Világ 65 Új küldetés kibeszélője

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
CGw294u.png
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Inkább tettek volna be egy új védőegységet. Vagy új támadóegységet. Több vagy könyebben megszerezhető jutalmakat. Új épületet,épületeket.
Rangokat pl. Bizonyos mennyiségű egységek megöléséért rangokat kapsz,csillagokat vagy mittomén a neved elé. Játékokon nem ppt hanem leltáros dolgokat kapsz. Pl külsőn egy játékot ha megnyersz 3-4 zászlódupla a kiválasztott világokra.
Megannyi újítás lehetne.
De most kaptunk egy meglévőt, csak kicsit megtekerve.
 

DeletedUser20007

Vendég
Pontosan, a gond nem azzal van, hogy bepróbálkoznak egy új dolog fejlesztésével, és nem jól sikerül vagy nem az igazi. Fejlesztőként talán én is elmondhatom, hogy nagyon ritka vagy szinte lehetetlen elsőre tökéleteset alkotni. Itt azzal van a gond, hogy megannyi problémával szembesítik őket a játékosok amiket javítani kellene, vagy javaslatokat adnak a support felé (nem feltétlen a magyar szupp felé), de azok közül az összeset figyelmen kívül veszik, és a saját fejük után mennek.

Csak, hogy példával is éljek, például egy fps játékban egyáltalán nem balancolt a fegyverek sebzése, bugok vannak, ezt leírják a felhasználók, új ötleteket adnak, stb.. erre te azt csinálod, hogy nem meghallgatod őket és megpróbálsz nekik kedvezni, hanem az AWP-re adsz agy új skint, meg belerakod, hogy futás közben is tudj újratölteni.

Akik "gémernek" vagy csak "casual gémernek" hívják magukat, de még az átlag ember is tapasztalhatta már, mit érnek el a cégek ha oda van figyelve a játékosbázis kéréseire, meg mi történik akkor ha egyáltalán nincs. :)

De ez csak az én véleményem, no offense.
 

Deleted User - 1548533

Vendég
Jól sejtem, hogyha a data-reward-id -t végigpörgetem egy scriptel, minden számot lepróbálva akkor az összes jutalmat megszerezhetem :D :D
Nem merem kipróbálni xd
LCmNOpu.png

Update: Úgy értem azt is, amit még nem látok, de az adatbázisban benne van azalatt a szám alatt egy jutalom.
 

CsihiPuhi

Member
A reakció pontszáma
43
Jól sejtem, hogyha a data-reward-id -t végigpörgetem egy scriptel, minden számot lepróbálva akkor az összes jutalmat megszerezhetem :D :D
Nem merem kipróbálni xd
LCmNOpu.png

Update: Úgy értem azt is, amit még nem látok, de az adatbázisban benne van azalatt a szám alatt egy jutalom.
Nem, már amennyire én látom.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Jól sejtem, hogyha a data-reward-id -t végigpörgetem egy scriptel, minden számot lepróbálva akkor az összes jutalmat megszerezhetem :D :D
Nem merem kipróbálni xd
LCmNOpu.png

Update: Úgy értem azt is, amit még nem látok, de az adatbázisban benne van azalatt a szám alatt egy jutalom.
Szólj ha beválik és küldjük is bugfixre :D
 

DeletedUser20567

Vendég
Egyébként grafikailag jól néz ki. Másképp szerintem az új játékosokra, van kihegyezve ez a fejlesztés. Rendkívűl frusztráló és idegesítően többet kell kattingatni,olvasni, figyelni és szerintem hátráltató is egyben. Ez az én véleményem. Én mint mezei játékos aki jó pár éve játszok, és az újjításokat a saját részemről pozitívan éltem meg eddig, ezt ebben a formában nem tudom ratifikálni. Szerintem ez most egy rossz írány ebben a játékban.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

.PLAYBOY.

New Member
A reakció pontszáma
8
Tulajdonképp az nem volt szempont, hogy több nyersanyagot kapj mint az előzőben. A szempont az, hogy az új kezdő játékosoknak segítsen beintegrálódni a játékba. Az hogy nektek haladó vagy tapasztalt játékosoknak kényelmetlen és leginkább szokatlan elhiszem, de ez első sorban nem nektek készült. Pont e miatt lett talán csökkentve a nyersanyag bónusz, hogy nagyobb szabadságot kapjatok és ne az alapján építsétek a falvat, hogy a küldi mit kér. Mert nem biztos, hogy az a legjobb. Én játékosként rüheltem, hogy azért kell egy épületet akkor felhúznom, hogy legyen nyersim, nem pedig azért, mert jónak láttam volna.

A másik amit nem értek, hogy ezt mindenki azzal érvel, hogy lassabban tud fejlődni, nos mindenki lassabban fejlődik e miatt így értelem szerűen senki nincs előnyben.

Tehát az új játékosok segitése miatt lett bevezetve fö küldetésbe az 5-ös piac?

Miért nem kapnak faluinduláskor emelt raktárat, meg 5K PP-t ? Igy szegények nem tudják minek az ötös piac..

Dagobert bácsi $$
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Gyenge 1 év vagy nem tudom mennyi idő kihagyás után ,egy ilyen küldetés sorozatra visszatérni igazán megható.
Azt se tudom hirtelen hogy fiú vagyok-e vagy lány.

Nekem kicsit keszekusza
 

Bellum

New Member
A reakció pontszáma
1
Pár gondolat:
  1. Ezt a küldetés miatti számlálót nem lehetne kidobni? Szerintem felesleges. Ha van új küldi akkor okés, de folyamatosan felesleges szerintem.

    1610704909955.png
  2. Minden egyes elért építési szint után visszakapod az építéshez felhasznált nyersanyagok egy bizonyos százalékát.
    Most akkor százalék vagy fixen 150/150/100 ?
  3. Nemesi igény helyett, szerintem elég lenne az igénylés / begyűjtés. Elsőre fingom nem volt, mit csinál az a gomb.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Pár gondolat:
  1. Ezt a küldetés miatti számlálót nem lehetne kidobni? Szerintem felesleges. Ha van új küldi akkor okés, de folyamatosan felesleges szerintem.

    5217 bővítmény megtekintése

  2. Most akkor százalék vagy fixen 150/150/100 ?
  3. Nemesi igény helyett, szerintem elég lenne az igénylés / begyűjtés. Elsőre fingom nem volt, mit csinál az a gomb.

Egyértelműen nem százalékot ad vissza,hanem fix értéket minden egyes alkalommal. Alapból azért nagyon fura az egész mert van olyan küldetés amiért nem jár semmilyen jutalom és nem tudod előre miért fogsz nyersanyagot visszakapni. A nemesi igény is megtévesztő, a magyar fordítást egyértelműen átírnám. Alapvetően lehet jobban néz ki kezdőknek, de ezen még finomítani kell,méghozzá nem is keveset. Az meg elég gáz,hogy a küldetésrendszer elköltet veled egy rakat nyersanyagot és nem ad semmilyen előnyt érte...
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem!
Szeretnék tisztában lenni az új küldetés rendszerrel, ahogyan ti. Teszteljük mi is, ahogy ti is.
Szeretnélek titeket megkérni arra, hogy a gyorsabb tanulás érdekében fogalmazzatok meg kérdéseket számunkra. Amire tudunk, arra válaszolni is fogunk. Amire nem, arra türelmeteket kérjük, amíg kitapasztaljuk és utána járunk a válasz előtt.
Ám ahhoz, hogy hatékonyak tudjunk lenni, szükséges olyan dolgokra is reflektálnotok, amelyek a mi figyelmeinket is elterelik.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
 
Fent