vagyok azokkal még a mai napig is személyesen találkozgatok,tartóm a kapcsolatot :) a szerelemre vissza térve szóval igen meglehet csak nyitottnak kell lenned és önmagadat adnod itt a játékban is ;)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Szerintem, aki komolyan gondolja a játékot, az inkább a játékkal van elfoglalva és nem a szerelem jut neki eszébe, olyan van hogy valaki a párjával együtt játszik és kitalálják, hogy szerelembe estek.
Igaz, ha valaki tényleg párkeresőben van itt az nem jó helyen jár, hiszen a játékosok is egymástól távol vannak. Nekem ez a játék olyan mint a második munkahelyem, szóval a munkahely olyan hogy tabu, de mindenkinek van egy véleménye én is leírtam. Igaz a munkahelyen is már megesett, hogy szerelembe estek..szóval itt is előfordul, hogy szerelembe estek, ha valaki jó dumás és tényleg kitér arra is, akkor bármi előfordulhat.

ezt a mondatod kicsit kiemelném: "ha valaki jó dumás és tényleg kitér arra is, akkor bármi előfordulhat." felhoznám példának v37 =AK= klánt (már nem ilyen néven játszanak sajna) ott nagyon jó hangulat volt :) a legfőbb téma általában a szex volt :D és az egyéb huncutkodások,hülyéskedések és mégsem esett senki szerelmbe (csak én Anettbe ;) de abból már kigyógyultam) szóval attól még hogy jó dumás vagy és kitérsz arra is attól még nem fordulhat elő bármi. Legalábbis ez az én véleményem :D
 

DeletedUser18887

Vendég
ezt a mondatod kicsit kiemelném: "ha valaki jó dumás és tényleg kitér arra is, akkor bármi előfordulhat." felhoznám példának v37 =AK= klánt (már nem ilyen néven játszanak sajna) ott nagyon jó hangulat volt :) a legfőbb téma általában a szex volt :D és az egyéb huncutkodások,hülyéskedések és mégsem esett senki szerelmbe (csak én Anettbe ;) de abból már kigyógyultam) szóval attól még hogy jó dumás vagy és kitérsz arra is attól még nem fordulhat elő bármi. Legalábbis ez az én véleményem :D
Ebbe csak részben értek veled egyet, mert amit most leírtál, hogy szóba jött még szex is, na ahhoz már duma is kell, de hogy szerelembe ess ahhoz már nem kell olyan jó duma, csak közös összhang, és így szokták bejelölni facebook-on az emberek egymást vagy skyp-on, hogy jobban megismerkedjenek esetleg közeljövőbe alakuljon valami kettőjük között.
 

DeletedUser18882

Vendég
Sziasztok!

Amelett fogok érvelni, hogy lehetséges megtalálni az igaz szerelmet a klánháború keretei között.

Egyrészt a klánháborúban - úgy mint a való életben - fontos az emberi kapcsolatok építése, mivel így nem lesz annyira egyhangú a játék, megfelelő kapcsolatokkal gyorsabban lehet fejlődni, illetve szorosabb együttműködés létesülhet a játékosok között, nem csak folyamatos "munka". Mivel emebri kapcsolatok kialahulnak, így akár szerelemmé is válhat belőlük egy-kettő.

Másrészt úgy gondolom, hogy a klánháborús személyiségünk valamennyire reflektál a "valódi" személyiségünkre is. Így a felek akár ellenfelek, akár szövetségesek, megismerhetik egymást, mint valós személy. Ha pedig szimpatikusnak találják egymást, akkor ez már bárhogy folytatódhat.

Harmadrészt, adott lesz egy közös kapocs, a klánháború, amiről tudnak egymással beszélgetni, illetve biztosítva van egy bizonyos érdeklődési kör is (közös érdeklődés a stratégiai játékok iránt).

Összefoglalva: mivel adott a kapcsolatok teremtése, egymás megismerése és a közös téma is a klánháború keretein belül, így akár a való életben is létrejöhet egy szoros kapcsolat, akár szerelem.

RA.
 

DeletedUser18882

Vendég
Szerintem, aki komolyan gondolja a játékot, az inkább a játékkal van elfoglalva és nem a szerelem jut neki eszébe, olyan van hogy valaki a párjával együtt játszik és kitalálják, hogy szerelembe estek.
Igaz, ha valaki tényleg párkeresőben van itt az nem jó helyen jár, hiszen a játékosok is egymástól távol vannak. Nekem ez a játék olyan mint a második munkahelyem, szóval a munkahely olyan hogy tabu, de mindenkinek van egy véleménye én is leírtam. Igaz a munkahelyen is már megesett, hogy szerelembe estek..szóval itt is előfordul, hogy szerelembe estek, ha valaki jó dumás és tényleg kitér arra is, akkor bármi előfordulhat.

Az első mondattal nem értek egyet. Attól függetlenül, hogy valaki komolyan játszik még építhet kapcsolatokat, mivel a kapcsolatok segíthetik a saját fejlődését is.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sziasztok!

Amelett fogok érvelni, hogy lehetséges megtalálni az igaz szerelmet a klánháború keretei között.

Egyrészt a klánháborúban - úgy mint a való életben - fontos az emberi kapcsolatok építése, mivel így nem lesz annyira egyhangú a játék, megfelelő kapcsolatokkal gyorsabban lehet fejlődni, illetve szorosabb együttműködés létesülhet a játékosok között, nem csak folyamatos "munka". Mivel emebri kapcsolatok kialahulnak, így akár szerelemmé is válhat belőlük egy-kettő.

Másrészt úgy gondolom, hogy a klánháborús személyiségünk valamennyire reflektál a "valódi" személyiségünkre is. Így a felek akár ellenfelek, akár szövetségesek, megismerhetik egymást, mint valós személy. Ha pedig szimpatikusnak találják egymást, akkor ez már bárhogy folytatódhat.

Harmadrészt, adott lesz egy közös kapocs, a klánháború, amiről tudnak egymással beszélgetni, illetve biztosítva van egy bizonyos érdeklődési kör is (közös érdeklődés a stratégiai játékok iránt).

Összefoglalva: mivel adott a kapcsolatok teremtése, egymás megismerése és a közös téma is a klánháború keretein belül, így akár a való életben is létrejöhet egy szoros kapcsolat, akár szerelem.

RA.

Részben egyet értek veled csak ezt a mondatot emelném ki: "Másrészt úgy gondolom, hogy a klánháborús személyiségünk valamennyire reflektál a "valódi" személyiségünkre is."
Ez azért nem teljesen így van :) találkoztam már olyan emberrel aki csak úgymond "megjátszotta magát" szóval ebben nem értek egyet veled :D amúgy még egy példa tegyünk fel engem példának ;) én is úgymond komolytalan vagyok :D viszont ha kell akkor tudok komoly is lenni. Szóval attól függ hogy ki melyik arcát mutatja itt a klánháborúban. Ezért is mondtam hogy az igaz szerelem csak úgy alakulhat ki itt a játékban ha saját magunkat adjuk :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

A verseny feldolgozása véget ért.


Gratulálok sikamaru123 játékosnak (50 pp) a nagyszerü érvekért és a dialógusért, amit a többiekkel folytatott, akár igazat adott nekik, akár megtámadta a véleményüket.

Köszönjük a részvételt, hamarosan folytatjuk.
K.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent