2012 tél munkatárs keresés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok,

Ismét eljött az alkalom: ha kedvetek van, és tehetséget éreztek magatokban, jelentkezzetek, és segítsetek nekünk munkánkban, legyetek a Klánháború moderátor csapatának tagja!

Akiket keresünk:

Képszerkesztő
Feladatok: Facebook profilra kell borítókat készíteni, valamint a különböző közösségi játékainkhoz képmellékletet.
Elvárás: Képesek legyetek jó minőségű képeket készíteni
Elvárás 2: Skype-on folyamatos kapcsolattartás
Munka mennyisége: Heti 2-3 kép elkészítése
Munka ellentételezése: Egy meghatározott fióknak havi prémium fiók és fiókkezelő/farmkezelő aktiválása.
Jelentkezési feltétel: Küldjetek kérlek két általatok készített képet.
Jelentkezés határideje: 2012-12-25


Script moderátor (a főnyeremény az, aki készíteni is tud)
Feladatok: Fórumon beküldött hibajelenségek vizsgálata, javítása
Elvárás: Képesek legyetek elvégezni a munkát
Elvárás 2: Skype-on rendszeres kapcsolattartás
Munka mennyisége: Változó, de eddig még senki nem szakadt bele
Munka ellentételezése: Egy meghatározott fióknak havi prémium fiók és fiókkezelő/farmkezelő aktiválása.
Jelentkezési feltétel: Egy a fórumon megtalálható hibás script javítása, beküldése, hogy tesztelhessem. Ha jó, akkor is jutalmazzuk a munkád, ha nem te leszel a moderátorunk!
Jelentkezés határideje: 2012-12-25


Facebook moderátor
Feladatok: Facebook felületünkön a játékosokkal való kapcsolattartás, játékok szervezése, nyeremények könyvelése
Elvárás: Kulturált viselkedés, jó kommunikációs készség, jó helyesírás, a játék ismerete.
Elvárás 2: Skype-on napi minimum 2x1 órás jelenlét, folyamatos, napi munkavégzés. A csapattól elvárom, hogy önszerveződő legyen, tehát a jövő munkatársa képes a többiekkel megszervezni a munkamenetet, és a feladatokat kiosztani, nem csak esti időpontokban hanem akár reggel, és napközben is (természetesen nem kell mindenkinek mindig online lennie!). Szükséges a munkaablakban való visszaolvasás, hogy tájékozott legyen a fejleményekről. Elvárás az udvariasság, és ez a felület nem alkalmas arra, hogy a játékügyeket kitárgyaljuk, mivel ez nem játékfelület.
Munka mennyisége: Napi két játékkérdés kitétele az alap, ezen kívül a különböző játékok szervezésében való aktív részvétel elvárt.
Munka ellentételezése: Egy meghatározott fióknak havi prémium fiók és jó minőségű munkavégzés esetén a fiókkezelő/farmkezelő aktiválása.
Jelentkezési feltétel: Bemutatkozó levél a support felületen, vagy a khverseny@gmail.com e-mail címen.
Jelentkezés határideje: 2012-12-25



Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok,

Ismét eljött az alkalom: ha kedvetek van, és tehetséget éreztek magatokban, jelentkezzetek, és segítsetek nekünk munkánkban, legyetek a Klánháború moderátor csapatának tagja!

Akiket keresünk:

Script moderátor (a főnyeremény az, aki készíteni is tud)
Feladatok: Fórumon beküldött hibajelenségek vizsgálata, javítása
Elvárás: Képesek legyetek elvégezni a munkát
Elvárás 2: Skype-on rendszeres kapcsolattartás
Munka mennyisége: Változó, de eddig még senki nem szakadt bele
Munka ellentételezése: Egy meghatározott fióknak havi prémium fiók és fiókkezelő/farmkezelő aktiválása.
Jelentkezési feltétel: Egy a fórumon megtalálható hibás script javítása, beküldése, hogy tesztelhessem. Ha jó, akkor is jutalmazzuk a munkád, ha nem te leszel a moderátorunk!
Jelentkezés határideje: 2012-12-25

Üdvözlettel, Klánháború Csapat, Sajtmacska

Olvastam a felhívást a bejelentkező oldalon, hogy nem nagyon volt jelentkező. Ha így áll a dolog - programozó vagyok többek között - én nézegettem már scripteket párat használtam is, eddig főleg kiváncsiságból elemezgettem, hogy is működnek a scriptjeitek, egy kis rálátásom van már, ha gondoljátok segítek amiben tudok, még scripteket is írok, ha kell. Keressetek meg, ha még aktuális.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent