Világ 65 Új küldetés kibeszélője

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
V65-ön kerül be teszt fázisban az új küldetési rendszer, melyről részletesebben itt olvashattok.

Ebben a topicban várjuk az észrevételeiteket, javaslataitokat.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
semmilyen információnk nincs egyenlőre. Globálisan is v65 lesz ennek az új küldetés rendszernek a teszt szervere. Így más piacok tapasztalataival sem tudunk szolgálni.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Nem rosszindulatbol irtam! Csupan csak jot nevettem rajta.
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
off pont mikor kezdtem megszokni az uj kuldetesi rendszert kulfoldi szeron visszacsereltek :/
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Nem rosszindulatból bástyák meg minden de ez egy átgondolatlan hulladék siralomcsokor, egy frissen kódolt gyötrelem. Köszönjük megérte ezt a fontos területet fejleszteni, biztos a belefektetett tudás és energia miatt kellett eddig várnunk eme csudijó mennyei mannára az innovatív gamestől.
FASZA!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Hamarosan én is megfogom nézni az új küldetés rendszert.

Egyre kérek minden játékost, hogy kultúráltan fogalmazza meg a véleményét és lehetőleg emelje ki, mi az ami nem tetszik, mi ami tetszik, hogy továbbítani tudjuk a fejlesztők felé!

Mert ilyen javaslatokat “hogy az egész egy sz@r, nem fogunk tudni továbbítani”

Köszönjük a közreműködést!
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Hamarosan én is megfogom nézni az új küldetés rendszert.

Egyre kérek minden játékost, hogy kultúráltan fogalmazza meg a véleményét és lehetőleg emelje ki, mi az ami nem tetszik, mi ami tetszik, hogy továbbítani tudjuk a fejlesztők felé!

Mert ilyen javaslatokat “hogy az egész egy sz@r, nem fogunk tudni továbbítani”

Köszönjük a közreműködést!

A megjelenés mikor kész 1 küldetés,buggos.
Nem jelenik meg csak az ablak ugrik fel. Rá kell menjek 1 másikra hogy megjelenítse,majd vissza,s úgy tudom lezárni.

Ezen felül nehezebben átlátható,mint a régi,s több műveletet is igényel.
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Tippek, hogy lehetne jobb? Tegyétek vissza a régit ;)
Ha meg csapkod Herr Hans hogy fejlesztés kell kérdezzétek meg régieket mi mindent lehetne korszerűsíteni könyvet írnának róla.
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
A megjelenés mikor kész 1 küldetés,buggos.
Nem jelenik meg csak az ablak ugrik fel. Rá kell menjek 1 másikra hogy megjelenítse,majd vissza,s úgy tudom lezárni.

Ezen felül nehezebben átlátható,mint a régi,s több műveletet is igényel.
köszönjük, lényegében tényleg ez a probléma xd
Egyébként akkor nem bugos, hogyha vége mondjuk a fejlesztésnek, és nem szabad kattintani, amíg nem jön be az ablak és nem hozza be a szöveget, és akkor így nem kell kattintgatni össze-vissza :D
Ha közben valahova kattintasz, akkor már előjön a bug :p
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
illetve még egy hiba, hogy "Látogass el az Eredmények képernyőre", én a ranglista, Eredmények képernyőre mentem, és nem értettem, miért nincs teljesítve xd
Szóval ezt meglehet írni, hogy Profil->Eredmények képernyőre kell menni :D
 
Fent