Világ 65 Új küldetés kibeszélője

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem!
Szeretnék tisztában lenni az új küldetés rendszerrel, ahogyan ti. Teszteljük mi is, ahogy ti is.
Szeretnélek titeket megkérni arra, hogy a gyorsabb tanulás érdekében fogalmazzatok meg kérdéseket számunkra. Amire tudunk, arra válaszolni is fogunk. Amire nem, arra türelmeteket kérjük, amíg kitapasztaljuk és utána járunk a válasz előtt.
Ám ahhoz, hogy hatékonyak tudjunk lenni, szükséges olyan dolgokra is reflektálnotok, amelyek a mi figyelmeinket is elterelik.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Ezt a küldetés rendszert úgy túl bonyolította a központ, hogy kellene valami tutorial, hogyan is kéne használni..
 

Bellum

New Member
A reakció pontszáma
1
Még egy kérdés a fejlesztők felé:

Mobilon hogy lehet begyüjteni a nyersit?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Amúgy vicces, az, hogy Chromeról bughalmaz lett mind a tőzsdei vétel mind az eladás, konkrétan esélyem sincs venni, az senkit nem zavar, de az, hogy más lett az egyébként (többségnek) totál felesleges quest rendszer, az igen :D
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Javaslat:
1; A mozaik elrendezés tetszetős, ám azon téma köröknél ahol csak egy al-opció van (akár ideiglenesen) érdemes azonnali megjelenítést alkalmazni.
pl: Lovagi képzés: megerősítés. Felesleges klikkelést növeli hogy külön rá kell kattintani. a hasonló témaköröknél azonnali megjelenítés alkalmazható, ( al-) lapfül elrendezéssel megjelenítve, ami mutatja hogy akár a későbbiekben több opció tartozhat ehhez a témához. Cél: kevesebb klikkelés, áramvonalasabb s egyszerűbb alkalmazás.

2.; Jutalmak begyűjtése.
plusz opció betevése ami az egész eddig elért jutalmak begyűjtését lehetővé teszi, a tételes begyűjtés meghagyása mellett. Illetve a raktás kapacitási figyelmeztetés alkalmazása mellett.
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
A játék mely szakaszában van szükséged 150 nyersikre a második falud elfoglalása után? :oops: mindenesetre a leírás alapján az éppen aktív faludba kapod, szóval lehet..
ha a farm meg a gyujti s a banya hoz eleg nyersit nem szorulok ra. ha frissen foglalsz egy falut akkor meg tudod egybol tolteni a falut nyersivel es nem kel kuldozgessed. meg akkor is jo hogyha ellen melle foglalsz s kell hamar falazni stb. amig a nagyobb mennyisegu nyers be er addig mar tolhatod a falat felfele
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Ugye azt tudod hogy itt összesen max vagy 5 5 k nyersirol van szó és akkor buktad a startod cserébe? Ha ellen mellé foglalsz az arra jó hogy lesz valami a raktárban mikor visszaveszi :D időzíteni kell a nyersit ilyenkor a nemes mögé
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
A játék mely szakaszában van szükséged 150 nyersikre a második falud elfoglalása után? :oops: mindenesetre a leírás alapján az éppen aktív faludba kapod, szóval lehet..

ez a 150 novekedik. 15 os szinten a fatelepert kaptam 150 180 100 nyersit.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
ezeket a nyílakat gépen ha kitudnátok szedni már jó lenne, mert egyszer néztem most gépről, de szerintem egy jobb startnál idegrohamot hozna rám
 

kisvarga17

Member
A reakció pontszáma
26
Mobilon haszanalom, chromban, normal nezetben, nem a mobilosban.

Szerintem jo lett, nem bugolt egyszer sem es ertheto hova kell kattintani.
A kuldetessorozat logikus, sot az elejen meg plusz epuleteket is ki lehet szedni, amiert tobb jutalom jar mint maga az epites. Szerintem jobban lehet haladni, mint a regin.
Mondom ugy h egyszerre kezdtem most v64en es v65on, es v65on gyorsabban haladok.
Tobb olyan dolgot is kapsz, amiket a regiben ki kell fejleszteni es csak utana vagja hozzad, gondolok itt pl a lovas egysegekre. Es nagyon jo h minden szintert kapsz vissza nyesit, 15 felett egyre tobbet.
Aki sir, az divatbol szidja szerintem :(
 
Fent