Világ 65 Új küldetés kibeszélője

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Mobilon haszanalom, chromban, normal nezetben, nem a mobilosban.

Szerintem jo lett, nem bugolt egyszer sem es ertheto hova kell kattintani.
A kuldetessorozat logikus, sot az elejen meg plusz epuleteket is ki lehet szedni, amiert tobb jutalom jar mint maga az epites. Szerintem jobban lehet haladni, mint a regin.
Mondom ugy h egyszerre kezdtem most v64en es v65on, es v65on gyorsabban haladok.
Tobb olyan dolgot is kapsz, amiket a regiben ki kell fejleszteni es csak utana vagja hozzad, gondolok itt pl a lovas egysegekre. Es nagyon jo h minden szintert kapsz vissza nyesit, 15 felett egyre tobbet.
Aki sir, az divatbol szidja szerintem :(


Amire hivatkozol "lovas egységes" küdletések ctrl c ctrl v a régi küldetés fából, ugyanott ugyanannyi darabot adott azonos előfeltételért, annyi különbséggel, hogy régen adott kb 10k(pl a legyen 20kl ed és fossz ki 20 falut küldi 2000-2000-2000 nyersit, míg most 0 db-ot :D )
Csúnya dolgok a számok de azokat akárhonnan nézed ugyanazt a végeredményt hozzák ki mindig.

Szerk.: arról ne is beszéljünk, hogy böngészőben még mindig bugol és nem tudod elfogadni a kész küldetésed ha akkor klikkelsz a kis menüjére.
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
Erre hivatkoztam. Itt v65on mar volt alapbol 5 lovam, amivel gyorsabb a farm.
Es erzetre gyorsabban jon a nyesi, akarki akarmit mond. Lehet, hogy matematikailag a redi tobbet adott, de voltak felnapos megakadasok, ha nem tudtal farmolni.
Az ujban nagy a 'flow' a jatek elejen.
20210119_101535.jpg
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Skippelni a rakis küldit tényleg nem lehet? Mert ha nem, akkor nehezen képzelem, hogy adhat több jutalmat.
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
Illetve valaki panaszkodott az 5os piacra. Tessek. Az uj kuldiben 750 750 500 nyesit kapsz erte. Barakknal 1050 1050 700.

20210119_101319.jpg
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
Skippelni a rakis küldit tényleg nem lehet? Mert ha nem, akkor nehezen képzelem, hogy adhat több jutalmat.

Velemenyem szerint nem a mennyiseg a lenyeg, hanem hogy folyamatosan kapod, gyorsabb a fejlodes. Es addig lehet tobb cuccot farmolsz/gyujtogetsz, mire odaerszba 2000 nyesis kuldihez.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Erre hivatkoztam. Itt v65on mar volt alapbol 5 lovam, amivel gyorsabb a farm.
Es erzetre gyorsabban jon a nyesi, akarki akarmit mond. Lehet, hogy matematikailag a redi tobbet adott, de voltak felnapos megakadasok, ha nem tudtal farmolni.
Az ujban nagy a 'flow' a jatek elejen.
5233 bővítmény megtekintése

a régi küldiben is a húzd fel 3-asra az istállót ad 5 db kl-t. az telibe átmásolták a régiből szóval továbbra se vágom hogy mit nézel :D
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Skippelni a rakis küldit tényleg nem lehet? Mert ha nem, akkor nehezen képzelem, hogy adhat több jutalmat.

nem, vagyis igazából teljesen nyugodtan skippelheted mert szószerint semmit sem ad az utána lévő összes küldetés :D (csak akkor felmerül a kérdés, hogy mégis mi értelme van a mögötte lévő küldetéseknek xd)
csak ha végigvitted az egész küldifát kapsz 1 kiváltságot xd
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
Talan annyi negativum van, hogy a kuldetes vegen nem, csak a kuldetessorozat vegen ad jutalmat. Pedig kuldinkent egy 1-5%os raki mehetne.
 

mikus.1115

New Member
A reakció pontszáma
0
Nekem is jobban tetszik ez a fajta küldetés,mint a régebbi.
Eleinte szokni kelett. Több benne a potenciál.
Én applikációban használom,és kis különbség van a böngésző változatához képest. Pl appban nem látom, mit kapok ha a küldetést befejeztem. Viszont jó, h toborzás, Nyersi csokag, egyéb tárgyak jönnek, nem pedig csak a napi bónuszból.
Más is említette, h lényegében ingyen van néhány épület, hisz több Nyersit kapok visssza. 15.színt után már tényleg igaz,a százalékos visszatérítés.
Remélem más világban is lesz ez a fajta küldetés , Felőlem azonnal is le lejet váltani a régit
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Valaki nekem is küldje már el a tőzsde scriptet 0,5 másodperc alatt én is hadd raboljam már le a tőzsdét!:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
0.5hoz nem kell script xD max veszel egy uj f5 gombot s ha veletlenul eltorod kicsereled :D. (jo befektetesnek tunik)

Minek nyomkodni az F5-öt? Berakod egy gyorsgombra a tőzsde shortcutot, adsz nek iegy számot, és elég lenyomva tartani, folyamat frissít, nem úgy, mint az F5, amit nyomkodni kell.
 

DeletedUser20007

Vendég
De minek frissíteni az oldalt ? :D Ha megvan nyitva a prémium tőzsde tab akkor automatikusan magától frissül, semmit nem kell hozzá nyomni, asszem jobb fent lehet is látni, hogy amint érkezni bármennyi/bármilyen új mennyiség lefrissíti saját magát.
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
ÁPDÉT:
Ha jol erzem, I-V-ig vannak a kuldik. Elejen nem feltuno, most viszont mar picit mar engem is frusztral, hogy a reszkuldik vegen semmilyen jutalom nem jar..ne vicceljunk mar. Legalabb 5% rakis jutalom kene reszegysegenkent is, hogy nesze paraszt, ugyes vagy h megcsinaltal 800-1250-2000 egyseget. Nem motival elegge, hogy porgessem azt a kuldit, ami szerintem nem eri meg. Egysegeket nyilvan folyamat gyartom ettol fuggetlenul, es ertem h a kuldi az ujaknak van, hogy ravezzese oket a sereg kepzesere. De nekik es nekunk is jarna valami..:/
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
ÁPDÉT:
Ha jol erzem, I-V-ig vannak a kuldik. Elejen nem feltuno, most viszont mar picit mar engem is frusztral, hogy a reszkuldik vegen semmilyen jutalom nem jar..ne vicceljunk mar. Legalabb 5% rakis jutalom kene reszegysegenkent is, hogy nesze paraszt, ugyes vagy h megcsinaltal 800-1250-2000 egyseget. Nem motival elegge, hogy porgessem azt a kuldit, ami szerintem nem eri meg. Egysegeket nyilvan folyamat gyartom ettol fuggetlenul, es ertem h a kuldi az ujaknak van, hogy ravezzese oket a sereg kepzesere. De nekik es nekunk is jarna valami..:/
seregkepzesnel mar a 9edikenel tartok... de ha jol emlekszek az 5nel volt jutalom... szoval lehet igazad van s akkor a 10-ediknel jar le ez a kuldi egeszen
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
ÁPDÉT 2:
Igazabol az elso 500 pont alatt ad olyat ami hasznos. Utana nem ad semmit kb, vagy a csillagos eget keri erte. De igy is jobban szeretem, mint a regit, az elso napokban megkonnyiti a haladast. Illetve a nyesi visszaigenyles is hasznos, szep kis puffer tud osszejonni vesztartaleknak.
 
Fent