16. VF - Megfélemlítés

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Íme legújabb vitafórumunk. Itt mindenki kötetlenül vitázhat a megadott témáról. A legészszerübb érveket felsoroló játékos nyerheti meg a jutalmat.

Terjedelmi korlátok nincsenek, a hozzászólások számát sem korlátozzuk.


Vita vége: 2018.11.01 (csütörtök)

A klánháborúban van lehetőség legálisan, nyersanyagért cserébe zsarolni más játékosokat. Mit gondoltok, hogyan lehet a legjobban ezt beépíteni a stratégiába? Ti hogyan csinálnátok? Támadjátok meg egymás véleményét is!

Fontos: próbálj mások véleményére rácáfolni, hogy te lehess a viták királya! Minél több ellenfeled érvelését támadod meg, annál nagyobb az esélyed a győzelemre.

Nyertesek nyereménye: 3 x 300 pp

Sok sikert kívánok mindenkinek :)
 

DeletedUser19736

Vendég
Ahhoz, hogy ez jól működjön azt kell ilyen üzenettel támadni, aki a játék elején lassan fejlődik, majd a kezdő védelem lejárta után megtámadni.

Utána, ha tetszik neki a játék és ismereteit lassan tudja kamatoztatni, addigra jó első foglalásnak :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ha van ismeretséged akkor megzsarolhatod hogy kirugatod a klanjabol amiben epp van es elintezed hogy egy klanba se vegyek fel +megfenyegeted hogy a kozeleben levo jatekosok is tamadni/rombolni fogjak folyamat amint lejar a kezdo vedelme.
 

DeletedUser19739

Vendég
Ha van ismeretséged akkor megzsarolhatod hogy kirugatod a klanjabol amiben epp van es elintezed hogy egy klanba se vegyek fel +megfenyegeted hogy a kozeleben levo jatekosok is tamadni/rombolni fogjak folyamat amint lejar a kezdo vedelme.
ez nem valami félelmetes xD
 

Glaedr

The Dragon
A reakció pontszáma
39
De hatásos :D Persze csak akkor hogyha nem a levegobe beszelsz es el is tudod intezni :)

Szerintem üzenet váltás nélkül is lehet komoly fenyegetést kiváltani. :D Aki igazán kemény az nem fenyeget, hanem kapásból támad. Sokkal nagyobb nyomás az ellenfélre. :D
 

-sanyoeger-

New Member
A reakció pontszáma
9
Én nem ma kezdtem a pályafutásom a khban ... na de ilyet a zsarolással eddig még nem találkoztam.hülyékkel igen. általában ideig kizárják a pácienst ha kitudodik..... elitélem egy klánban az árolást....
 

DeletedUser19739

Vendég
Ahhoz, hogy ez jól működjön azt kell ilyen üzenettel támadni, aki a játék elején lassan fejlődik, majd a kezdő védelem lejárta után megtámadni.

Utána, ha tetszik neki a játék és ismereteit lassan tudja kamatoztatni, addigra jó első foglalásnak :)
Ugyan mi értelme van annak hogy megfenyegeted ? Ha lassan is fejlődik es a kezdővédelme is lejárt akkor mire érdemes lesz foglalni hónapok telnek el és az is lehet hogy egyik nap azt veszed észre hogy a faluja barbár falu lett mivel megunta a játékot. Szerintem nem fenyegetni kell hanem hagyni fejlődni néha benézni hozzá kémekkel es ha úgy latod hogy nem igazan érti a játékot védőket nem képez de azért fejlődik a falu akkor csak várj hozza se szólj nehogy megtudja hogy mi akarsz és BOOM lecsapsz és tied a faluja persze ha úgy gondolod hogy megéri a nemest .
 

DeletedUser11350

Vendég
Sziasztok!

Szerintem nem jól gondolkodtok. A legfélelmetesebb az ha fejlődsz valaki mellet veszettül.

Mit is gondol akkor?

- Bakker ennek mindjárt akadémiája van.
- most védőt gyártsak? Úgy se tudok védekezni örökké.
- Támadót gyártsak? Minek? Hisz ledarál.
- Falut falat húzzak? Most építsek neki falut.
- Ráírok mehetek e a klánjukba. Azt válaszolta hogy már lakat van rajtam:(


Írjatok félelmetesebbet:)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Szerintem nem jól gondolkodtok. A legfélelmetesebb az ha fejlődsz valaki mellet veszettül.

Mit is gondol akkor?

- Bakker ennek mindjárt akadémiája van.
- most védőt gyártsak? Úgy se tudok védekezni örökké.
- Támadót gyártsak? Minek? Hisz ledarál.
- Falut falat húzzak? Most építsek neki falut.
- Ráírok mehetek e a klánjukba. Azt válaszolta hogy már lakat van rajtam:(


Írjatok félelmetesebbet:)
Ez nagyon tetszett :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sziasztok!

Szerintem nem jól gondolkodtok. A legfélelmetesebb az ha fejlődsz valaki mellet veszettül.

Mit is gondol akkor?

- Bakker ennek mindjárt akadémiája van.
- most védőt gyártsak? Úgy se tudok védekezni örökké.
- Támadót gyártsak? Minek? Hisz ledarál.
- Falut falat húzzak? Most építsek neki falut.
- Ráírok mehetek e a klánjukba. Azt válaszolta hogy már lakat van rajtam:(


Írjatok félelmetesebbet:)

Vagy csak gondol egyet aztán újra kezdi máshol gondolva hogy itt úgy sincs esélyem megpróbálom másik helyen :)
 

DeletedUser3545

Vendég
Sziasztok!

Szerintem nem jól gondolkodtok. A legfélelmetesebb az ha fejlődsz valaki mellet veszettül.

Mit is gondol akkor?

- Bakker ennek mindjárt akadémiája van.
- most védőt gyártsak? Úgy se tudok védekezni örökké.
- Támadót gyártsak? Minek? Hisz ledarál.
- Falut falat húzzak? Most építsek neki falut.
- Ráírok mehetek e a klánjukba. Azt válaszolta hogy már lakat van rajtam:(


Írjatok félelmetesebbet:)

Nagyon szeretem az ilyen játékosokat, fejlődnek eszeveszettől.. nekem csak a tanyám növekszik napi 2 vel. Aztán 2000 pontos faluként kb 1 óra alatt befoglalom a 6000 pontos faludat miközben valóban majd beszrtam a nevetéstől. A maradék 2 faludat tudod, hogy simán megenném, de szólok, hogy ha érkezik némi rendszeres nyersanyag lehet más célpontot keresek..
Fizetsz mint a katonatiszt... de azért néha meglátogatlak.. nehogy túlnépesedj..
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nagyon szeretem az ilyen játékosokat, fejlődnek eszeveszettől.. nekem csak a tanyám növekszik napi 2 vel. Aztán 2000 pontos faluként kb 1 óra alatt befoglalom a 6000 pontos faludat miközben valóban majd beszrtam a nevetéstől. A maradék 2 faludat tudod, hogy simán megenném, de szólok, hogy ha érkezik némi rendszeres nyersanyag lehet más célpontot keresek..
Fizetsz mint a katonatiszt... de azért néha meglátogatlak.. nehogy túlnépesedj..

2000 pontos faluba akadémia+nemes? :D +még jó sereg is? :) Megnézném hogyan valósítod meg :D
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Sziasztok!

Szerintem nem jól gondolkodtok. A legfélelmetesebb az ha fejlődsz valaki mellet veszettül.

Mit is gondol akkor?

- Bakker ennek mindjárt akadémiája van.
- most védőt gyártsak? Úgy se tudok védekezni örökké.
- Támadót gyártsak? Minek? Hisz ledarál.
- Falut falat húzzak? Most építsek neki falut.
- Ráírok mehetek e a klánjukba. Azt válaszolta hogy már lakat van rajtam:(


Írjatok félelmetesebbet:)
Nem mindig kell félelmet keltened a másikban. Elég ha ellene manipulálod a körülményeket.

Ppzik mellettem egy játékos. Kompromisszumot kötünk hogy szól mikor ad el mikor nem, együttműködünk ami mindkettőnknek jó, cserébe a faluját ígéri.
Szólok pár havernak fakelje meg kémmel. Ekkor nyilván ahhoz fog fordulni akivel jóban lett, hozzám, legrosszabb esetben is azt mondja védj meg vagy a te falud bánja. Mire én megvonom a vállam ha ledarálnak úgyis én leszek közelebb majd farmollak én. Erre nyájasabb lesz és innen simán kicsikarható pár kémért cserébe a napi adag nyersi. Itt egy ellenpélda, hogy nem kell mindig saját magad fenyegetni az ellenfeled ha nyitott vagy körön kívül gondolkozni. Legjobb barátként fog tejelni amellett hogy falut húz neked
 

DeletedUser11350

Vendég
Nagyon szeretem az ilyen játékosokat, fejlődnek eszeveszettől.. nekem csak a tanyám növekszik napi 2 vel. Aztán 2000 pontos faluként kb 1 óra alatt befoglalom a 6000 pontos faludat miközben valóban majd beszrtam a nevetéstől. A maradék 2 faludat tudod, hogy simán megenném, de szólok, hogy ha érkezik némi rendszeres nyersanyag lehet más célpontot keresek..
Fizetsz mint a katonatiszt... de azért néha meglátogatlak.. nehogy túlnépesedj..


Ezt te sem gondolod komolyan ugye?

Ha sarter akkor te soha nem foglalod be.
Ha farmer akkor meg az aktivitása miatt nem leped meg.
 
Fent