10. VF - Magányos farkasok viadala

Hogyan szeretsz jobban játszani?


  • Összes szavazó
    13
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Magányos farkasként nem játszottam még, de néha belegondoltam milyen is lehet, de gyorsan elvetettem mivel nincs annyi időm, hogy végigtoljam :p

Sokáig nem bírható, nem vihető egy világ sem, valahova mindig be kell állni és mindig tartoznod kell, egyedül majdnem lehetetlen végigvinni úgy egy szervert, hogy semmilyen csapat ne álljon mögötted, támogatások nélkül. Főleg ezekben a felgyorsult világokban, persze mindig van olyan aki egyedül akarja megmutatni, hogy na majd most én, nem sokáig jutnak az ehhez hasonló játékosok, kivéve ha nem 2 Szala ül a fiókban :p
Fontos a csapat és a hova tartozás, csapatban sokkal egyszerűbb minden, megoszlik a védelem, a figyelem, megoszlik a veszteség is és nagy eséllyel nem buksz annyi falut, mintha egyedül lennél a világ ellen Rambó módban.

Persze van olyan lehetőséged, hogy pár hétig/hónapig egyedül tolod, majd beállsz egy olyan csapatba ami talán nyerhet is a végén és látsz bennük potenciált a későbbiekben amit a hasznodra fordíthatsz. De ebben a pár hétben/hónapban aktívnak kell lenned szinte non stop, mivel könnyen célkeresztbe kerülhetsz ha a területen vannak dominánsabb játékosok akik akár CSAPAT munkával összefognak és befoglalnak. Tehát még egy érv miért jó Csapatban lenned, ugyanis nem vagy kitéve annyira az ehhez hasonló helyzeteknek.

szala, szala mindenütt :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Olvasom itt a hozászolásokat,mindenki írja milyen lenne ha..és mindenki úgy képzeli el a magányos farkast hogy egyedül a világ ellen...miközben minden elit klánban van több magányos farkas..ők adják a klán erejét...ők azok akiket a vezér kihelyez X-helyekre,mert tudja hogy azt a területet tartani-hozni fogják..

A klánban levő ilyen tagokat nevezhessük a falka béta hímjének..akik csak a vezérnek tartoznak elszámolással..és akiknek a vezér általában szabad kezet ad..és bár magányos farkasként játszanak de azért kiveszik a részüket a klán életéből is,lehet nem írnak fórumra,nem leveleznek de követik hogy mi történik és a közösbe is részt vesznek..utána játsszák a saját játékukat.

Hogy miért jó nekik ezt játszani..mert nincsenek lekorlátozva,harcolni szeretnek és így nem kell várjanak senkire,mindig tudják mi van a környékükön így amint lehet támadnak is..nem számít nekik éjjel vagy nappal..és csak azért mert szeret magányos farkasként játszani,szereti hódítani a területét nem jelenti azt hogy hülyék..szükség esetén simán bevonja a klán bármelyik játékosát aki a hasznára lehet úgy támadásban mint védekezésben..neki a lényeg hogy haladjon előre,tudjon harcolni,hogy harcban tudja legyőzni az ellenfelet,hogy folyamatosan járjon az agya hogy mi legyen a következő lépése..ha bevédet faluk vannak,hova ugorjon,hogy támadjon-mikor támadjon és sorolhatnám..neki ez ad adrenalint az a díj ha elveszi az ellen faluját,ha kivédi a támadását stb..stb..

Aki magányos farkas stílusban tud játszani az nem hülye,sőt általában nagyon intelligens játékosok,akik lehetnének akár vezérek is,csak őket az nem vonzza,inaktívak lennének,abbahagynák..őket az vonzza hogy harcoljon és hagyják békén hogy játszódjon.

Ne mondjátok hogy nem ismertek ilyen magányos farkasokat,mert vannak egy páran,igaz egyre kevesebben de ha van már 5-ilyen magányos farkasod a klánban,már indulhatsz is a győzelemért ezeken a mostani világokon.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Olvasom itt a hozászolásokat,mindenki írja milyen lenne ha..és mindenki úgy képzeli el a magányos farkast hogy egyedül a világ ellen...miközben minden elit klánban van több magányos farkas..ők adják a klán erejét...ők azok akiket a vezér kihelyez X-helyekre,mert tudja hogy azt a területet tartani-hozni fogják..

A klánban levő ilyen tagokat nevezhessük a falka béta hímjének..akik csak a vezérnek tartoznak elszámolással..és akiknek a vezér általában szabad kezet ad..és bár magányos farkasként játszanak de azért kiveszik a részüket a klán életéből is,lehet nem írnak fórumra,nem leveleznek de követik hogy mi történik és a közösbe is részt vesznek..utána játsszák a saját játékukat.

Hogy miért jó nekik ezt játszani..mert nincsenek lekorlátozva,harcolni szeretnek és így nem kell várjanak senkire,mindig tudják mi van a környékükön így amint lehet támadnak is..nem számít nekik éjjel vagy nappal..és csak azért mert szeret magányos farkasként játszani,szereti hódítani a területét nem jelenti azt hogy hülyék..szükség esetén simán bevonja a klán bármelyik játékosát aki a hasznára lehet úgy támadásban mint védekezésben..neki a lényeg hogy haladjon előre,tudjon harcolni,hogy harcban tudja legyőzni az ellenfelet,hogy folyamatosan járjon az agya hogy mi legyen a következő lépése..ha bevédet faluk vannak,hova ugorjon,hogy támadjon-mikor támadjon és sorolhatnám..neki ez ad adrenalint az a díj ha elveszi az ellen faluját,ha kivédi a támadását stb..stb..

Aki magányos farkas stílusban tud játszani az nem hülye,sőt általában nagyon intelligens játékosok,akik lehetnének akár vezérek is,csak őket az nem vonzza,inaktívak lennének,abbahagynák..őket az vonzza hogy harcoljon és hagyják békén hogy játszódjon.

Ne mondjátok hogy nem ismertek ilyen magányos farkasokat,mert vannak egy páran,igaz egyre kevesebben de ha van már 5-ilyen magányos farkasod a klánban,már indulhatsz is a győzelemért ezeken a mostani világokon.

Huu incze, ez egy nagyon tetszetős hsz, gratula. Azt hiszem, húztad a 100 ppt :D
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Huu incze, ez egy nagyon tetszetős hsz, gratula. Azt hiszem, húztad a 100 ppt :D
Nos nem kötekedésképp, a HSZ nem rossz, de nem egy érvelés a témában.
Mint ahogy én sem arra válaszoltam először, ami a kérdés volt, úgy érzem Incze sem:) Ő is szépen leírta, MILYEN egy magányos farkas. De a vita téma, hogy melyikben jobb játszani, melyik formában és miért.
Én épp azért kedvelem ezt a fórum részt, mert itt talán értelmesen veszekedés nélkül ÉRVEKKEL ki lehet fejteni a véleményünket, mégha különböző is. Jó magamnak sem megy sokszor, hogy értelmesen érveljek...azért is gyakorlom:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Nos fent leírtam miért jó magányos farkasként játszani,mert a magad ura vagy,nem kell várj senkire,nem vagy lekorlátozva és tekintve hogy magad alakítod a térképet,folyamatos az adrenalin..folyamatosan követed a legkisebb barbárt is,a szomszédaidat hogy-hogy fejlődnek,harcokkal próbálod kiismerni őket,próbálsz túljárni rajtuk,ami ha nem jön be akkor próbálkozol másképp így folyton a legmagasabb szinten játszol..pörögsz és élvezed...amit nem tudsz ha barátokkal játszol,mert ott folyamatosan kell figyelj rájuk,ha nincs kész időben a serege várnod kell rá,figyelned kell hogy nehogy megsértsd,ha kiugranál valahová ami szerinted jó terület lenne figyelned kell a barátodra,sokszor a barátság miatt kell húzd magad után,nagyon letud korlátozni 1-2 barátság..és ugyanez van ha harcosokkal játszol is,folyamatosan egyeztetned kell velük,folyamatosan igazodnod kell valakihez,igazítanod kell hozzájuk a támadásaidat-foglalásaidat,ha aktívabb vagy mint ők akkor várnod kell rájuk,(gondolom mind ismeritek hogy:ne foglalj a falvaim közé,ne fogalj be elém,azt én akartam foglalni,CSAK még nincs seregem-nemesem,,de a lakatja 1-2 hete rajta van" ... stb-stb..) nincs meg az az élvezet hogy elvered X-t,egy leszel a sok közül,ami már nem tartsa az adrenalint..a magányos farkasok ezért is nem szeretnek tömegklánokban játszani..már nem csinálhatod amit akarsz-szeretnél,bekel állj a sorba..ezt játssza a KH-legtöbbje..sokan szeretnének magányos farkasként játszani de nincs meg a merszük-tudásuk-elképzelésük hozzá..pedig ez a stílus az ami a legtöbb élvezetet adja,ami ideköt a géphez és amit élvezettel játszol,még akkor is ha falut veszítesz,jár az agyad hol tévedtél,mit nem csináltál jól-mit csinálj hogy visszavedd,pörget hogy azért a faluért menj vagy arra fake és menj a másik falvára...ezt a stílust szeretem és ebben a stílusban a legjobb játszani.

Persze kiegészítem azzal hogy ha jó a barátod-harcostársad is(pörög a szinteden),akkor nincs baj de akkor nem kell felad a magányos harcos stílust,mint a farkasoknál hamar eldöntitek kinek-hol a területe,ki merre megy és ha úgy van segítitek egymást de teszed a dolgodat is,ha közösen akartok valamit,megbeszélitek és csináljátok,utána mindenki nézi az előtte levő térképet és teszi a dolgát...két magányos farkas nagyon jól össze tud játszani,fél szavakból megértik egymást és mindig lehet számítani rájuk.

És kihagytam a legfontosabbat...egy magányos farkas mindig megtervezi a frontot maga előtt,az előtte levő ellenfelek-térkép szerint dönti el hogy hol legyen védőfalú-támadófalu..mindig tudja védeni magát,csak ha ARMA-t kap kell hátulról besegíteni..amit ha barátokkal-harcosokkal játszol nem tudsz megcsinálni,leszívják a védőidet,nem tudsz haladni mert a védőid mindig másnál vannak,szóval állsz te,áll a klán is...ezért van az hogy egy jó vezér csak nagyon sürgős esetben kéri el a frontot maga előtt toló játékostól a védőket..míg ha a barátodat támadják küldened kell a védőidet,így benne van hogy te veszíthetsz falut,mert a barátodtól nem ránthatod ki őket..tudod nehogy megsértődjön..valószínű hogy hátulról kap védőket de elvárja hogy te is küldjed,hisz a barátja vagy..persze ez nem jelenti azt hogy ők nem segítenek be,sőt általában ők küldik a legtöbb védőt..de ha nem adod nekik vissza a védőket mint vezér,megáll a klán,(ezért van az hogy a vezérek a magányos farkas stílusban játszó tagjaikat küldik a frontra,azt szeretik ha azok vannak a fronton) lassan de biztosan beálltok védekezni és az legtöbb esetben egyenes út a vereség fele..ezért ez a legjobb stílus,figyeled a klánt,kiveszed a részed a klán életéből de utána játszhatod a játékodat és nem korlátoznak gyengébben játszó barátságok,harcostársak..nem kell kerülgesd őket...

Így a témához visszatérve a legjobb egyedül játszani(megteszed a kötelességedet a klán fele és játszhatsz)...utána harcostársakkal (itt még rátudsz szólni hogy szedje össze magát,miért nem játszik-mi a baj,miben segítsd ki és vagy ért a szóból vagy befoglalod) és a legrosszabb barátokkal(itt nem tudsz rászólni,így sokszor ha nem akarod megsérteni felkel vedd az ö stílusát,húznod-taszítanod kell magad előtt őket csak a barátság nevében,amit 100-r megteszel de egyszer nem és ugrott a nagy barátság,már itt külsőn olvashatod milyen ember vagy)-persze ha ők is jók és nem kell húzd őket magad után akkor mint fentebb írtam,összedolgozol velük és mindenki teszi a dolgát,megy előre a saját területén.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Ha meg valaki abba szeretne belekötni hogy magányos farkasként,,egyedül" az azt jelenti hogy egyedül akkor is ezt választanám,bár valószínű unalmas lenne egyedül egy világon behúzni az összes barbárt amíg meglesz a 80%-k..de viszont csak akkor kellene játszódjak mikor kedvem van..egyedül vagyok,nincs ki elfoglaljon,nincs ki behúzzon 1-barbárt sincs..tehát ha van kedvem belépek és behúzok pár barbárt,farmolok ha kedvem van és lassan de biztosan meglenne:p

Bár hülyeséget beszélek,a barbárok nem számítanak bele a %-ba,tehát csak a türelmi időt kellene kivárjam es gyöznék:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Ha meg valaki abba szeretne belekötni hogy magányos farkasként,,egyedül" az azt jelenti hogy egyedül akkor is ezt választanám,bár valószínű unalmas lenne egyedül egy világon behúzni az összes barbárt amíg meglesz a 80%-k..de viszont csak akkor kellene játszódjak mikor kedvem van..egyedül vagyok,nincs ki elfoglaljon,nincs ki behúzzon 1-barbárt sincs..tehát ha van kedvem belépek és behúzok pár barbárt,farmolok ha kedvem van és lassan de biztosan meglenne:p

Bár hülyeséget beszélek,a barbárok nem számítanak bele a %-ba,tehát csak a türelmi időt kellene kivárjam es gyöznék:D

De ha elfoglalod akkor beleazámít már
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok!

Nagyon szép vitákat láthattunk!
Arihana érveihez és ellenérveihez gratulálok, sikerült velük elvinnie a 100 pontot.
Viszont Cactusland is odatette magát, ezért ő is nyert 30 pontot.

Köszönöm mindenkinek a vitákat, Inczének a véleményét (nagyon találó gondolatokat lehetett olvasni.)

Hamarosan 11. VF, várjátok már? :D :) Egy Kedvel-el tudjátok jelezni ;)

Korbi
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent