2018: Születésnapi labirintus sorozat

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

A magyar Klánháború 10. születésnapja alkalmából folytatjuk az "Éter labirintusa" című játékunkat.

A mai játékot itt találjátok:
Az alábbi matematikai feladványban egy 3 jegyű szám fog kijönni. Az első két számjegy a világot, az utolsó pedig a kontinens számot fogja jelenteni. Az adott kontinensen kell megtalálnotok az ott jelen lévő legfeltűnőbb játékost.

Screenshot_1.jpg




Illetve jövőhéten hétfőn, szerdán és pénteken további labirintusokra számíthattok.
Az első 10 helyes válaszadó nyer fejenként 300 prémium pontot.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
A játékot lezárom, az első 10 helyes választ beküldő játékos beküldési sorrendben:
Dééév
Brewii
Stalker-x
astaw41
Lord IcehT
..Headshot..
Ric7
Rudybácsi
Spiliard
-MateD-

Köszönjük mindenkinek a játékot, hétfőn érkezik a következő :) :) :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ahogy ígértem itt a következő játékunk:

A KH wiki oldalán keressétek meg a klánharc-tervező cikkünket. Ebben a cikkben a gyülekezőhelyen lévő íjászok számából megtudjátok az első 2 számjegy segítségével a világot, a maradék szám pedig egy játékos ranglistán való helyezését mutatja. A kérdés: Ennek a játékosnak összesen hány falva volt a világ lezárásakor?

A helyes választ nekem itt, fórumon küldjétek el.

Szokás szerint első 10 ember nyer fejenként 300 prémium pontot.
Határidő: az első 10 válaszig, vagy szerda estig
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
A játékot lezárom, a nyertesek:

1. Astaw41

2. Ric7

3. ..Headshot..

4. Dj h34v3N

5. Gettómadár

6. Messala

7. Silonix

8. - Tessey is queen

9. Blackchoice

10. Halottaskocsi

Holnap érkezik a következő :)
Helyes válasz: 904
 
Utoljára szerkesztve:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Itt a következő játék. Válaszokat holnap (csütörtök) 12:00 óráig fogjuk elfogadni, majd mindenki, aki helyes választ küldött be, az résztvehet a sorsoláson, ahol 10 ember kap 300 pontot fejenként.


Keresd meg v18-on azt a játékost, aki először győzött le 100.000.000 ellenséges egységet. A klánjának a rövidítésében számold meg a betűket. Az így kapott számot írd be a KH wiki-re. Az első lapon, ami meg fog jelenni, nézd meg az utolsó módosítási dátumot és küldd el nekem itt fórumon üzenetben.



Ez egy nehezebb feladat, éppen ezért nem időre megy. Próbáld a szöveget jól értelmezni, ha kell olvasd el többször. Minden helyes válaszadó részt fog venni a sorsolásban.

 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Korbi! Javaslom hogy a labirintus játékok lezárása után, a nyertesek mellett a helyes megfejtést is írjátok ki!:)
 
Utoljára szerkesztve:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
A játékot lezárom.
A sorsolás alapján ők nyertek:
1. Rudybácsi
2. -MateD-
3. Ric7
4. willpower
5. Silonix
6. Spiliard
7. Dj h34v3n
8. matheattila
9. TooLate
10. isipisi

A helyes válasz ennél a játéknál változó volt. A KH wiki oldalára 4-et kellett beírni és előzményeid alapján az oldal máshogy dobálja fel a lapokat, ezért többen más dátumot küldtetek be. Minden esetben ellenőriztem ezeket a dátumokat és elfogadtam őket.


Holnap érkezik a labirintus sorozatunk utolsó játéka. Legyen az előzőekhez képest nehezebb? Ha igen, dobj egy tetsziket és ezzel jelezd felém. :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Mi volt a helyes dátum?
Nem volt 1 helyes dátum, nagyjából 50 különböző dátumot jegyeztem fel, amit elfogadtam a játék folyamán. Minden dátumot, ami nem volt a listámon ellenőriztem, s ha nem találtam meg, nem fogadtam el. Ha megtaláltam, bővítettem a változó listám és elfogadtam. :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sorozatunk utolsó játéka következik. Helyes válaszokat holnap (szombat) 18:00-ig lehet beküldeni.
10 helyesen válaszoló játékos közt fejenként 300 pontot fogunk kisorsolni.


528|602 ez a koordináta egy olyan nyitott világon mutat barbár falura, amelyen jelenleg a játékosonkénti átlagos lovagszám 2. Az alatta lévő bónuszfalu milyen? A nevében van egy szám. A szám világot és LE ranglistán játékost jelent. Keressétek meg annak a játékosnak a fórumos fiókját, ahol megtudjátok, hogy melyik hónapban kapta az első trófeáját. A hónap teljes nevét írjátok be a KH wikire és olvassátok tovább az instrukciókat.



Jó szórakozást kívánok! :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Az utolsó születésnapi labirintus játékunk lement. Az utolsó kör nyertesei:
Silonix
Rudybácsi
Ric7
astaw41
-MateD-
..Headshot..
matheattila

Köszönöm mindenkinek a játékot. Hamarosan jelentkezem egy összesítéssel.

Korboncnok
 
Fent