2019: Bálintnak napja ♥♥♥

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
c3bcfd9aff3049bda116d6f10bef2f34.png

Kedves Játékosaink,


Örülök, hogy ismét veletek ünnepelhetünk és itt a fórumon ismét egy kisebb játékra invitálhatlak benneteket.

1. Segítsetek Cupidonak eltalálni a szívet.
10x50 PP
ppW3rXa.png
A helyes megoldásokat nekem, itt a fórumon üzenetben küldjétek el. A nyerteseket a beküldöttek közül random fogjuk kisorsolni.

2. Vitafórum - Létezik az igaz szerelem?
4x100 PP
[KATT IDE A LINKHEZ]


3. Szerelmes történetek
11x100 PP

Írjátok le ide hozzászólásként, hogy milyen szerelmes történet kapcsolódik a játékunkhoz. Ha még nem volt ilyen élményben részetek, akkor ide írhatjátok azt is, hogy milyen álmaitok vannak, hogyan képzelitek el az egymásra találást. A legjobb történetek 100 PP-t érnek ;)

4. Páros speed körök
[KATT IDE A LINKHEZ]


A játék a speed körök végéig tart.

Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Korboncnok
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19183

Vendég
Tuti az én szövegértésem a rossz, de milyen időintervallumban kéne eztet prezentálnunk? Oo
 

DeletedUser19812

Vendég
Én már leirtam a közösségi topikban.:(
Elsiettem?
 

DeletedUser19812

Vendég
A regi után ,épitettem,sereget képeztem,farmoltam.Egy jó klán tagja lettem!
Mellettem sok szövi,klántárs.A fronton voltam.Rengeteg támadás jött.A legjobb bajtárs,egy szövetségesem lett.Együtt támadtunk,védekeztünk.
Oda kerültünk hogy éreztük a közös veszélyt!
Helyetesitettük egymást.
Kiegészitettük egymást.
Ő mindig 7 kor kelt,fél órával utánam.
A Barát listát kémleltem minden reggel.Éjeleztünk rengeteget.Ő védett engem!Én segitettem Őt.
Izgultunk egymás falvaiért! Búsak voltunk mikor veszitettünk! Vígan feküdtünk le hajnalban,ha nyerésre áltunk.
Ez tartott fél évig majdnem,amig megkérdezte hogy hol lakok.Biztam benne!
Ismerősök lettünk a Facebookon.
Ott tudtam meg hogy Ő eljegyzett egy lányt.Meg van beszélve a lagzi is már.
Szomorú lettem.A végjáték következett!
A támadóink elbuktak.Védelemre szorultunk.A szövik közül megszöktek.
Gyengültünk!
Hosszú éjjelek után áttörtünk a fronton!
A telom csengett.....Ő volt!
Nincs időm,támadnak......feleltem!
Nézz ki az ablakon.........mondta Ő.
Mindenem remegett amikor kilestem az ablakon!
Ott volt ,házam előtt!
Leszaladtam a lépcsőn.Szó nélkül áltunk egymás elött.
Megöleltük egymást és azóta együtt vagyunk.
MEGNYERTÜK A SZERVERT!

Két gyerekünk van és büszkén meséljük nekik csatáinkat.


Igaz történet alapján.
stonest.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
"Ha még nem volt ilyen élményben részetek, akkor ide írhatjátok azt is, hogy milyen álmaitok vannak, hogyan képzelitek el az egymásra találást"
A bűvös faluból kijön,elbűvöl,majd boldogan élünk a következő armáig.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
"Ha még nem volt ilyen élményben részetek, akkor ide írhatjátok azt is, hogy milyen álmaitok vannak, hogyan képzelitek el az egymásra találást"
A bűvös faluból kijön,elbűvöl,majd boldogan élünk a következő armáig.
Ez már csak úgy lehetne jobb,hogy miután elfoglalsz 1 bűvüs falut pont meglátod a nagy őt és véletlenül pont cseverészésbe kezdtek és össze jön valami:D
 

DeletedUser18816

Vendég
Előre szólok,hosszú lesz.A hibákért előre bocsánatot kérek,uton vagyok dokihoz.

Egyszer volt,hol nem volt,volt egy -gajdesz- nevű játékos,aki v11-re regisztrált először.A játék nagyon magával ragadta,majd jött az a bűvös v16.Slay Silver írt gajdesznak,hogy segítsen egy klántársának falut foglalni,mert egy csapattárs nem értette mi az az előnemeselés.Rex1978 kérte gajdesz segítségét(a falura már nem emlékszem hogy meg lett-e).Aztán beszélgettek hosszú-hosszú órákon át.Gajdesz akkor foglalt volt,de Rex mégis felkeltette érdeklődését.Érezte,hogy akkori kapcsolata már megüresedett,és ezt az űrt Rex ki tudná tölteni.Pár hónapnyi beszélgetés után így lett,Rex Mezőberényből felutazott Pestre,hogy Gajdeszt lássa.Aztán érezték,hogy ők összetartoznak.2015-ben összeházasodtak.A baba sajnos csak álom volt.Gajdesz részéről nehézségekbe ütközött.Aztán 2017 novemberében fordulópont érkezett az életükbe.Meddőségi központba mentek segítségért.Rex mondhatni Gajdesz szeme előtt nőtt fel.Tudatosult benne,hogy bármikor apa lehet.2018 nevemberére kaptak időpontot lombikra.Minden el volt tervezve...2 babát szerettek volna,de a sors közbeszólt...nem lett lombik,mert a kis Csoda az utolsó pillanatban úgy gondolta,nem szeretne lombikbébi lenni.Nagy volt az öröm,hiszen mindez 5 év küzdelem után sikerült.Végre elérkezett hozzájuk a kis Csoda,aki igazi családdá kovácsolja őket.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Elnézést kérek mindenkitől a késésért. Hozom a nyertesek listáját:

//Labirintus (50 pp)

Pakairoland
Willpower
erzsicica
sikamaru123
werty32
unfazedw
=Jax Teller=
attila111111
matheattila
stonest
Venddeg
Caesar2
Detoxii
..Headshot..

//VF (100 pp)
=Jax Teller=
Caesar2

sikamaru123
Goblin123

//Sztorik (200 pp - az alacsony részvétel miatt)
stonest
Gabrielle1993

A pontokat reményeim szerint még ma jóvá fogom írni. Szóval szurkoljatok, hogy eljussak odáig, legalább ebben ne késsek :D :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Éééssss már ki is osztottam. Hihi, király vagyok vagy király vagyok? :D Na jó, csak egy fél hónapot késtem :(
 
Fent