2017 TÉL: Masters kupa - Lesz magyar csapat?

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok! :)

Már jelezték felém, hogy indulna magyar csapat a versenyen. Ne feledjük a klánok létszáma 10, de országonként nincs klánlimit.

Ebben a fórumrészben lesz lehetőségetek megbeszélni az indulás részleteit. Aki kipróbálná magát egy nemzetközi versenyben, s szerezne a magyar játékosoknak díjakat, az ne habozzon.

Vergődjetek csapatokba, klikkesedjetek, aztán hódítsuk meg még egyszer utoljára a nemzetközi földeket.

Részletek alább:
https://forum.klanhaboru.hu/index.php?threads/2017-tél-masters-szerver-torna-és-befejezés.4264/
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Úgy hallottam részeredmény már van... egy-két románt oda-vissza!
 

DeletedUser18744

Vendég

761ad3cec4964849b821a5ec531be582.png


Egyenlőre 3.hely klánként,de ha a két klánunkból a nagyokat nézzük akkor sima második hely!
De még a korai szakaszban vagyunk!Így korai is bármit kijelentenünk!

Egyenlőre próbálunk a kontinensen elszakadni az utánunk jövő klánunktól és kontinensünkön az első helyet tartani majd bekékíteni!
Ami külön kiemelendő hogy a kontinensünkön magasan vezetünk azaz majdnem dupla annyival mint az utánunk lévő Török csapat és ha minden a továbbiakban halad akkor remélhetőleg most nem a második hanem az első helyet hozza el a Magyar csapat :)

Dark
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Teljes a létszámotok? Nincs szükségetek még egy kis háttér támogatásra? (Gondolok itt még lelkes játékosokra, akik mennének még)
 

DeletedUser18744

Vendég
Második klánunkban szívesen látjuk őket! 5tagnak még van hely,ha valaki úgy gondolja hogy gyors világon is megállná a helyét illetve már megállta mi szívesen látjuk :)

Amit kérnénk csak annyi hogy észak-keletre jöjjön!
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Jelenleg a 7. Dark csapata és a 11. a miénk. De ami külön öröm, hogy a két csapat egymásra talált, s nem egymás ellen, hanem egymás mellett összedolgozva megyünk. Persze voltak érdekes dolgok...azok úgy látszik mindenhol vannak. De két remek csapat van, sok sok emberrel a háttérben, mert ehhez ugye nem elég egyedül lenni:)
 

vinszent

Well-Known Member
A reakció pontszáma
301
Sziasztok



Sajnos nem jött a szerverre új játékos, a régiek maradtak azok is elkopnak, sajnos a kezdeti előnyünket elvesztettük, oka lehet ennek azis hogy nem volt meg a kellő összhang és aktivitás, sokan most játszottak együtt első alkalommal, de oka lehet az is hogy egy a szervezők által hozott játékos miután nem tudtak legyőzni egy ellenfelet azt a sajátjai szégyenének tudta be, pedig amikor ő kérte hogy támadják az ellenfél játékosát, ők támadták, lebontották, sereget nem kímélve, de az illető fel tudott állni, majd stratégiát váltottak hogy 3 játékos akik ott aktívak védőt fognak gyártani a tőlünk később kilépő játékosnak.

Majd történt egy kis asztalra csapkodás hogy ő a nagy ász , a többiek pedig noobok. Kilépett majd követte őt az akkor első helyezett játékos is, így elvesztettünk egy aktív régiót ugyanis összeálltak azokkal akik ellen addig harcoltak. Az akadémiában a játékosok pedig nem aktívak, nem komunikáltak így elkoptak. Jelenleg Devil a világ másik oldalán erősödik szemmel láthatóan, én a másik oldalt képviselem a klánunkat Gaudival. A többi játékos jelenleg 1 faluval játszik és 2 játékost kivéve nem várható nekik hosszú játék,sajnos ez az én meglátásom.


Klánunk jelenleg a 7. a szövetséges magyar klán feljött a 9. helyre.


egy kis statisztika:

Támadópontjaink klánszinten : 5. hely 468K ----> 1. hely 1.18M
Védekező pontok: 8. hely 252K ---->1. hely 762K
Összes: 7. hely : 720K ----> 1. hely 1,72M

Ranglista klánok:

1. NOP 10 játékos 122 falu
2. PL 9 játékos 64 falu
3. RJO 10 játékos 73 falu
...
7. Hun 7 játékos 25 falu

Holnap záródnak a klánok ezért a helyzet jelentés.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Sajnállak Vinszent, egy normális csapattal sokra vihetted volna. Lehet megérte volna dobbantani és átlépni a topos klánba, szerintem fel is vettek volna. :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ne már hívön. :D
Csupán reálisan kell nézni a dolgokat...
Szerintem Vinszent nem bohóckodni ment oda, és másra is tudná fordítani azt az időt, amit a mastersen eltölt. Na de nézzük csak a dolgokat...Az egyértelmű, hogy kiemelkedik a 2 klánból, de őt ismerve azért ez nem csoda. A gond ott kezdődik, hogy a 2 klán zöme vagy vakargatja a golyóit vagy szarnak bele. Mert a neveket elnézve nem egy noob csapat. Mondjuk az kicsit vicces, hogy Dark nyugaton van egyedül, de lehet behúzza azt a kontit egyedül is. :D
Szóval ja, a tipikus magyar mentalitás.. Erről akkor beszélhetnénk, ha úgy menne át egy top klánba, hogy a jelenlegi társai oda tennék magukat...Viszont ahogy látjuk ez nem így van, tisztelet a kivételnek..
Így előbb vagy utóbb a hatalmas túlerő felőrli őt is. Ha átment volna a NOP-ba pár napja (simán felvették volna) akkor tuti ott lenne a végén is a toposok között. Én így látom, de ez az ő döntése. Mindenesetre megköszönhetitek neki, hogy maradt mert én szartam volna abba, hogy magyar csapat, ha ilyen társaim lennének az ő helyében léptem volna. Most kövezzetek meg. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ne már hívön. :D
Csupán reálisan kell nézni a dolgokat...
Szerintem Vinszent nem bohóckodni ment oda, és másra is tudná fordítani azt az időt, amit a mastersen eltölt. Na de nézzük csak a dolgokat...Az egyértelmű, hogy kiemelkedik a 2 klánból, de őt ismerve azért ez nem csoda. A gond ott kezdődik, hogy a 2 klán zöme vagy vakargatja a golyóit vagy szarnak bele. Mert a neveket elnézve nem egy noob csapat. Mondjuk az kicsit vicces, hogy Dark nyugaton van egyedül, de lehet behúzza azt a kontit egyedül is. :D
Szóval ja, a tipikus magyar mentalitás.. Erről akkor beszélhetnénk, ha úgy menne át egy top klánba, hogy a jelenlegi társai oda tennék magukat...Viszont ahogy látjuk ez nem így van, tisztelet a kivételnek..
Így előbb vagy utóbb a hatalmas túlerő felőrli őt is. Ha átment volna a NOP-ba pár napja (simán felvették volna) akkor tuti ott lenne a végén is a toposok között. Én így látom, de ez az ő döntése. Mindenesetre megköszönhetitek neki, hogy maradt mert én szartam volna abba, hogy magyar csapat, ha ilyen társaim lennének az ő helyében léptem volna. Most kövezzetek meg. :D

Tudod ez az eset, amikor a fotelből... :) Nem írok semmit inkább, mert elbeszélünk egymás mellett :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Fotelből? Nono, én is ott vagyok a szerón mégpedig az előkelő 899. helyen. :D (Gyorsan keress rá)
Nyugodtan írj, veled lehet társalogni mert értelmes vagy szóval mond csak te hogyan látod ezt mint érintett tag.
 
Fent