2013 Nemzetközi Klánháború Születésnap csevegő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
10yearsheader.png

Kedves Játékosaink,

A Klánháború első világa elindításának a 10. évfordulóját ünnepeljük együtt az elkövetkezendő napokban. Ebből az alkalomból nyitottuk meg ezt a topicot, hogy lehetőségetek legyen elmesélni egymásnak élményeiteket, legjobb pillanataitokat, közös élményekről mesélni, beszélgetni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Boldog Születésnapot!

Boldog születésnapot egyben évtized fordulót! :)
(trombitafújóssmile)

Ha hazaérek, bontok mindenki egészségére egy pofa hideg sört. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az a gond, hogy így szalad az idő...a játék szebb lesz mi meg öregebbek. :(
Boldog újabb 10 évet! :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Boldog 10. évfordulót:)
Amit a játék adott nekem:
-Rengeteg virtuális ismeretséget
-rengeteg tapasztalatot az emberi természetről
-szép emlékeket, és persze rosszakat, de együtt a 4 éves KH-s pályafutásom alatt, szépeket:)
-kikapcsolódást, bosszankodást, örömöt, és bánatot.
Egyszóval szép volt :)

Folytassuk hát :)
 

DeletedUser8691

Vendég
Szuper! :)
Én ebből 4 évet már lehúztam itt :D ... De akkor is a legjobb böngésző játék marad mindig! :)
 

DeletedUser12732

Vendég
Boldog Születésnapot Klánháború!
És szeretném megköszönni ezentúl sajmacskának és a többi munkatársának ezt a felejthetetlen játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Mint moderátor, köszönöm hogy itt lehetek, megismerhetem ezt a hatalmas közösséget.
Mint játékos, én is több éve játszok, és valamiért unhatatlan számomra.:rolleyes:
Happy birthday Tribal Wars!
 

DeletedUser17025

Vendég
Sziasztok! Én a feleségemet ismertem meg itt a KH-n. :))) Ő Olaszországból játszott és Budapestről, soha nem találkoztunk volna ha nincs a KH. És nem született volna meg a csodálatos kislányunk. Nekem a KH igazi boldogságot hozott. Nagyon köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16820

Vendég
Sziasztok! Én a feleségemet ismertem meg itt a KH-n. :))) Ő Olaszországból játszott és Budapestről, soha nem találkoztunk volna ha nincs a KH. És nem született volna meg a csodálatos kislányunk. Nekem a KH igazi boldogságot hozott. Nagyon köszönöm!
Ez igazán szép sztori ! :) A kislányotok akkor a családi öröksége miatt már tuti nagy kh-s lesz ! :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
HAli
Kérdésem lenne a második fázis feladatával kapcsolatban :)
A Bónuszstop érdekelne.
Ha azelőtt elindítottam bónuszfalura támadni a seregeimet,hogy megjelent a feladat de a feladat megjelenése után ért be,az nem számít még???
Másik:Csak a sima bónuszfalukra vonatkozik,vagy a már más játékos által birtokolt bónuszfalukra is????
 

DeletedUser8560

Vendég
HAli
Kérdésem lenne a második fázis feladatával kapcsolatban :)
A Bónuszstop érdekelne.
Ha azelőtt elindítottam bónuszfalura támadni a seregeimet,hogy megjelent a feladat de a feladat megjelenése után ért be,az nem számít még???
Másik:Csak a sima bónuszfalukra vonatkozik,vagy a már más játékos által birtokolt bónuszfalukra is????

szia,

Bónuszfalura vonatkozik, nem tulajdonosra.
Számít, ezért újra kell kezdeni a 24 órát, ami nem egy naptári nap, hanem egy terminus.

sajt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy átneveztem a lovagomat "szélmalom harcosai"-ra nyertem vele csatát mégsem teljesítettem a feladatot.
mi lehet a baj?
Vagy mire kell átnevezni, mi legyen nála vagy vmi info jó lenne!
Köszi előre is!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Sajtmacska.
A feladat leírása szerint:
Bónuszfalvak ignorálása
Ne támadj egy bónuszfalut sem, amíg ez a fázis aktív
.
Most akkor egész végig nem szabad,és akkor már aki a feladat megjelenése előtt indított de később ért be bukta a feladatot,vagy csak 24 órán át??
Mert a mi értelmezésünk szerint a feladat azt mondja amíg tart ez a fázis. :(
És az még 23
 

DeletedUser16246

Vendég
Sajtmacska.
A feladat leírása szerint:
Bónuszfalvak ignorálása
Ne támadj egy bónuszfalut sem, amíg ez a fázis aktív
.
Most akkor egész végig nem szabad,és akkor már aki a feladat megjelenése előtt indított de később ért be bukta a feladatot,vagy csak 24 órán át??
Mert a mi értelmezésünk szerint a feladat azt mondja amíg tart ez a fázis. :(
És az még 23

[COLOR="#6363300"]A leírás a fontos, tehát ha a fázis kezdete után csapódtál egy bónuszba, abban az esetben ezt a küldetést már nem tudod tejesíteni.[/COLOR]
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Köszi,bár ha nem haragszotok meg érte,ez nem egészen korrekt azokkal szemben,akik farmolnak még.
Én pl.elküldtem őket még mielőtt megjelent a feladat.
Oké,buktam volna amúgy is mint kiderült,mert a falu,amit foglaltam eredetileg bónusz volt(bár most játékostól vettem el).
De ha nem így történik,akkor is bukom,mert még farmolok?? :(
Azt megérteném,hogy miután megjelent a feladat attól kezdve nem küldhetek csapatokat bónuszra,de előre nem tudhatom,hogy 20 perc múlva,vagy 1 óra múlva mi lesz a feladat :(
 

DeletedUser

Vendég
Az a kérdésem lenne, h az alábbi díjakból a 3. fázis végén egyet lehet aktiválni, vagy többet, egyszerre és egyet, és utána többet, vagy hogyan?
ill a zölddel kiemelt sor mit is jelent?
a raktár 30 % szintjéig?
ha 30-as a raktár (400 k) akkor 120 k nyersit kapok mindenből?

A díjakhoz 80 szükséges pontok:
+10% Megnövekedett nyersanyag termelés fa (35 óra)
+10% Megnövekedett nyersanyag termelés agyag (35 óra)
+10% Megnövekedett nyersanyag termelés vas (35 óra)
+25% csökkentett építési idő (35 óra)
+10% Teherbírás (35 óra)
+15% csökkentett toborzási idő (35 óra)
4 napig ingyenes prémium
Minden falvadban a raktárkapacitásod 30% szintjéig kapsz nyersanyagot!
10x véletlen szintű 3 zászló
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent