2019 Január: Prémium Tőzsde változás

DeletedUser19807

Vendég
Kedves Játékosaink,

Ma egy, a Prémium Tőzsdét érintő fontos változásró szeretnénk tájékoztatni benneteket.
Mint azt tudjátok, a Prémium Tőzsde lehetőséget ad arra, hogy nyersanyagokért cserébe prémiumpontot szerezhessetek. A célunk ezzel a játékelemmel az volt, hogy mindenkinek lehetősége legyen ingyen prémiumpontot szereznie, ám az elmúlt hónapokban azt láttuk, hogy a játékosok egy része a rendszert kihasználva scriptekkel és botokkal nyersanyagokat farmol, amit prémiumra vált be. Úgy vettük észre, hogy ez nagymértékben befolyásolja a játékegyensúlyt.

Később ezek a játékosok a megvásárolt nyersanyagokat magasabb áron próbálják eladni.

Végül olyan döntésre jutottunk, hogy a jövőben induló világokon (a már nyitott világokon nem) a Prémium Tőzsdén szerzett prémiumpontokat az azonosítókhoz kötjük, nem lesznek átadhatók. Megértjük, hogy ez a döntés sokatokat negatívan érint, ám ez a lépés szükséges ahhoz, hogy megőrízzük a játék tisztaságát. Szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki az elmúlt hetekben ezzel kapcsolatban felkeresett minket a support rendszeren.

Üdvözlettel,
A Klánháború csapata
 

DeletedUser19367

Vendég
Kedves Játékosaink,

Ma egy, a Prémium Tőzsdét érintő fontos változásró szeretnénk tájékoztatni benneteket.
Mint azt tudjátok, a Prémium Tőzsde lehetőséget ad arra, hogy nyersanyagokért cserébe prémiumpontot szerezhessetek. A célunk ezzel a játékelemmel az volt, hogy mindenkinek lehetősége legyen ingyen prémiumpontot szereznie, ám az elmúlt hónapokban azt láttuk, hogy a játékosok egy része a rendszert kihasználva scriptekkel és botokkal nyersanyagokat farmol, amit prémiumra vált be. Úgy vettük észre, hogy ez nagymértékben befolyásolja a játékegyensúlyt.

Később ezek a játékosok a megvásárolt nyersanyagokat magasabb áron próbálják eladni.

Végül olyan döntésre jutottunk, hogy a jövőben induló világokon (a már nyitott világokon nem) a Prémium Tőzsdén szerzett prémiumpontokat az azonosítókhoz kötjük, nem lesznek átadhatók. Megértjük, hogy ez a döntés sokatokat negatívan érint, ám ez a lépés szükséges ahhoz, hogy megőrízzük a játék tisztaságát. Szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki az elmúlt hetekben ezzel kapcsolatban felkeresett minket a support rendszeren.

Üdvözlettel,
A Klánháború csapata


ez butasag :)
mi van ha en dualosodok?
akkor a dualom csak innotol vett pp-t tolhat at?
azert mert sajtmacska megbukott a pp bizniszevel nem a jatekosokat kell szivatni.
ezzel a dontessel megkissebb vilagok leszne, grat szep munka...
 

DeletedUser19367

Vendég
Kedves Játékosaink,

Ma egy, a Prémium Tőzsdét érintő fontos változásró szeretnénk tájékoztatni benneteket.
Mint azt tudjátok, a Prémium Tőzsde lehetőséget ad arra, hogy nyersanyagokért cserébe prémiumpontot szerezhessetek. A célunk ezzel a játékelemmel az volt, hogy mindenkinek lehetősége legyen ingyen prémiumpontot szereznie, ám az elmúlt hónapokban azt láttuk, hogy a játékosok egy része a rendszert kihasználva scriptekkel és botokkal nyersanyagokat farmol, amit prémiumra vált be. Úgy vettük észre, hogy ez nagymértékben befolyásolja a játékegyensúlyt.

Később ezek a játékosok a megvásárolt nyersanyagokat magasabb áron próbálják eladni.

Végül olyan döntésre jutottunk, hogy a jövőben induló világokon (a már nyitott világokon nem) a Prémium Tőzsdén szerzett prémiumpontokat az azonosítókhoz kötjük, nem lesznek átadhatók. Megértjük, hogy ez a döntés sokatokat negatívan érint, ám ez a lépés szükséges ahhoz, hogy megőrízzük a játék tisztaságát. Szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki az elmúlt hetekben ezzel kapcsolatban felkeresett minket a support rendszeren.

Üdvözlettel,
A Klánháború csapata


Ti a jatekosokert vagytok ezt kellene felfognotok,az elododnek se sikerult es ugy nez ki neked se...
Nem mi vagyunk ertetek hanem ti ertunk...
a kozepso bekezdesedet meg javitsd ki, mert semmi ertelme.

Ertem en amugy, hogy mit akartok kiszurni, de akkor nem igy kellene fogalmazni.
Ti azt akarjatok ezzel a szaballyal, hogy ne legyen kereskedelem a pp-vel, de akkor ezt kellene leirni nem felre beszelni.

Pl. Ha igy fogalmazzatok meg: Ezentul a tozsderol szerzett premium pont nem lesz atadhato, kivetel dual fiokok kozott, es igy mar siman eladhato lenne..., mert ekkor csak a pp-vel uzletelok lazongnanak, ami nem nagy reteg.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
az elmúlt hónapokban azt láttuk, hogy a játékosok egy része a rendszert kihasználva scriptekkel és botokkal nyersanyagokat farmol

Ez hatalmos öngól volt ám.

Szóval az birizgálja a csőrötöket ha scriptel valaki ppt gyűjt..ingyen van neki, nem tőletek veszi.
És persze ezt ti lássátok is...
De azokat akik így játszanak és millió falut kifosztanak naponta azokat le se szarjátok, nem kapnak bannt.
Mert az más játékát rontja el nem a tiéteket??
Szuper
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Csak egy adalék: nemzetközin W104-en bevezették ezt, hasonló reakciókat szült, és 1 szervert élt meg, W105-re már visszamenőleg is törölték ezt a hülyeséget.

Yugi példája jó. Akkor két duálfiók nem pakolhatja egybe a ppjét mondjuk egy jó rajt miatt? Vagy ezt majd személyesen elintézitek neki? Mert akkor csak annak a pár emberkének lenne felháborodása, aki 5-10 accal nyomatja a ppzést :) De roppant érdekes egyébként, hogy egy szkriptes indítást évekig "nem tudtatok kimutatni", viszont a szkriptel pp-zést már igen, hisz nem tőletek veszi, hanem ingyen szerez. Na ez az, ami nagyon gáz, kedves support csapat.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Tőzsdés Script-ről én még nem is hallottam, pedig a legnagyobb tőzsdésekkel kapcsolatban vagyok!
Nekem ez nagyon fura!
(lehet hogy van..de hogy tömegesen lenne
 

DeletedUser18819

Vendég
ez butasag :)

- Lehet, de nem mi hozzuk a szabályokat, hanem a központ. Mi is, ahogy a játékosok, csak alkalmazkodunk hozzá.

mi van ha en dualosodok?

- Ezt ezentúl is nyugodtan megteheted

akkor a dualom csak innotol vett pp-t tolhat at?

- A tőzsdéről szerzett pp-jét V53 után nem tolhatja át, ez a lényeg.

azert mert sajtmacska megbukott a pp bizniszevel nem a jatekosokat kell szivatni.

- Velem is megoszthatnád, hogy erről mit tudsz, mert mi semmi hasonlóról nem hallotunk. A szabályozásnak semmi köze Sajtmacska távozásához, már régóta tervezték bevezetni.


ezzel a dontessel megkissebb vilagok leszne, grat szep munka...

- Ezt meglátjuk, én nem tudom megjósolni, lehet te igen...


Végezetül: A továbbiakban a fröcsögő, Inno-t, suppot, stb.-t szidó kommenteket szó nélkül törölni fogjuk. A kultúrált társalgás mehet a témában, de maradjon meg kultúráltnak. Bizonyos szempontból megértem az ellenvetéseiteket, továbbítani is fogom/fogjuk őket a központnak, de ennél többet mi sem tudunk tenni, ezt meg kell értenetek.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Hali!
Lenne 1 olyan kérdésem,hogy ugye a PP nem lesz átadható,de abból másnak tudunk ajándékozni PF et vagy Farmkezelőt? És ha igen türelmi idős lesz az a PP vagy egyből ahogy megjön az accountomra a tőzsdén akkor egyik klántársamnak ajándékozhatok azonnal PF et?
pl jön egy 30 pps pack és azzal azonnal tudok ajándékozni neki 3 napos PF-et vagy el kell teljen X idő,hogy tudjak neki venni ilyesmit?
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Hali!
Lenne 1 olyan kérdésem,hogy ugye a PP nem lesz átadható,de abból másnak tudunk ajándékozni PF et vagy Farmkezelőt? És ha igen türelmi idős lesz az a PP vagy egyből ahogy megjön az accountomra a tőzsdén akkor egyik klántársamnak ajándékozhatok azonnal PF et?
pl jön egy 30 pps pack és azzal azonnal tudok ajándékozni neki 3 napos PF-et vagy el kell teljen X idő,hogy tudjak neki venni ilyesmit?
Erre a válaszra még egy kicsit várnod kell, kiderítem.
 

DeletedUser19388

Vendég
Kedves support csapat,
igazából a többiek kb leírták azt szofisztikáltan, amit most én akartam. Gondolom a következőkben a pp tőzsde fog ugrani, az azt követőkben meg mondjuk az egyéni scriptek. Természetesen nem fogunk scriptek nélkül maradadni, lesznek majd scriptek , de persze csak powered by inno ( 100pp vagy 1,99€/db)

Köszönöm, de én ebből nem kérek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19807

Vendég
Hali!
Lenne 1 olyan kérdésem,hogy ugye a PP nem lesz átadható,de abból másnak tudunk ajándékozni PF et vagy Farmkezelőt? És ha igen türelmi idős lesz az a PP vagy egyből ahogy megjön az accountomra a tőzsdén akkor egyik klántársamnak ajándékozhatok azonnal PF et?
pl jön egy 30 pps pack és azzal azonnal tudok ajándékozni neki 3 napos PF-et vagy el kell teljen X idő,hogy tudjak neki venni ilyesmit?
Teszteltük, sajnos nem lesz rá lehetőség.

Ok, legyen neked igazad...
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
A világokon megszerzett pp-ket átlehet majd vinni az összevont nemzetközi világra? Egyáltalán lesz-e ilyen?
Vagy meddig él és megy még a magyar klánháború?
Régóta mennek a pletykák ..jó lenne ha valaki tiszta vizet öntene a pohárba!
+ Sajtmacska szó nélküli távozására sokan kiváncsiak lennének..
köszönet!
 

DeletedUser19807

Vendég
A világokon megszerzett pp-ket átlehet majd vinni az összevont nemzetközi világra? Egyáltalán lesz-e ilyen?
Vagy meddig él és megy még a magyar klánháború?
Régóta mennek a pletykák ..jó lenne ha valaki tiszta vizet öntene a pohárba!
A magyar klánháborút nem fenyegeti a bezárás veszélye. Igen, vannak olyan esetek, amikor egy nyelvi verzió bezár (nem csak klánháború, más játékok esetében is), ekkor lehetőség van nemzetközi világra átvinni az azonosítót a pp-kkel együtt. Ám ez itt nem aktuális, így nincs is sok értelme ezt firtatni.

Sajtmacska szó nélküli távozására sokan kiváncsiak lennének..
Mindenki kíváncsi, de ezzel kapcsolatban információt nem adhatunk ki. Még mielőtt jönnének majd az összeesküvés elméletek, amikor én eltűnök innen: én csak ideiglenesen töltöm be itt a CM szerepet. Nem kell ezekbe ördögi dolgokat belelátni.
 

DeletedUser18783

Vendég
Tehát akkor vegyük sorjában a dolgokat amiket te/ti itt most beakartok nekünk mesélni.:)
Az első hogy ti látjátok hogy scriptel farmolva jutnak nyersihez és azt eladják magasabb árfolyamon..dehogy látjátok nem láttok ti semmit eddig se láttatok és nem is tudtatok semmit bizonyítani és ezután se fogtok tudni csak ha írdatlan béna az illető :D ami titeket zavar hogy nem tőletek van véve a pp és akkor mi lenne a legjobb magyarázat erre ha nem az hogy ti látjátok a csalást...azért mi se ma kezdtük ezt a szakmát ha látnátok tömeges bannolások lennének de abszolút nem látjátok ez csak egy mondva csinált indok mert hát valamivel meg kellett ezt indokolni :)

kettő..központ központ központ ez olyan mint mikor én iskolába mindig azt mondtam szüleimnek ha rossz jegyet kaptam hogy de hát az osztály nagy része is..tudjátok mi volt a válasza a szüleimnek erre? hogy nem érdekli őket más gyerek..minket se érdekel a központ ti vagytok itt ti kommunikáltok velünk és mindent csak ráfogtok a központra miközben ki kéne értünk állnotok a központnál nem pedig meghunyászkodva mindent úgy ugrálni ahogy ők fütyülik :)
Én kifejezetten utáltam macskát mert azt se értette meg sokszor mit kérdeztem nem még hogy értelmes választ adjon de legalább v50re kiharcolt nekünk mindent amit kértünk :)
Te mikor fogsz értünk kiállni vagy bármit csinálni azért hogy nekünk mint játékosoknak jobb legyen?
Például kezdhetnétek ott hogy írtok mondjuk a központnak hogy mi lenne ha a dual trial fiokok össze vonásával a pp is továbbítható lenne manuálisan persze ebbe mind2 fioknak bele kéne egyeznei a support felületen..és oké itt is jöhetne az hogy bejelentenek egy fiokot dualnak aki nem lép be de el tudja adni a pp-t úgy hogy be van jelentve és akkor játszani sem kell meg semmi de azért ezt már merőben könnyebben kitudnátok szűrni hogy játszik e a tag akit bejelentettek vagy maradnak ugyan azok a belépési pontok mint a scripteket mert nekem ezt nem adjátok be hogy látjátok annál jobban értünk itt sokan hozzá plusz nem 5-6 játékosnak lenne eladva hanem 1fioknak max azért már ez is barátibb lenne nem vagy mondjuk lekorlátozzátok havi max 1000pp-re a továbbítható pp-t mert ugye klántársnak bármikor szüksége lehetne rá és akkor nem tudunk rajtuk segíteni ez szerintetek normális?

Vagy mond azt hogy te csak átmenetileg vagy itt és abszolút nem érdekel téged mi van az itteni játékos bázissal megcsinálod azt amit mondanak neked és abszolút nem érdekel a játékosok véleménye meg hogy mit lehetne tenni a mi érdekünkbe és akkor nem is fáradozunk azzal hogy itt meggyőzzünk titeket bármiről is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Láttátok azt a filmet? Azta régi horrort...
Stephen King regénye alapján..

“Vadi a suppok temetöje” :D
 

DeletedUser19807

Vendég
Az első hogy ti látjátok hogy scriptel farmolva jutnak nyersihez és azt eladják magasabb árfolyamon..dehogy látjátok nem láttok ti semmit eddig se láttatok és nem is tudtatok semmit bizonyítani és ezután se fogtok tudni
Nem is tudtam, hogy ennyire tudod, milyen eszközeink vannak, és hogyan kell őket használni. Kérlek, jelentkezz a support csapatba, nagy szükség lenne az olyan emberekre, akik ennyire értik a dolgukat.

ez olyan mint mikor én iskolába mindig azt mondtam szüleimnek ha rossz jegyet kaptam hogy de hát az osztály nagy része is..tudjátok mi volt a válasza a szüleimnek erre? hogy nem érdekli őket más gyerek..
Csak tudod ez az analógia élg rossz. Ugyanis itt a központ az osztályfőnök, a support a különféle felelősök, a játékos pedig a többi tanuló. Ha az osztályfőnök azt mondja, holnaptól minden első óra matek, akkor holnaptól minden első óra matek. Aztán majd az osztályfelelősök elmondják az osztályfőnöknek, hogy ez a többi gyereknek nem tetszik, valamit változtassanak. Most itt egy gyerek összefirkálta az összes ablakot alkoholos filccel, és végső lépésként nem fogják beengedni az alkoholos filceket az iskolába. Remélem érted az analógiát.

Vagy mond azt hogy te csak átmenetileg vagy itt és abszolút nem érdekel téged mi van az itteni játékos bázissal megcsinálod azt amit mondanak neked és abszolút nem érdekel a játékosok véleménye meg hogy mit lehetne tenni a mi érdekünkbe és akkor nem is fáradozunk azzal hogy itt meggyőzzünk titeket bármiről is
Ez nem igaz, ugyanis ugyanúgy nyomon követtem a fórumon és supporton történteket, ezeket összefoglaltam az InnoGames részére és elláttam a CM feladatokat. Azt, hogy én csak ideiglenesen leszek itt csak azért írtam, hogy ne induljon újabb összeesküvés arról, miért kell havonta cserélgetni az embereket: azért mert én csak beugró voltam eleve.
 
Fent