2017 nyár: a v44 javasolt beállításai

Tetszik az alábbi beállítás?


  • Összes szavazó
    76
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18743

Vendég
Mindenhez jól tudok alkalmazkodni,ami nekem nem tetszik:

-Erre a világra tervezek reggelni és sajnálom,h nem templomos lesz.
-nem értem az áltámadás:- ez mit takar...
-taglétszám kevés.v28 is szörnyű volt vagy 30 klán ugyanazzal a névvel...
-az éjszakai bónuszt egyenesen nem értem egyáltalán miért is van...
-tűzszüneteket is kivenném
-szóba jött a duál.szerintem is jó ötlet lenne ezt kivenni.

Ha már háborús játékot játszok akkor már örülnék,ha hasonlítana is mindenben rá.
 

DeletedUser18737

Vendég
Szerintem pontosan így jó a világ max tényleg lehetne a klánok húzni kicsit meg ez egy stratégiai játék tudtommal és nem lehet mindent elkapkodni. Mit akartok ilyen 1.5 -ös sebességel? Mert szerintem az a legjobb ha egy világ pár hónapot igénybe vesz. Nézzétek meg hol tart most a játék 14 év után 44 világnak és még akkor nem soroltam bele a classicokat sem szerintem ennyi idő után is csak fele annyi világnak kéne lennie. A másik meg az hogy szerintem is lehetne egy olyan világot létrehozni ahol nincsen pp és miért ne lenne pont ez 3 hónap után úgy is nyílik a következő világ és azért jó lenne tényleg egyenlő esélyekkel játszani.
 

DeletedUser18743

Vendég
Ha kiveszed a pp-t se lesznek egyenlőek az esélyek a duál fiókok és az éjszakai bónusz,morál,20:1 arány miatt.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Mindenhez jól tudok alkalmazkodni,ami nekem nem tetszik:

-Erre a világra tervezek reggelni és sajnálom,h nem templomos lesz.
-nem értem az áltámadás:- ez mit takar...
-taglétszám kevés.v28 is szörnyű volt vagy 30 klán ugyanazzal a névvel...
-az éjszakai bónuszt egyenesen nem értem egyáltalán miért is van...
-tűzszüneteket is kivenném
-szóba jött a duál.szerintem is jó ötlet lenne ezt kivenni.

Ha már háborús játékot játszok akkor már örülnék,ha hasonlítana is mindenben rá.


- 42 és 43 templomos világ, szóval szerintem nem kifogásolható, hogy most nem szeretnénk azt.
- Áltámadásnál a "-" jel azt jelenti, hogy nem lesz limit.
- Taglétszám kb mindegy, hiába viszed feljebb, akkor is csinál a sok noob (meg a Spárta) 2-3 klánt.
- Éjszakai bónusz azért van, hogy valami kis plusz védelmet kapjanak azok, akik nem akarnak egész nap a gép előtt ülni.
- Tűzszünet nem rossz. Ha már sokan azzal jönnek, hogy háborús játék, akkor megemlíteném nekik, hogy a valóságban is van ilyen. Na meg nem mindenki annyira fanatikus, hogy akár karácsonykor meg hasonló ünnepekkor is egész nap a gép előtt legyen.
- Duált én is kivetetném.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18737

Vendég
Az lehet de nem kell fizetni a duál fiókért tudtommal így az elvileg bárkinek módjában áll
 

DeletedUser18842

Vendég
Nekem Dj javaslata is bejon, tolem aztan lehet az is.
De ujabb szavazas felesleges, mert a tozsde miatt ugyis tobb lesz nem tetszik :D
 

DeletedUser19091

Vendég
Végjáték: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 75%-át birtokolja 40 napon át megszakítás nélkül.
Játék sebessége: 1,7
Egység sebesség: 0.6
Morál: Aktív
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátlan
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés/támadások visszavonására: 10 Perc
Milliszekundum: Aktív
Éjszakai bónusz: aktív 00:00 és 07:00 óra között

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető. Ha az építkezésből 3 perc vagy annál kevesebb van hátra, a befejezés ingyenes, ha 3-10 perc közötti a hátralévő idő, akkor továbbra is csak prémium pontért lehet gyorsítani az építkezés befejezését.
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak: Aktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke:20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag: Aktív
Lovagi rendszer: ÚJ, a lovagnak nincsenek fegyverei, képességeket szerez.
Íjászok: Inaktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: nincs limit
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (2500 pontig)
Barbár falvak visszabontása: Inaktív

Zászlók
Zászlók: Aktív

Milícia
Milícia: Aktív

Főnemesek
Főnemesek képzése: Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1,7

Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 65

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya: normál (tehát az emelt szintű szokásos magyarnál kevesebb)
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 60 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 120 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 120 napot helyettesítés alatt állt.


Sztem ez naon jo!
nem tudtam h lehet ilyen is a sebesseg
 

DeletedUser12246

Vendég
Abban a fényben hogy nem tervezek semmiképpen komolyan indulni a most következő világon a véleményem:

-túl lassú,milícia és 1:20 még lassabbá teszi
-a főnemes nagyon keveset megy,nehezíti az armákat
-a klánok taglétszáma nagyon kevés,az új klánszint rendszer bevezetése óta még kevesebb értelmét érzem a 40-50férőhelyes klánoknak...hiszen ekkora klánlimitnél szinte kötelező akadémiát csinálni
-az őrtorony és templom hiánya a többségnek pozitívum,nekem egyikkel sincs különösebb bajom,tudok alkalmazkodni hozzá szóval nem sokat dob a latban

viszont a következő dolgot nem tudom hogy értelmezni...:
Áltámadás: -
nem lehet fakelni? vagy csak nincs fakelimit?

az íjász kiszedése lassítja a védekezést,hiszen így mindenki kardosokat gyárt helyette,kardos sebességű erősítések küldése 0,9es sebesség mellett pedig kínszenvedés lesz

összességében az egész szerver visszafogja a szervezett csapatjátékot,inkább kis területen történő egyéni harcoknak kedvez(kis nemestáv,lassú egység,méglassabb védő),ergo fokozott előnye lesz a ppzabálóknak főleg mivel a barbár/bónuszfalvak csökkentése miatt a farm is kevesebb lenne,a szerver elején hatalmas,szinte behozhatatlan előnyt szerezne mindenki aki komoly pénzeket öl a játékba

hadd ne részletezzem mennyire támogatok egy ilyen irányba elmenő szervert...

Az Innonak viszont jó :)
Egyébként meg aki akar pp-zik pár világon és itt elverheti. Szóval a lehetőség mindenkinek adott.
De nekem DJ javaslata is tetszik, amit a 3. oldalon közzétett.
 

DeletedUser18743

Vendég
- 42 és 43 templomos világ, szóval szerintem nem kifogásolható, hogy most nem szeretnénk azt.
- Áltámadásnál a "-" jel azt jelenti, hogy nem lesz limit.
- Taglétszám kb mindegy, hiába viszed feljebb, akkor is csinál a sok noob (meg a Spárta) 2-3 klánt.
- Éjszakai bónusz azért van, hogy valami kis plusz védelmet kapjanak azok, akik nem akarnak egész nap a gép előtt ülni.
- Tűzszünet nem rossz. Ha már sokan azzal jönnek, hogy háborús játék, akkor megemlíteném nekik, hogy a valóságban is van ilyen. Na meg nem mindenki annyira fanatikus, hogy akár karácsonykor meg hasonló ünnepekkor is egész nap a gép előtt legyen.
- Duált én is kivetetném.


a templomot csak megemlítettem,mert szeretem.Ha lehetne mindegyik világ lehetne olyan :D
jaaa.köszi az infót ha ez így van és korlátlan az jó.
kis plusz,de kinek?Aki éjszakás vagy épp éjjel ér rá azokkal mivan?ez diszkrimináció.
A tűzszünet 2 ünnepkor van és valós helyzetben a felek kötik nem feltétlen ünnepnap kell hozzá.pl. a zsidóknak nincs karácsony tudtommal akkor ez már megint kivételezés :D
Akkor kellene egy olyan világ ahol csak fanatikusok indulnak :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Nos, ebben az esetben a v44 ügye lezárt, nem jutottatok döntésre, a központi hirdetménnyel jelentkezem, amint megvan. További jó játékot mindenkinek.
 

DeletedUser6473

Vendég
Kitöltöttem... vargának igaza van..éjszakai bónuszt ki lehet venni nyugodtan, hiszen valóban van aki éjszaka dolgozik és nappal alszik..azoknak akkor a 08-14-ig lenne jó a bónusz...azaz nem fair... nyilván a többség éjjel alszik, de az igazi háborúkban sincs éjszakai bónusz.. :)
 
Fent