2012 decemberi riport uhuu-val a speed új adminjával.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Játékosaink kérésére, javaslatára újraindítottuk a Facebook riport sorozatunkat. Hogy még érdekesebbé tegyük a riportot, kérdezőinket kisebb ajándékkal lepjük meg: a legjobb kérdéseket feltevő 5 játékos apró karácsonyi meglepetésben részesül: 20-20 pontot kapnak játékosprofiljukon jóváírva, ha megadják játékon belüli elérhetőségeiket.

Tehát:


Figyelem! Ha túléléted a világvégét, akkor dec.22-én 18:00-i kezdettel várunk téged hosszú idő után a facebook oldalán egy újabb riportal! Riportalanyunk nem más mint : Uhuu, supporter és speed admin. Gyertek és bátran kérdezzétek a munkájáról, életéről, mit szeret...Nincs tabu, nincs mellébeszélés!

KH-FB csapat Nagy Delfin



Klánháború a facebookon

[YOUTUBE]qWZPiGpJ-84[/YOUTUBE]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16243

Vendég
A riport Facebook oldalunkon is elérhető!

Kedves Olvasó!


Hosszú szünet után visszatérő riportsorozatunk első interjúalanya játékosaink kérésére Uhuu volt.
Uhuu a support csapat tagja, valamint speed admin. A speed körök beállítása, felügyelése az ő feladatkörébe tartozik.

A több órás beszélgetés során sok kérdés hangzott el, és a legtöbb a supporteri munkájával volt kapcsolatos.
Megtudhattuk, hogy a support csapat tagjaként dolgozik 2011 februárja óta, ami nem kevés idő, mint ahogyan azt is, hogy átlagosan 1-2 bejelentés érkezik egy speed kör alatt. Nem meglepő, hogy a legtöbb kizárás egy speed szerveren a multizás miatt van.
Villámkezű speed adminunknak egy speed szerver beállítása mindössze 2-3 perc, ami valljuk be, elég jó idő. Speedezni meglepő módon nem szokott. Sárkárnyváras speedből csak azért nincs több, idézem „mert macerás és lusta a speed adminotok:p”. Ha a döntését igazságtalannak tartják, már nem reagál rá különösebben, hisz hozzászokott már ahhoz, hogy rendszeresen kritizálják a döntéseit, mondván: „már megszoktuk, mindent meg lehet szokni:)”. Hát lehet így is hozzáállni:)

Nevét a support csapat választotta neki, de neve nem áll messze tőle, mert elmondása szerint nem szeret aludni. Megtudtuk, hogy a játékban nincsenek bűncselekmények, csak szabályszegések. Bírja a pörgést, így sok kérdésre válaszol.

Riportalanyunknak nincs kimondottan kedvenc világa, és nem követi a világok nagy klánjainak változását, ezért nem tudtuk meg, ő melyik klánt tartja a legjobbnak. A játékban nagyjából 1000 faluja, és 10 millió pontja van, ám az utóbbi időben nem igazán játszik, csak stagnál.Képzéshez scriptet használ, és kedvenc támadó kombinációja a következő, idézem: „kb 6k bárd 100 kukucspaci, 2800kl, 100körüli lovasíjász, 400kos 50 kata”
(A kukucspaci jó kis elnevezés, ezt én is használni fogom a játékban. :D )A kedvenc védő kombinációja: ”4000 lándzsa,1000 kard, 5000 íjász, 200 kukucs,1600nehézló, 20-20 gép”A játék elején szereti a könnyűlovasokat, mert jó farmoló egység.

Magánéletéről is kérdeztük.
Valódi neve Krisztián, és 18 elmúlt, de még nincs 35 éves elmondása szerint. Informatikusnak tanult, számítógépekkel foglalkozik. Iskolába már nem jár.
Kérdeztük, hogy van-e kutyája/macskája, van neki egy „Mix Német juhász” kutyája, menhelyről, és a Szimat névre hallgat. Azt, hogy mit szeretne karácsonyra nem, de azt elmondta, hogy már inkább ő a Jézuska. Egy kérdésre válaszolva megtudtuk, milyen telefont használ:
-Nem rég vettem egy Xperia S -t.

Egyéb, kiemelt kérdések:

-Mi a kedvenc filmed/sorozatod?
-Én a Constantine c. filmnél kevés jobbat láttam, sorozat pedig House, Walking dead.

-Ha lehetne 3 kívánságod, mit kívánnál?
-Pénzt, sört, nőt:D

-Ki a kedvenc színészed?
-Keanu Reeves

-Uhuu, tartottál a világvégétől? Ha igen akkor fel is készültél rá?
-Vettem egy rekesz sört biztonság kedvéért, nem nem kerítettem túl nagy feneket a dolognak (atom bunker nem az).

-Szereted a focit? :)
-Nem szeretem, nem is tudok, talán a 2 kapcsolatban van egymással :D

-Gondoltál már arra, hogy befesd a tollad/hajad? Ha igen milyen színűre? :DD
-Természetesen zöld lenne, ha gondoltam volna erre:)

-Szerinted is igaz, hogy tegnap eljött a világvége és most egy párhuzamos világban élünk?
-Ez lehetséges, bár változást eddig nem tapasztaltam. De lehet csak úgy emlékszem, hogy mindig is minden így volt:)

-Tartasz-e Chuck Norristól?
-Természetesen tartok tőle, nem ettem meszet, hogy ne tenném:D

-Azok a klánok amikben eddig játszottál, összetartóak voltak, segítettetek egymásnak?
-Volt 5-6 klánom, abból 2 nagyon jó volt, a jelenlegi is az.

-Inkább támadó vagy védő játékos vagy?
-Támadó vagyok.

-Hogy találtál rá a Klánháborúra?
-Egyik haverom a német szerveren játszott és rákerestem.
-Sokat szoktál farmolni, vagy a bányáid termelnek csak?
-Amikor játszottam őrülten farmoltam


-Játszol a kh-n kívül más játékon/játékokon, Ha igen, melyekkel?
-Igen, Facebookon van egy szörnyes játék azt nyomom néha:)
PC-s játékokban az újakat egyszer végig játszom, azon felül nekem van egy régi játékom amit mai napig nyomnék, ha működne nekem is, ez a C&C Generals Zero Hour:)

-Hol élsz?
-Pest mellett.
-Speed admin vagy ügye, te választottad ezt? ha igen miért?
-Felajánlották a csapaton belül, hogy szabad ez a poszt én meg elvállaltam, mert szeretem a munkát.

-Mielött elvállaltad, játszottál a speed körökön?
-Kb. 100-ból 1 körön előfordultam:)

-Leonidas Kh: És a 300-at láttad már, ha már én vagyok a főszereplő? (Itt a kérdező nevével érthető a kérdés :) )
-Láttam, az tetszett is, királyuram:D

-Használtad már a milíciát?
-Igen, egyszer.

(Egyik kedvenc kérdésem következik, személy szerint :D)
-Tojtál már tojást? Ha igen milyen érzés?
-Hím baglyok nem tojnak...

-Hiszel az UFÓ-kban?
-Én hiszem, hogy ebben a nagy világegyetemben valahol van földönkívüli élet. Már csak a nagy számok törvénye alapján is...

-Lenne egy pontrendszer az elsők kapnának pontokat és ha elértek egy szintet továbblépnek a profi kategóriába.
-Dániel értelek, de nem oldható meg.

-Uhuu, de ha most egy másik dimenzióban élünk, és nem tapasztaltál eltérést, de lehet, hogy nem is az vagy, aki voltál, akkor esetleg lehetséges az, hogy az UFÓ-k átmosták az agyadat, meg az összes emberét és ők irányítanak minket?
-Ha így van ne adj isten, akkor én is mint mindenki teszem amit mondanak, nincs ellenvetés:p
Bár ilyen sok ember agyát átmosni nem kis feladat, nemde?:)

-Kivel találkoznál szívesebben: egy UFÓ-val vagy egy motkánnyal?
-Mivel Motkánnyal lehet találkoztam már, így ufóval:)

És persze a végére a hagyományos kérdés:
-Kit ajánlanál nekünk a következő riportalanynak?
-Talán egy jó barátom, Cukormackót ajánlanám, ha ő is így akarja:)


Uhuu riportjának összegzett változatát olvastad,amely december 22-én élőben a Facebook oldalunkon készült. Az összegzést készítette: El Woody
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent