2016 Tél: mit változtatnál a klánokon?

DeletedUser8560

Vendég
Kedves játékosaink,

Mint mindig, amikor javaslatokat, észrevételeket küldtök felénk, továbbítom azt a központ munkatársainak, hogy legyen visszajelzés a játékosainktól. A beküldött fejlesztési ötletek közül már számos magyar javaslat is megvalósult, így úgy gondolom, hogy ez a fajta kommunikáció elég hasznos.

Mostanában nagyon sok visszajelzést küldtök a világok beállításaival, a prémium funkciókkal, vagy éppen az őrtoronnyal kapcsolatban, de még egyet sem láttam, ami a klánokra vonatkozna.

Ez azt jelenti, hogy azt nem változtatnátok, fejlesztenétek? Ha mégis, hogyan?

Köszönöm az építő jellegű ötleteket,

Klánháború Csapat, Sajtmacska
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok! :)

Meg is nyitnám a sort:
Javasolnám, hogy a szövetségeknél ne csak grafikai változás történjen, hanem ténylegesen változtasson a játék menetén.
Gondolok itt arra, hogy a vezér tudna egy diplomáciai (szövetséges vagy MNTs felkérést, szerződést küldeni) amelyben megjelölné, hogy bontás esetén pl. 72 óráig tilos egymást támadni, s ha a szövetséges vezér elfogadja, akkor amíg szövetségben állnak, illetve utána 72órával nem tudják egymást megtámadni.

Így a szövetség és az MNT megkötés nagyobb súlyt kapna, mint amivel jelenleg rendelkezik.

Nr2 javaslat:
A klánfórum moderátora tudná kezelni azt, hogy ki tudjon írni klánfórumba, ezzel megkönnyítve a moderálást.
XY megsérti ZY játékost klánfórumban, akkor a fórummoderátor XYt x időre tudná az adott topicból bannolni.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Az elsovel nem ertek egyet. Ha valaki valakivel valamilyen diplomaciaba kerul, vallalja a felelosseget, hogy el is arulhatjak, hatba is tamadhatjak oket. A moderalasos resz nem rossz.
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Foglalástervező beállítás változásának logolása. Az Alapító vissza tudná nézni hogy ki, mikor, milyen beállításokra módosította.
 

DeletedUser18790

Vendég
Szerintem igaza van az első hozzászólónak. Ez nem rossz ötlet.
A játék legyen tiszta és fair.
Mondjuk én eleve úgy gondolom ezt az egészet hogy egyáltalán ne lehetsen világoskék játékosokat megtámadni.

Van egy másik észrevételem ami nem ide tartozik de szerintem nem fair..
Amikor másik falut támadsz vagy farmolsz ha gépnél ülsz akkor a térképen csak prémiumfiókkal láthatod azokat.
Telefonon pedig prémiumfiók sem szükséges.. ezzel jó lenne valamit kezdeni
 

scourge

Member
A reakció pontszáma
17
bevezetnem a topicok uzenetben valo kuldeset.
aki nem olvas topicot az is tudja meg hogy mi van.
meg a letszamot max 40re korlatozni,testverklanokat meg ne lehessen sinalni...
 

DeletedUser18792

Vendég
szerintem valahogy meg kéne oldani hogy egy hálózaton belül is lehessen támadni erősíteni
csak az én példám mialatt mondom tesósommal imádjuk a kh-t de élvezetesebb lenne ha tudnánk támadni is egymást
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
capture-20161127-151630.png
 

DeletedUser18760

Vendég
Én el tudnám viselni ha klánon belül lehetne cserélni a leltárból, ezzel is egymást segítve. pl támadóként van egy csomó kard és lándzsa erősítőm azt nyílván nem tudom használni, így elcserélném egy támadás erősítésre.
 

DeletedUser12405

Vendég
A szövi/MNT-t tényleg nem ártana komolyítani, viszont sokkal kritikusabbnak gondolom a kismillió testvérklán/alklán/akadémia kabaré ellen lépni valamit.
Ha jól sejtem azért alacsonyabb a klánlétszám, mert drasztikusan töpörödnek a világok.. de amíg 5-10 alklánt is képesek egyesek összekukázni, addig teljesen irreleváns ez a beállítás

Erre épp a klán záródás lehetne egy eszköz, ha továbbra is ódzkodnak tőle, legalább a végjátéktól be kellene vezetni, de sokkal jobb lenne mondjuk a kezdés után 1 hónappal. Nem is tudom pontosan hogy működne, mert asszem sose próbálhattuk ki !?!
Egy másik megoldás lehetne korlátozni a klánba lépéseket. Pl csak 1 belépés engedélyezett, a játékos regisztációja után x nappal már nem válthat klánt vagy x nap egyik klánban eltöltött idő után nem léphetsz másikba az adott világon, ilyesmi.
 

DeletedUser18290

Vendég
A klánzáródásos dolog nem tetszik.A kémek kiszűrésére nem lenne jó, inkább csak konkrétabb lenne a céljuk, illetve ne feledjük, hogy a vezér sem tudja kitenni az ilyet, így számos vita "kezelhetetlenné válna".A játék, aminek a fejlesztők már olyan sokat ártottak még élvezhetetlenebb lenne.

Az én javaslataim:
Szavazások:
Legyen lehetőség arra, hogy a szavazásokat úgy állítsuk be látható legyen ki vett rajta részt.

Fórum:
"Érdektelennek" régóta ítélhetünk meg egy-egy fórumrészt, ami esetemben úgy szokott kinézni, hogy semmi nem érdekel, csak a védelmi.
Ezt módosítanám annyiban, hogy bizonyos fórumrészekről/témákról jelentés formájában kaphassunk értesítést.

Jelentkezés:
A jelentkezésekhez lehessen kikötést írni.Pl. melyik kontinensről lehet jelentkezni, vagy minimum mekkora pontszámmal.

Térkép, kijelölés:
A vezetés jelölhessen meg falvakat a térképen a tagok számára.A jelölesek színek szerinti besorulásuak lehetnének, amik azt jeleznék milyen fontos egy-egy falu megszerzése a vezetés stratégiai meglátásai szerint.

Klánon belül a leltáros tárgyak is legyenek elcserélhetőek.
 

DeletedUser18760

Vendég
A millió alklán kiküszöbölésére, egyszerűen emelni kéne a klánlétszám limitet. Klánon belül ne legyen ennyi várakozás hogy nyersanyagot tudjunk cserélni, vagy küldeni a másiknak.
 

DeletedUser

Vendég
A sok alklán valóban nem jó! Igaz Nekem is minden világon van 3. De nem jó! Viszont amíg a testvérklán státusza megegyezik a szövetségesével nem igen lehet ellene tenni. Szóval a javaslatom az lenne hogy egy teljesen új elemként legyen bevezetve a testvér/alklán. De csak 1 testvérklán lehessen! Egyezzen az alapító személye mind kettőben! Ezálltal egy ember felügyelné és igazgatná! Így érvényesülhetne a valódi szerepe. A szövetségi szerződések komolyságán is kellene javítani. Értem azt pl nem támadhatóság vagy ilyesmi.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A klánzáródásos dolog nem tetszik.A kémek kiszűrésére nem lenne jó, inkább csak konkrétabb lenne a céljuk, illetve ne feledjük, hogy a vezér sem tudja kitenni az ilyet, így számos vita "kezelhetetlenné válna".A játék, aminek a fejlesztők már olyan sokat ártottak még élvezhetetlenebb lenne.

Az én javaslataim:
Szavazások:
Legyen lehetőség arra, hogy a szavazásokat úgy állítsuk be látható legyen ki vett rajta részt.

Fórum:
"Érdektelennek" régóta ítélhetünk meg egy-egy fórumrészt, ami esetemben úgy szokott kinézni, hogy semmi nem érdekel, csak a védelmi.
Ezt módosítanám annyiban, hogy bizonyos fórumrészekről/témákról jelentés formájában kaphassunk értesítést.

Jelentkezés:
A jelentkezésekhez lehessen kikötést írni.Pl. melyik kontinensről lehet jelentkezni, vagy minimum mekkora pontszámmal.

Térkép, kijelölés:
A vezetés jelölhessen meg falvakat a térképen a tagok számára.A jelölesek színek szerinti besorulásuak lehetnének, amik azt jeleznék milyen fontos egy-egy falu megszerzése a vezetés stratégiai meglátásai szerint.

Klánon belül a leltáros tárgyak is legyenek elcserélhetőek.

Ezeket viszont támogatom :)


Fórum:
"Érdektelennek" régóta ítélhetünk meg egy-egy fórumrészt, ami esetemben úgy szokott kinézni, hogy semmi nem érdekel, csak a védelmi.
Ezt módosítanám annyiban, hogy bizonyos fórumrészekről/témákról jelentés formájában kaphassunk értesítést.


Mondjuk egy olyan értesitést mint hadüzeneteknél,hogy felül marad pirosan amig rá nem kattintasz.
 

DeletedUser18475

Vendég
Hi!

Szövetség nem támadása baromság. Gerincen múlik.

De egy még nyomósabb érv. Mi van ha védővel már nem tudsz segìteni csak ráfoglalással, de az ellen nemesei után egyből beérnek a vf-k? Ha erre jön az hogy klánból nem lehet kilépni az ilyen fajta védekezési fórmákat hogy küszöbölnéd ki? :D
 

DeletedUser18475

Vendég
Leltárosban és az "èrdektelen fórumrészek" viszont hasznosak lehetnek :p
 
Fent