2. VF - Romboljunk!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Íme egy újabb vita fórum. Itt mindenki kötetlenül vitázhat az itt megadott témáról. A legésszerübb érveket felsoroló játékos, illetve a legaktívabb játékos nyerhet prémiumpontot.

Terjedelmi korlátok nincsenek, a hozzászólások számát sem korlátozzuk.

Kezdés időpontja: 2017.01.13. 19:00
Téma zárás időpontja: 2017.01.18. 21:00
Vita téma: Mit érdemes a katapulttal rombolni és ezt milyen befolyásoló tényezők befolyásolhatják?


Fontos: próbálj mások véleményére rácáfolni, hogy te lehess a viták királya!

Nyertes nyereménye: 50 pp

Sok sikert kívánok mindenkinek :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Attól függ mi a cél. Farmmá tenni: tanyát, hogy ne tudjon milíciát be hívni. Utána lehet barakkot is.
Csak játék kedv megvonása (ha mondjuk farmolni úgyse tudod rejtekhely-raktar szint miatt) : főhadi+agyagbánya
Ha kevés a kos, vagy sok a védő, esetleg épület bonuszok: mehet falra a kata is.
A probléma az lehet, hogy fel pp-zheti pillanatok alatt, felezésekkel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12246

Vendég
Jó az is, valamiért az agyagot szoktuk. :D
Elviekben abból kell legtöbb összességében az építkezésekhez. (mondjuk ha nem adja fel, tök mindegy, mert piacolhat)
 
A reakció pontszáma
1.189
Nekem a kovácsműhely az elsődleges, ha tudom, hogy támadófalu és nemeses, azzal sok időt veszít, ha közben elhullanak a nemesei.

Védőfalunál a tanyát, ha kinn vannak a csapatai pl. erősítésben, utána pedig 30-asával katakörökben tovább rombolni.

Főhadi hamar visszaépül, ezért barbiknál raktárat kell rombolni az ellen területén, hogy kevesebbet tudjon farmolni :)
 

DeletedUser12246

Vendég
"barbiknál raktárat kell rombolni az ellen területén"
Mostanában nem csináltam, tehát a kérdés: a raktárat porig le lehet rombolni (0-ra?). Mert ha 1 szinten marad, ezeknél a lassú, nem turbós barbároknál, az szinte mindegy. Sosincs bennük 1000 nyersi :D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
"barbiknál raktárat kell rombolni az ellen területén"
Mostanában nem csináltam, tehát a kérdés: a raktárat porig le lehet rombolni (0-ra?). Mert ha 1 szinten marad, ezeknél a lassú, nem turbós barbároknál, az szinte mindegy. Sosincs bennük 1000 nyersi :D
Ez egy releváns észrevétel! :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Csak félig vág ide, de a barbárokat is karban kell tartani, falat lecsapni, mert így kevesebb KL-t lehet küldeni, és időarányosan több falut fosztani.
Valamint egy kérdés (ha tudja valaki): valamikor régen valaki azt mondta, hogy ha egy barbárnak mindenét lekatázzuk, a bányákon kívül, akkor többnyire csak a bányákat fogja a barbár fejleszteni - ez az állítás igaz?
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ismét értéket hozzászólásokat olvashattunk.

-ThaR- játékos nyeri ebben a körben az 50 pontot a meggyőző és aktív érvelése miatt.

De Sir Antoán De La Főséfbá is nyer további 20 pontot, mivel szépen érvelt.

Gratulálok! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent