2012 Speed VB társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok,

Ezen a felületen tudtok egymással kapcsolatot tartani, beszélgetni a Világbajnoksággal kapcsolatban. Arra kérek mindenkit, hogy NE sértegesse a másikat, ne személyeskedjetek, mert ezeket törölni fogom, és ha szükséges, kitiltás jár a fórumszabályok megsértéséért.

Az ismertető topicban fogom beírni azokat az információkat, amiket mi is megkapunk és továbbítunk nektek, azon kívüli, bővebb részletek egyelőre nem ismertek.


Sok sikert kívánunk minden résztvevőnek,


Jó játékot,

Klánháború Csapat, Sajtmacska
 

DeletedUser15254

Vendég
elfogyottanyugdij?* vagyok, biztos sokan ismertek..
Kellek a csapatba szerintetek ?
 

DeletedUser

Vendég
zárójelben ( kifog felvenni majd skypra ?? ) therabedia1
 

DeletedUser8560

Vendég
Nonstop, még egy ilyen bejegyzés, és össze fogjuk akasztani a bajszunkat.
Te nem vagy a csapat vezetője, sem a játék szervezője.
A jelentkezési határidő ha lejár, azt majd megtudja mindenki, mert kimegy róla értesítés.
 

DeletedUser

Vendég
Nonstop, még egy ilyen bejegyzés, és össze fogjuk akasztani a bajszunkat.
Te nem vagy a csapat vezetője, sem a játék szervezője.
A jelentkezési határidő ha lejár, azt majd megtudja mindenki, mert kimegy róla értesítés.

Azt tudom hogy a macskáknak van bajszuk, de nekem nincs:D
Viccet félretéve bőven volt ideje jelentkezni mindenkinek, nem most kellene amikor már nagyjából megvan a csapat.....
Ha emlékszel írtam is a fórumra kb. 1 hete hogy keresünk pár játékost a csapatba, miért nem akkor jelentkeztek?
 

DeletedUser8560

Vendég
Azt tudom hogy a macskáknak van bajszuk, de nekem nincs:D
Viccet félretéve bőven volt ideje jelentkezni mindenkinek, nem most kellene amikor már nagyjából megvan a csapat.....
Ha emlékszel írtam is a fórumra kb. 1 hete hogy keresünk pár játékost a csapatba, miért nem akkor jelentkeztek?

AZért jelentkeznek most, mert most ment ki a körlevél, hogy jelentkezőket várunk. Nem volt idejük jelentkezni, mert nem volt hova. Pár napja dőlt el véglegesen, hogy a magyar csapat részt vesz a VBn.
 

DeletedUser

Vendég
most hol tart a verseny melyik szakaszban? elkezdődött volt már a magyar csapat?
 
Fent