2013-07-01: Újraindul a Béta szerver!

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Klánháború Harcosok,


Amíg a frontvonalakon harcoltok ellenfeleitekkel szemben, vagy segítitek egymást, társaitokat a harcokban, egy másik is harc is folyamatban van a színfalak mögött! Ez a csata egy soha véget nem érő harc, ahol nem lehet diplomáciával nyerni, de a tudás az mindig hatalom :)


Lehetséges, hogy most nem értitek, miről is van szó...


Természetesen a
Klánháború Béta szerveréről!



Ennek a szervernek az a célja, hogy a játék során felmerülő hibákat amiket az újabb és újabb fejlesztések bevezetésével bekerülhetnek a játékba megtaláljuk aktív játék közben. . Ez azt jelenti, hogy a Béta szerveren mindenki úgy játszik ahogy és amennyit akar, de ha hibát talál, akkor jelzi a Csapatnak! Bizony bizony, ahhoz, hogy megtaláljunk minden hibát, ahhoz játszani kell, akár úgy is, ahogy eddig normál játékban még sosem...


Minden hibáért amt a játékban találtok elsőként 30 prémium pontot kaptok az általatok kiválasztott világon. Például: a 30 pontért tudsz kapni egy 3 napos prémium fiókot, vagy egy farm asszisztenst egy hónapig aktiválva.


Egy év telt el amióta a
Klánháború Béta szervere újra lett indítva, így szeretnénk, ha minden játékosunk tudná, hogy újra lehetőség van csatlakozni.

Az előregisztráció már nyitva van, és a szerver Július 1-jén nyit.


A beállításai ennek a körnek
itt találhatók.


A fentieken kívül még fontos tudnotok, hogy a hónap minden első hetében a
Klánháború Béta szerverén lévő fiókotokban ingyenes prémium fiókot aktiválunk.


Reméljük hamarosan találkozunk,



Klánháború Béta Csapat
 

DeletedUser16581

Vendég
Érdeklődéssel figyeltem a beállításokat és megakadt a szemem egy ismeretlen soron. Sem angol fórumon, sem wikin, sem pedig máshol a neten nem találtam magyarázatot rá. Lehet tudni bármit arról, hogy mit jelent az 5 másodperces random extra time? Első ránézésre úgy tűnik a pontos időzítés kiölésére szolgáló újításról van szó...
 

DeletedUser12732

Vendég
Jól jön az a kis prémium fiók,amúgy én játszok a Sandox világon ahol kb 1 millió pontom van.A nevem:p*rtyTim3
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődéssel figyeltem a beállításokat és megakadt a szemem egy ismeretlen soron. Sem angol fórumon, sem wikin, sem pedig máshol a neten nem találtam magyarázatot rá. Lehet tudni bármit arról, hogy mit jelent az 5 másodperces random extra time? Első ránézésre úgy tűnik a pontos időzítés kiölésére szolgáló újításról van szó...

Ez jelenleg csak a béta szerveren lesz aktív.
Az érkezési idők véletlenszerű módosításáról van szó.
Nem kaptunk infót arról ,hogy miért is lesz hasznos, de vélhetően egy úgynevezett kezdőbarát fejlesztés amit speciális világokra szánnak. Ha funkció aktív akkor gyakorlatilag lehetetlen pontosan időzíteni.
 

DeletedUser17037

Vendég
Ez jelenleg csak a béta szerveren lesz aktív.
Az érkezési idők véletlenszerű módosításáról van szó.
Nem kaptunk infót arról ,hogy miért is lesz hasznos, de vélhetően egy úgynevezett kezdőbarát fejlesztés amit speciális világokra szánnak. Ha funkció aktív akkor gyakorlatilag lehetetlen pontosan időzíteni.


a speed kör speciálisnak számít?
 

DeletedUser

Vendég
A Grepolison gyakorlatilag így megy. Nincs időzítés. Megvannak az előnyei is.
 

DeletedUser

Vendég
Béta is egy olyan szerver mint pl: Világ xy?
Mármint ugye ez ingyenes?

(Már bocs a kérdésért mert én is rájöhettem volna, de azért megkérdezem :D)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
igen ide is ingyen tudsz regisztrálni, de ez a szerver nem a versengésről szól, hanem a hangsúly inkább a tesztelésen van. Tehát van, hogy nem engedélyezett a másik játékos falvának foglalása, de erről részletesen a beta fórumán tájékozódhatsz.[/COLOR]
 
Fent