2013 Nemzetközi Klánháború Születésnap képkészítő verseny ismertető és csevegő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A Klánháború korai szakaszában a Klánháború első képeit a játék egyik alkotója, Eike készítette. Ez az az áttekintő kép, ami azóta is alapja játékunknak, alaposan ismeritek már.

A 10 éves születésnap alkalmából most meg szeretnénk hívni titeket, hogy Ti is megmutassátok, hogy kell szerintetek egy faluáttekintést megrajzolni!


10yearscontest2.jpg



Tehát, íme az ajánlat:

Mától egészen 2013-08-01 23:59 óráig (CET szerint!) lehet benevezni a grafikai versenybe.

A verseny feladata: küldjetek be számunkra képeket, rajzokat a faluáttekintésről.


Teljesen a Ti döntésetek, milyen grafikai megoldást szeretnétek használni, de az áttekintésnek tartalmaznia kell az összes meglévő épületet, a saját helyükön. Ha a kép ettől eltér, sajnos nem lesz érvényes a nevezés.

Tehát íme, itt van az áttekintő kép, munkátok alapja:


with_church.png


(Megjegyzés : Templom nélküli képet csak az készíthet, aki olyan országból jelentkezik, ahol egy szerveren sincs templom)

without_church.png



Az összes jelentkező közül 3 nemzetközi nyertest fogunk kiválasztani, akik valóban nagyszerű nyereményekkel lesznek gazdagabbak!

A 3 nemzetközi nyertes nyereménye 1-1 teljesen új iPad lesz, és a munkáikat viszontláthatják grafikai csomagokban! (ez az oka annak, hogy minden épületet meg kell rajzolni)

Továbbá, minden országban a beküldött munkák közül ki fogunk választani 1-1 győztest, akik 2000 Prémium pontot, valamint egy speciális, a 10. évfordulóra készített pólót fognak kapni!

Minden országban további 5 képkészítő további 1000 Prémium pontot fog kapni.

A győzteseket a Klánháború Csapat fogja kiválasztani, tehát itt az idő lenyűgözni minket!

Azzal, hogy bekülditek a képeiteket, elfogadjátok, hogy az Innogames felhasználhatja.


Tegyétek közzé versenymunkátokat itt, és ezzel máris neveztetek a versenybe. Kérjük ne feledjétek, hogy nem lehet nevezni sértő, nem megfelelő, vagy védett tartalommal feltöltött képpel.



Ahhoz, hogy a nevezésetek érvényes legyen, erre mindenképp ügyeljetek a fentieken kívül:

- Az épületeket úgy kell létrehozni, hogy a háttértől elkülönüljenek, így tudjuk használni a játékban
- Minden épületnek szerepelnie kell a képen, ami a játékban elérhető. Segítség: itt minden épület képe megtalálható!
- (választható: itt itt minden épületnek megtalálható az összes grafikai változata - szintek - a könnyebb felhasználás végett)



FONTOS:
Aki az összes fent felsorolt szabályt betartja, csak az lehet nemzetközi nyertes!

Aki nem tudja az összes követelményt teljesíteni, bár nemzetközi nyertes nem lehet, HELYI nyertes lehet, érdemes neveznetek! Tehát egy egyszerű kézi rajz is esélyes lehet a nemzeti versenyben!!


Minden kedves résztvevőnek sok sikert kívánunk, mutassátok meg, ki a legjobb építész!

Klánháború Csapat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17147

Vendég
Nah ez buli, holnap neki is látok, de lenne pár kérdésem:
-minden épület szintjeit, épülési képét és a hátteret is meg kell csinálni külön képen?
-milyen formátumú képek lehetnek?
-mekkora méretűek?
-egy ember indulhat több képpel is?
-külön éjjeli képet is kell csinálni?
-az embereket is meg kell tervezni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hmm..Jól hangzik
Nekem is lenne eggyetlen egy kérdésem.
Ezt meg lehet rajzolni pl úgy hogy én megrajzolom a valóságba,
be szkennelem egy photoshopba,át rajzolom,és talán
meg tudok csinálni neki-e egy 3d szerű grafikát?:confused:(a mostanira gondoltam :))
Köszönöm!
 

DeletedUser17153

Vendég
Nah ez buli, holnap neki is látok, de lenne pár kérdésem:
-minden épület szintjeit, épülési képét és a hátteret is meg kell csinálni külön képen?
-milyen formátumú képek lehetnek?
-mekkora méretűek?
-egy ember indulhat több képpel is?
-külön éjjeli képet is kell csinálni?
-az embereket is meg kell tervezni?

ennyiből csinálhatsz egy saját játékot xD
 

DeletedUser15135

Vendég
Ez engem is érdekelne egy felhasználó hány rajzal indulhat,
 

DeletedUser17176

Vendég
Mondjuk szerintem, az nem igazságos, hogy photoshoppal is meglehet csinálni :/ Vagy ha nem photoshoppal akkor valamelyik grafikus programmal, rajzoljunk... De aki nem tud annak mondjuk itt a lehetőség :)
 

DeletedUser

Vendég
Valaki le tudná írni a linket, ahová küldeni kell a képet?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenki. Nekem is lenne pár kérdésem, bár egy részét már feltették, de válasz még nem érkezett rá.
A kérdések a következők:
-az épületeknek hasonlítaniuk kell az eredetiekhez, vagy teljesen újra lehet tervezni őket?
-a kész képen milyen szintűeknek kell lennie az épületeknek, vegyesen, ahogy tetszik, vagy teljesen meg kell egyeznie a mintaképpel?
-a kép mérete mindegy?
-az alatt hogy a épületek elkülönüljenek a háttérből, ez annyit takar, hogy szépen kiollózhatóak legyenek?
-ha rajzolok egy egy képes falu áttekintést, azon minden épület egyszer szerepel, egyféle kinézettel, de az épületek mint tudjuk, több szintűek. A kérdés az, hogy le kell rajzolni az épületeket szintenként is, vagy ezt majd a későbbiekben oldják meg a fejlesztők?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
képeket lehet photoshoppal és más programokkal is késziteni?
Az épületek nézhetnek ki másképen is nem csak az a 3 féle képp?
 

DeletedUser17147

Vendég
A kérdésekre amit már két és fél hete feltettem esetleg kaphatok választ? Vagy ne is számítsak rá?
 

DeletedUser8560

Vendég
Nah ez buli, holnap neki is látok, de lenne pár kérdésem:
-minden épület szintjeit, épülési képét és a hátteret is meg kell csinálni külön képen?
-milyen formátumú képek lehetnek?
-mekkora méretűek?
-egy ember indulhat több képpel is?
-külön éjjeli képet is kell csinálni?
-az embereket is meg kell tervezni?

Szia,

- egy épületet kell rajzolni, egy szinttel, nem kell az összes szintet megrajzolni.
- Feltölthető legyen, legjobb: JPEG, PNG
- Méret: amekkorát itt fel tudsz tölteni
- Lehet több kép, de egy ember csak egy képpen nyerhet
- nem kell éjjeli kép külön
- nem muszáj embereket tervezni
 

DeletedUser8560

Vendég
Hmm..Jól hangzik
Nekem is lenne eggyetlen egy kérdésem.
Ezt meg lehet rajzolni pl úgy hogy én megrajzolom a valóságba,
be szkennelem egy photoshopba,át rajzolom,és talán
meg tudok csinálni neki-e egy 3d szerű grafikát?:confused:(a mostanira gondoltam :))
Köszönöm!

Kézirajztól kezdve gépi rajzig, bármi lehet, nincs megkötés.
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv mindenki. Nekem is lenne pár kérdésem, bár egy részét már feltették, de válasz még nem érkezett rá.
A kérdések a következők:
-az épületeknek hasonlítaniuk kell az eredetiekhez, vagy teljesen újra lehet tervezni őket?
-a kész képen milyen szintűeknek kell lennie az épületeknek, vegyesen, ahogy tetszik, vagy teljesen meg kell egyeznie a mintaképpel?
-a kép mérete mindegy?
-az alatt hogy a épületek elkülönüljenek a háttérből, ez annyit takar, hogy szépen kiollózhatóak legyenek?
-ha rajzolok egy egy képes falu áttekintést, azon minden épület egyszer szerepel, egyféle kinézettel, de az épületek mint tudjuk, több szintűek. A kérdés az, hogy le kell rajzolni az épületeket szintenként is, vagy ezt majd a későbbiekben oldják meg a fejlesztők?

Szia,

- Ha újra akarod tervezni, akkor tedd meg.
- Nem jó a vegyes szint, nem javaslom.
- Méret: amekkorát itt fel tudsz tölteni
- Elkülönült épületek: igen, ki lehessen ollózni
- Nem kell minden szintet megrajzolni
 

DeletedUser8560

Vendég
A legfontosabb:

A nemzetközi nyereményért csak azok a képek indulhatnak, amelyek pontosan betartják a leírásban szereplő elvárásokat. Minden egyéb rajz (fantázia, valós elemek keverése a jelenlegi felületi képekkel, kézi rajz, stb) a magyarországi, tehát helyi körben lesz minősítve, és nyerhet jutalmat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent