2018: Karácsonyi ramazuri

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
f642ae4043fa510f004806543f51377f.png

Kedves Játékosaink,

Itt az ünnep, a kikapcsolódás, az elcsendesedés ideje. Karácsony alkalmából a következő játékokkal készülünk nektek:

Rajzoljunk egy társunknak!
10 x 100 PP (sorsolás)

Ünnepi mém készítő verseny
10 x 50 pp (support díjak)

Labirintus
5 x 100 pp (sorsolás)


Az ünnepi rajzokhoz való instrukciók:
Minden rajznak karácsonyi témájúnak kell lennie, kapcsolódnia kell a klánháborúhoz és a rajzokon ábrázolni kell játékostársatokat (cCat-Xc). Fontos, hogy nagyon kedves rajzok szülessenek, mert hármat ő fog kiválasztani, akik biztosan nyernek prémium jutalmat.

A rajzokat várjuk ide hozzászólásként.
(képfeltöltéshez segítséget itt találsz)
A játékot 2018.12.27 zárom és értékelem.

Békés karácsonyi ünnepet kívánunk mindenkinek,
Klánháború csapat

Fejléceket köszönjük Messalának!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19183

Vendég
Hát..öhm... Őszintén szólva, én nem gondoltam, hogy Korbi ezt hozza ki az egyszerű kérésből, miszerint rajzoljunk karikor...
Nem is csodálkozom, hogy ilyen nagy az érdeklődés! x"D
Viszont, én akkor így játékon kívül, de azért mégiscsak hoztam egy firkálmányt, cserébe a lehetőségért-kéréskiforgatásért. :p :)
Ha filozófikus mélységeket szántogatunk, még a feltételeknek is megfelel, merthát:
- Kariszagú...az ott egy karifa...hátnem?! hádde!
- Nem rajta vagyok ugyan, de benne... (mondom! filozófikusmélységek, én álmodom azt a lepkét akkor, vagy most mizuvan?!)
- Kh kötődése a dolognak annyi, hogy az ismeretség, minek köszönhetően elkeveredtem erre, az kh-n köttetett. Egész kis sorozatom lett a végére a környékről. :)
0Nixmhe.jpg
(u.i.: a helyszín felismeréséért jár a szóbeli rózsaszín pirospont)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Hát elég kevés rajz érkezett, de sebaj :) Kettőtök közt szétosztjuk a keretet, így gratulálok nektek :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Köszönöm mindenkinek a részvételt, a nyeremények a következők szerint fognak kiosztásra kerülni:

stonest - 500 pp
cCat-Xc - 500 pp
pakairoland - 100 pp
..Headshot.. - 150 pp
Ballon - 50 pp
Messala - 50 pp
say hi - 100 pp
Paterofeklezsias - 50 pp
dwights - 100 pp
stinger - 100 pp
denes1es - 100 pp
knorx - 100 pp
silonix - 100 pp
 

DeletedUser19183

Vendég
Hát és szomorú is vagyok! :(
(Nah, nem azért, mert nem rajzoltak Catet... nem szeretek a rajzok, vagy bármi középpontjában lenni...x'D)
Hanem az már kiderült, hogy van itt egykét tehetség... Azért is kértem Korbit, "Legyen rajz!"... :/
Nah mendegy, köszönjük a lehetőséget. :)
 
Fent