2017: Nyárzáró kvíz

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
AAEAAQAAAAAAAATMAAAAJDQzMmRlODY4LWZiNmQtNGQ3ZS05YTYxLTEyNjQyN2UyNmY3Zg.jpg

Sziasztok!

Hát ennek is eljött az ideje :( Újra visszatérünk a monoton szürke hétköznapok világába, viszont én mindent meg fogok tenni, hogy veletek együtt egy kis színt is bele tudjunk adni az egészbe :)

Egy egyszerű kis nyárzáró kvízzel készültem nektek, természetesen prémiumos nyereményért cserébe.

Az alábbi linken fellelhető 10 kérdéses igaz/hamis kvízünket helyesen kitöltők közt kisorsolunk 4 játékosnak fejenként 100-100 prémium pontot.

Viszont, most kivételesen az a klán, ahonnan a legtöbb kitöltő érkezik, jutalomban részesül. Tehát, ha a te klánodból töltik ki legtöbben a kvízt, akkor a klánod minden tagja kap ajándék 30 nap farmkezelőt!
Ezt az infót ne felejtsétek megosztani egymással, farmolni fontos dolog ám :)

A kvízt ezen a linken éritek el: https://goo.gl/forms/pZV1lx6zto5KsysB3
A kitöltésnek a határideje: szeptember 2, éjfél

Sok sikert kívánok mindenkinek!

-Korbi

 
Utoljára szerkesztve:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Az alábbi táblázatban láthatjátok a klánok egy részének jelenlegi állását:
50kRd1hPR8G0lxJ2H2xVWg.png

Zárójelben a játékosok száma, akik a klánból érkeztek:)
Bíztassátok bajtársaitokat is! :)
 

Ballon

Member
A reakció pontszáma
52
Katapultokkal a falon kívül tudok bármit rombolni....
Azt szeretném megtudni, hogy az épület rombolás miért nem rombolás?
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Katapultokkal a falon kívül tudok bármit rombolni....
Azt szeretném megtudni, hogy az épület rombolás miért nem rombolás?
A kijelentés így szól: Katapultokkal falon kívül tudok bármit rombolni.
Ez a kijelentés hamis, mivel katapulttal tudsz rombolni bármit.
 

DeletedUser19141

Vendég
Elég érdekes megfogalmazás, és a válasz sem egyértelmű, de persze a szent és lovagias supportnak mindig igaza van :)

Mert ha ugye úgy kérdezitek, hogy más épületet akkor is igaz, kivétel rejtekhely, ha meg az épületek elhelyezkedésére kitérően akkor is igaz, mert a termelők és a tanya bontható, szóval na mindegy lehet nekem haladja meg a logikai szintem ezt a kérdéskört :)

Az 1.számú nem kívánatos személy 1. Számú másolata :D
 

DeletedUser18914

Vendég
lehetne valami normalisabb kviz, ez sima googlizas semmi gondolkodas nem kell hozza, ugymond a hulye is megtudja csinalni...
a dijazas is lehetne picit magasabb 100 pp az semmi a 30 nap fiokkezelo ugyszinten :)
pl. anno volt az NFL es fogadas(lehet The Westen volt mar nem tudom), de az szuper volt...vmi hasonloban kene gondolkodjatok, talan akkor vissza terne az elet kulsore.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
lehetne valami normalisabb kviz, ez sima googlizas semmi gondolkodas nem kell hozza, ugymond a hulye is megtudja csinalni...
a dijazas is lehetne picit magasabb 100 pp az semmi a 30 nap fiokkezelo ugyszinten :)
pl. anno volt az NFL es fogadas(lehet The Westen volt mar nem tudom), de az szuper volt...vmi hasonloban kene gondolkodjatok, talan akkor vissza terne az elet kulsore.
Köszönöm az építő jellegű kritikát.

Ötleteid fontolóra veszem és igyekszek a jövőben ezek alapján játékot meghirdetni és a lehető legtöbb pontot szétosztani, mely a rendelkezésemre áll.

A kvíz nehézséghez annyit, hogy átlag 100 játékosból 20 teljesen helyes kitöltés érkezik, s nekünk nem az a célunk, hogy mindenki elrontsa, hanem az, hogy minél többen részt tudjanak venni a sorsolásban.

Viszont biztosíthatlak afelől, hogy igyekszünk rendszeresen új és élvezhetőbb mini játékokkal előállni. Ha van ötleted, vagy bárkinek egy jó ötlete, bátran írja le! :)

Köszönöm mindenkinek a játékot, türelmeteket kérem az értékelésig.
-Korbi
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Nyertes játékosok:

Deák Kázmér - 100 pp
Yodafon1997 - 100 pp
Lina1990 - 100 pp
DNuuu - 100 pp

Gratulálok nektek :)

A nyertes klán pedig a V42-ről származó ASG klán (72 fő).

Gratulálok mindenkinek, nyereményeiteket hamarosan megkapjátok :)
 

DeletedUser18914

Vendég
pl. the westen most is feldobtak, hogy tippeljuk meg a Magyar-Portugalt :) kb. olyan 600-700pp erteku nyeremenyert.
 

DeletedUser18914

Vendég
na meg a masik dolog, a jatekokat itt kellene levezenyelni szerintem nem facebookon :) ez egy kihalt forum, eletet kellene lehelni bele.
 

DeletedUser18836

Vendég
Nyertes játékosok:

Deák Kázmér - 100 pp
Yodafon1997 - 100 pp
Lina1990 - 100 pp
DNuuu - 100 pp

Gratulálok nektek :)

A nyertes klán pedig a V42-ről származó ASG klán (72 fő).

Gratulálok mindenkinek, nyereményeiteket hamarosan megkapjátok :)
Szia!

Mikor várható a nyeremény kiosztása?

Üdv,
Yoda
 
Fent