2010 Karácsonyi bónusz

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Közeleg a Karácsony… A farmereitek már dekorálják a piacot, ajándékokat készítenek egymásnak és közben karácsonyi dalokat dúdolgatnak…

Hogy ne maradjatok ki ebből a kellemes hangulatból, ezért karácsonyi meglepetésként december 25-én és 26-án ha prémiumot vásároltok, akkor a vásárolt pontokon felül +25% pontot írunk jóvá számotokra ingyenesen!

Használjátok fel jól a megtermelt javakat – bővített építési listával!
Tartsátok rajta a szemetek a szomszédokon – a megnövelt térképpel!
Készítsetek új, egyedi logót a klánnak!

Ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget, szerezd meg a saját ajándékod most!

A bónusz mértékét az anyavállalat megemelte 50%-ra!


Klánháború Csapat, Sajtmacska

 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az volna a kérdésem, hogy ha ma veszek prémium pontokat átutalással, és majd valamikor megkapom a pontokat(gondolom Dec. 27-28 körül) akkor is a +50% emeléssel kapom?
 

DeletedUser

Vendég
Annyi volna a megjegyzésem ,hogy éppen azon voltam hogy megvegyem a pontokat ,amikor máma megdöbbenten vettem észre hogy vasárnap van.
Nomármost bajosan tenne bárki is pénzt a számlájára lévén a Bankok ilyenkor zárva vannak,így a prémcsifeltöltési buzgalmam egyből alább hagyott.
Nos akkor ennyit az 50%-ról.
Grat a németeknek, gondolom Náluk a Szenteste utáni vasárnap a bankfiókok is üzemelnek .....
 

DeletedUser12347

Vendég
Nekem bajom van a mobilpay-el :d
Nem tudom megvenni vodafon-al,mert 2 sms-t kell küldeni,de hogy a 2. sms-be mit kell írni :O:O
Na mindegy,fel akarom hívni őket(tegnap is ,ma is)Nem elérhetőék:D
Nekem is így úszott el a pf :D:D
 

DeletedUser8560

Vendég
Annyi volna a megjegyzésem ,hogy éppen azon voltam hogy megvegyem a pontokat ,amikor máma megdöbbenten vettem észre hogy vasárnap van.
Nomármost bajosan tenne bárki is pénzt a számlájára lévén a Bankok ilyenkor zárva vannak,így a prémcsifeltöltési buzgalmam egyből alább hagyott.
Nos akkor ennyit az 50%-ról.
Grat a németeknek, gondolom Náluk a Szenteste utáni vasárnap a bankfiókok is üzemelnek .....

Szia Dark,

mint ahogy azt másoknak is megírtam, ha ma indítod az utalást, és a rendszer nem írná valamiért automatikusan jóvá a pontokat, akkor ha megküldöd a bizonylatot, majd én jól megteszem. Az számít, hogy az indítás ez a hétvége legyen.

Sajt.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nekem bajom van a mobilpay-el :d
Nem tudom megvenni vodafon-al,mert 2 sms-t kell küldeni,de hogy a 2. sms-be mit kell írni :O:O
Na mindegy,fel akarom hívni őket(tegnap is ,ma is)Nem elérhetőék:D
Nekem is így úszott el a pf :D:D

Szia,

egy SMS-t kell küldeni.
MINTASZÖVEG: mopay 123401

ezt kell elküldeni a megadott telefonszámra.

Ha bővebb információt kérnél mert nem tudod használni, akkor a fórumon is találsz információt, vagy írsz a supportba, és segítünk.

Sajt.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Dark,

mint ahogy azt másoknak is megírtam, ha ma indítod az utalást, és a rendszer nem írná valamiért automatikusan jóvá a pontokat, akkor ha megküldöd a bizonylatot, majd én jól megteszem. Az számít, hogy az indítás ez a hétvége legyen.

Sajt.

Szia

Nem egészen értem, előszőr is fel kéne töltenem a bankkártyámat , utána menne minden.
MasterCardról szoktam fizetni ,ezért kellett volna a bankba mennem. ezért problémáztam a vasárnap miatt, mert vasárnap nincs bank.
A másik az,hogy az Utalást már el indítottam, kaptam egy számot ,épp olyat amilyet Te mondtál, vagyis holnap ezzel a csekkel menjek befizetni a postára ?
Mert akkor megteszem,de most nagyobb összeggel.
csak nehogy koppanás legyen a vége.
Kösz a segítséget előre is :
dl.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia

Nem egészen értem, előszőr is fel kéne töltenem a bankkártyámat , utána menne minden.
MasterCardról szoktam fizetni ,ezért kellett volna a bankba mennem. ezért problémáztam a vasárnap miatt, mert vasárnap nincs bank.
A másik az,hogy az Utalást már el indítottam, kaptam egy számot ,épp olyat amilyet Te mondtál, vagyis holnap ezzel a csekkel menjek befizetni a postára ?
Mert akkor megteszem,de most nagyobb összeggel.
csak nehogy koppanás legyen a vége.
Kösz a segítséget előre is :
dl.

Szia,

Nézzük csak: LEGYEN számod kérlek, mert enélkül nem tud azonosítani a rendszer. Éjfélig kell lekérned.
Tudod: 4868... és a közlemény rovatba mindenképp írd be!
most posta vagy utalás? nem értem....

Sajt.
 

DeletedUser

Vendég
Szia

Namármost megkaptam a számot ....4868.... ezzel akkor mehetek a bankba utalni ? :)
bocs a postáért akkor nem posta ,hanem bank ;) keverem :p

Szóval akkor megvan az a szám,és már reggel ugorhatok le a bankba hogy utaljam a pénzt,igaz ? :confused:
 

DeletedUser8560

Vendég
Darki, ne nyomorgasd a lelkem...
ha nem éjfélig kérted le a számot, akkor azon már nincs bónusz...
ezért írtam, hogy éjfélig mindenképp kérd le..:(
 

DeletedUser

Vendég
a számot már vasárnal 19:06-kor lekértem, ne tévesszen meg az hogy a hsz-t hajnali 3-kor írtam ;)
Feladtam a pénzt is a Raiffeisen Bankban, a közleményben meg ott van leírva az ominózus szám után a játékosnevem is ,remélem így már nem lesz fennakadás :D
 

DeletedUser8560

Vendég
a számot már vasárnal 19:06-kor lekértem, ne tévesszen meg az hogy a hsz-t hajnali 3-kor írtam ;)
Feladtam a pénzt is a Raiffeisen Bankban, a közleményben meg ott van leírva az ominózus szám után a játékosnevem is ,remélem így már nem lesz fennakadás :D

több mint ügyi vagy, köszönöm a megnyugtató szavakat :D
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

rövid kérdés...

A még időben lekért adatokkal hány napig tudok bemenni a Raiffeisen Bankba-ba utalni úgy hogy még bónuszt is megkapjam?

Köszönöm a választ előre is...
 

DeletedUser

Vendég
Tehát erről már lekéstem...?

Hát így jártam.

Köszönöm a gyors választ
 

DeletedUser12469

Vendég
Üdvözletem mindenkinek!

Szeretném kérdezni, hogy idén lesz e karácsonyi bónusz??
 
Fent