Világ 65 Új küldetés kibeszélője

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Ijj geco, azthittem jobblesz.
Megerte akkor az elso postom.
 

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
Sziasztok.
Én szerintem is egy nagyon rossz ötlet volt ezt fejleszteni. Mert eddig a régi egyszerű volt és átlátható 1 játékban meg az szerintem nagyon fontos.
Itt meg ép az nincsen benne , kevés jutalmat ad a küldetések után vagy semmit. Így szerintem ez a játékot nem hogy meg könnyitenne hanem lasit. Aki már rég játszik annak könnyebb de aki kezdő annak csak el veszik a kedvét a játéktól.
Nekem ez a véleményem.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Tulajdonképp az nem volt szempont, hogy több nyersanyagot kapj mint az előzőben. A szempont az, hogy az új kezdő játékosoknak segítsen beintegrálódni a játékba. Az hogy nektek haladó vagy tapasztalt játékosoknak kényelmetlen és leginkább szokatlan elhiszem, de ez első sorban nem nektek készült. Pont e miatt lett talán csökkentve a nyersanyag bónusz, hogy nagyobb szabadságot kapjatok és ne az alapján építsétek a falvat, hogy a küldi mit kér. Mert nem biztos, hogy az a legjobb. Én játékosként rüheltem, hogy azért kell egy épületet akkor felhúznom, hogy legyen nyersim, nem pedig azért, mert jónak láttam volna.

A másik amit nem értek, hogy ezt mindenki azzal érvel, hogy lassabban tud fejlődni, nos mindenki lassabban fejlődik e miatt így értelem szerűen senki nincs előnyben.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Tulajdonképp az nem volt szempont, hogy több nyersanyagot kapj mint az előzőben. A szempont az, hogy az új kezdő játékosoknak segítsen beintegrálódni a játékba. Az hogy nektek haladó vagy tapasztalt játékosoknak kényelmetlen és leginkább szokatlan elhiszem, de ez első sorban nem nektek készült. Pont e miatt lett talán csökkentve a nyersanyag bónusz, hogy nagyobb szabadságot kapjatok és ne az alapján építsétek a falvat, hogy a küldi mit kér. Mert nem biztos, hogy az a legjobb. Én játékosként rüheltem, hogy azért kell egy épületet akkor felhúznom, hogy legyen nyersim, nem pedig azért, mert jónak láttam volna.

A másik amit nem értek, hogy ezt mindenki azzal érvel, hogy lassabban tud fejlődni, nos mindenki lassabban fejlődik e miatt így értelem szerűen senki nincs előnyben.


Ezzel amit írsz az a probléma, hogy "fix" bónuszokat ad. Szóval az 50 nyersibe kerülő 1-es fatelepért is 150 nyersit ad míg egy 10es főhadiért is 150-et. Ha egy kezdő játékos szempontjából vizsgáljuk meg az első pár órában annyi nyersije van, hogy fogalma sincs mit kellene csinállni, mivel annyira összevissza a küldi eleje, hogy a "szabadság" jegyében kevés támpontot ad, utána meg befog akadni és ragadni a fejlődése ami egy kezdőből pont elég, hogy kiölje a játékkedvet.
Tapasztaltabb játékosoknál meg, mivel sokkal kisebb a jutalom így aki nem ppzik az elején tőzsdéről, akkor nagyon befog ragadni, mivel pár óra után azok a 150-es jutalmak semmire sem jók :D Csak, ha meg az a cél hogy mindenki ppzen az elején, akkor ez a prémium tőzsdés megoldás/koncepció ami most használatban van hibás, mert az alkalmatlan arra, ohgy mindenki tudjon belőle kivenni (arról ne is beszéljünk mikor általában minden kontin 1-2 ember tőzsde scriptezik :D)

A felület bugos és túlkomplikált, a koncepció alapjaiban elhibázott. Mostmár komolyan megkérdezném azért az innos fejlesztőket, hogy azok akik kitalálják ezeket az újításokat tudják-e egyáltalán, hogyan kell játszani a játékkal?
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Talán ez az első valamire való vissza jelzés, köszönjük! :)

Előbb utóbb a régi küldis rendszernél is “beragadsz” hisz farmolni kell. Nem gondolom, hogy jó ötlet lenne ha soha nem fogyna el a nyersi, az igaz, hogy kényelmesebb volna.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Fordítási hiba es rengeteg bug
+ van jutalom amit duplán ellehet fogadni(de lehet ez nem bug csak így akarták)
 

Ned Stark

Member
A reakció pontszáma
51
Nem olyan rossz ez. Kicsit szokatlan, meg van mit csiszolni rajta (gondolok itt arra, hogy minden épületszintért ugyanannyi bónusz nyersi jár), de az UI szerintem sokkal jobb, mint a régi rendszerben.

De én úgy látom, hogy összességében jár annyi nyersi bónusz, mint a régi rendszerben ranglista alapján. :D
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Van azért bája ennek az új rendszernek is, csak elég sok benne a bug (többszöri teljesítés főleg!), de nekem már az is "felüdülést" jelentett, hogy van valami újdonság amire figyelni kell. Lehetne ez azért jobb is mondjuk. A fix 150-150-100 építési bónuszok azért nem biztos hogy a legjobb megoldások. Átteszi a hangsúlyt a kezdéskor szükségtelen épületek gyors fejlesztésére, ahelyett, hogy a seregekre összpontosítana. Ha a kezdők "könnyebb beilleszkedése" a cél akkor nem biztos hogy azt a tanulságot kellene bennük elültetni, hogy "húzd az épületeket mert fix 150-150-100 jár értük"...

Just saying...
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
nem Bogyó, nem ez volt az első valamire való visszajelzés. Csak úgy lettek tálalva a vélemények mint az új küldi rendszer. Átgondolatlanul, nyersen, kérdés nélkül. Én megértem, ha valakinek jelent valamit ez a játék aminek jelentős része a start, az nem fog örülni. Nyitni az új játékosok fele jó ötlet és frissítené a közösséget, de lássuk be nem ők tartják el a 2 kontis szervereket már évek óta :)
Csinálni a gusztustalanul sok pénzzel megszerezhető előnnyel kellene valamit, 2021-et írunk, a mai gyerekek nem szeretik a pay2win koncepciót. A della a reklámban van, kéne pár notinos videó vágás közben ne unatkozzon az ember fia :D
Viccet félretéve a kh soha nem lesz kezdőbarát, pláne ha még most sem mobilra fejlesztik.
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Hamarosan én is megfogom nézni az új küldetés rendszert.

Egyre kérek minden játékost, hogy kultúráltan fogalmazza meg a véleményét és lehetőleg emelje ki, mi az ami nem tetszik, mi ami tetszik, hogy továbbítani tudjuk a fejlesztők felé!

Mert ilyen javaslatokat “hogy az egész egy sz@r, nem fogunk tudni továbbítani”

Köszönjük a közreműködést!

LOL az nem tetszik nekik hogy gondolkodni kell nem csak katintani :DDD
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Hát nem irigyellek ha szerinted ezen gondolkodni kell :oops:
Nekem eddig olybá tűnik pont a kattintós résszel van probléma
LOL
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Hát nem irigyellek ha szerinted ezen gondolkodni kell :oops:
Nekem eddig olybá tűnik pont a kattintós résszel van probléma
LOL

akkor mi a gond?
minden egyes epulet szint ert kapol 150 150 100 nyersit.
kivehetel mindent Igényelj mindent gomb al. (ez valoszinuleg oszeszamolodik 3 fal ert kaptam 450 450 300*)
szoval hogyha lesz 10 szint Rejtekhely az 10x 150 150 100 ami 1500 1500 1000 nyersi. (kuldetesbol nemkapnal soha enyi nyersit a rejtekhelyert)
vagy csak 150 150 100 nyersit Nemesi igény gomb al.
most már csak az a kérdes hogy tobb falunál is fog e mukodni. ( valoszinuleg igen)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent