2015 tavasz: mágusok és kalapok

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Játék a játékban: kalapgyűjtés! A játékon belül, a falvatokhoz közel eső varázsfalvakból kalapokat gyűjthettek!

Gyűjtsétek össze a kalapokat, és próbáljátok ki az általuk aktiválható csomagokat!

Készítettünk egy speciális, magyar felirattal is elérhető videót, ami megmutatja, hogy is működik a játék.

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=rosGtnkGEAc

Részletek:
  • A varázsló falvának átlagos elérési időtartama: 5 perc.
  • Várakozás a következő sikeres látogatásig: minimum 1 óra, de a rendszer automatikusan informálja a játékost a rendezvény keretén belül.
  • A varázsló boltjának meglátogatásáról a játékos a JELENTÉSEKben informálódhat.
  • Amennyiben a látogatás sikeres volt, akkor a kalapok a LELTÁRban találhatók meg.
  • A kalapok különböző hatással bírnak, amelyek automatikusan aktiválódnak a fiókban.
  • A kalapok különböző típusait, és azok hatásait nem adhatjuk ki, mert akkor hol marad a móka. Példa: a kalap hatására régi stílusú lesz a falukép. Vagy fekete-fehér. Vagy kisebb a használt betűméret. Stb.
  • A kalapok átadhatók más játékosoknak.
  • Amennyiben nem tetszik a kalap hatása, akkor az a leltárban a kalappal együtt törölhető.
  • A rendezvény csak hagyományos felületről érhető el, mobil appról nem.



Nosza, gyűjtsetek néhány mágikus kalapot, jó szórakozást kívánunk

Klánháború csapat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15106

Vendég
Sziasztok,

Főleg az adminoktól és modoktól kérdem, de bárki válaszolhat akinek van a tulajdonában bármi infó erről.

Van esetleg valamiféle lista, hogy melyik kalap milyen hatást vált ki?
Példának okáért, a klán több tagja is azon agyal és kutat, hogy milyen hatása van a "Klausztrofóbiások kalpagja"-nak, senki nem vetté még észre eddig semmi változást. Vagy rossz helyen kerestük?

Bármiféle infót szívesen fogadok ez ügyben.
Köszönöm :)

ZS.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos ezt már én is kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Sőt azt sem értem, hogy ha rákattintok akármelyik kapott kalapra, az mind Passzív állapotot ír ki! A kapott videó sem segít semmit. BŐVEBB ÉS RÉSZLETESEBB TÁJÉKOZTATÓ KELLENE!!
 

DeletedUser15106

Vendég
A passzívat úgy érti, hogy te semmit nem kell tegyél azért, hogy az illető kalap kifejtse a hatását. Tehát passzívan már jelen van.
Az már a megszerzéstől számítva bekapcsol, te a "Lerombol"-al csak kikapcsolni tudod ha idegesít a hatása.
 

DeletedUser15106

Vendég
Azt neked kell kitanulmányoznod melyik mire van hatással, legyél figyelmes és következtess!
 

DeletedUser15833

Vendég
Jó lenne, ha egy kalap hatását lehetne inaktiválni (pl fekete-fehér kalap). Legalábbis én nem tudom...
 

DeletedUser

Vendég
Lehet.Kiválasztod a kalapot és utána "Lerombol". Igaz akkor eltünik a kalap is, de ez a fekete-fehérnél nem is probléma :)
 

DeletedUser17975

Vendég
Sziasztok,
A kalapok tulajdonságát ti kell kitapasztaljátok.
 
Fent