Újabb classic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
istenem! miért kell mindenen veszekedni???
komolyan mondom jobb lett volna egy szavazási lehetőség a KHn belül, hogy senki se lássa másik válaszát... mert ez katasztrófa.
 

DeletedUser16806

Vendég
Én nem mondtam hogy pró vagyok, de azt sem hogy noob.

De az biztos speeden levernélek. :)

De fejezzük be, mert nem ez a téma lényege :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem fölösleges N2 vagy N4-es classic. Az ilyenekre ott a speed külön.

Viszont szerintem érdekes lenne ha a klán záródna, és külső erősítés se lenne azaz csak klánon belül.
Klánlimit is lehetne kb 8-10-fő. 20-fő miatt túl egyhangú mert ha a végére összeállnak nyerni...
 

DeletedUser16820

Vendég
Szerintem fölösleges N2 vagy N4-es classic. Az ilyenekre ott a speed külön.

Viszont szerintem érdekes lenne ha a klán záródna, és külső erősítés se lenne azaz csak klánon belül.
Klánlimit is lehetne kb 8-10-fő. 20-fő miatt túl egyhangú mert ha a végére összeállnak nyerni...

A klánlimit maradjon 20 mert nem akarok 10-es klánlimit mellett ,Style1-2-3-at csinálni ! :)) Szerintem az a legegyszerűbb ,ha a klánok záródnának a világ zárása elött 2héttel .
 

DeletedUser

Vendég
A klánlimit maradjon 20 mert nem akarok 10-es klánlimit mellett ,Style1-2-3-at csinálni ! :)) Szerintem az a legegyszerűbb ,ha a klánok záródnának a világ zárása elött 2héttel .

Akkor nem kell csinálni, ha csinálnál is mi lenne? nyernének ? nem. ezáltal szerintem minél kisebb egy klán annál nyíltabbak az erőviszonyok mert nincs az hogy a sok jó játékos 1-klánba tömörül be és "lazán" hozzák a szervert.
De ezt csak egy ötletnek vetettem fel.
ha 2-héttel előtte zárul azzal mit érsz? addigra eltelik már 1,5-hónap addigra simán összeállnak akik akarnak..
Ha már zárul egy klán akkor a klánbalépés után egyből.. így mindenki meggondolná kikkel is indul és hova is csatlakozik.
Nem akarok pl. írni de ha jóltudom a mostani classicon se így indult el eredetileg a NO1 klán... ha úgy maradtak volna mindegyik ott ahol indult úgy már nem lenne ennyire lefutott elég rég óta.
De persze ezis csak egy elmélet/észrevétel. Aki meg jó játékos.. nemis jó.. inkább sok időt tölt itt a játékkal annak meg szerintem nem kell hogy N2 vagy N4-ről induljon egy szerver főleg ha ilyen gyors alapból... Mert ha rendesen 26-pontról indul mindenki az idő alatt is kijön a játékbeli különbség vagy a játékba ölt idő amíg felfejlődnek.
Lehet nemis indulok ilyen classicon vagy ha megyek akkor se hiszem hogy megnyerném mert nemtudok ennyi időt beletenni de gondoltam ahhoz hogy kicsit nyíltabb legyen a következő egy ötletnek nem rossz ha már classicon olyan sok a profi játékos akinek nagy a mellénye akkor induljanak egy ilyen hasonlón 8-10-es záródós klánlimittel úgy megnézném hogy érne véget sok profi játéka a végén vagy játék közben akik verik a mellüket hogy milyen jók :)

Annyival egészíteném ki ha a klán limit csökkenne akkor másfajta díjazási alap is lehetne.
PL.: Top1-2-3- klán vagy top1-2-klán vagy top20-ba kerülést is külön díjazni esetleg. vagy ahogy a support jónak látja arányosan módosítja
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Endless WAR

Ez az én javaslatom :)
Azaz :
Ne záródjon le a szerver ,amíg más klán is akad egy szerveren.
 

DeletedUser

Vendég
Talán még annyi hogyha elfoglaltak nincs újrakezdés. :) dupla vagy semmi, még izgalmasabb a játék eleje.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem ugy lenne jó, ha emelten szintű épületekkel indulna a szerver.
2000-2500pontosan indulhatna.
sok barbárral és se fiokkezelő se farmkezelő semilyen ppvel való fejlődést segitő ne legyen a prémium fiokon kivül!
és se fiokhelyettesités se alvás üzemmód ne legyen, se dual se trial.
egyedül vigye mindenki a játékát és tegyen valamit azért hogy nyerjen ne a fiokkezelő huza neki a dolgokat.
ugy könynű naponta belép 2x kiküldeni farmolásokat, nemeseket képez , foglal, többit meg intézi a fiokkezelő és nyer egy csomo prémium pontot.
én még sose láttam farmlimites szervert.
1500as farmlimit (30x1500=45000) igy 2-3full védővel lehet védekezni, és nincs az hogy 1 full támadó sereggel végig tudod ütni a szervert!

Köszönöm!

Malter
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]26-a délig lehet még javaslatokat tenni, utána zárom a topicot és az eddigiekből csinálunk egy gyors szavazást is.[/COLOR]
 

DeletedUser16806

Vendég
Én szerintem a farmlimit nagyon jó ötlet. De alvás üzemmód is kéne legyen. Persze nem olyan mint speeden hanem olyan hogy pl.
Leghamarabb aktiválni a befejezés után 24 órára lehet, legkésőbb 72 óra.

Továbbá a klán is kéne zárodjon pl. a vége előtt 3 héttel.

Éjszakai bónusz is legyen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent