Új Fórum hozzászólások

DeletedUser19597

Vendég
Üdv!
Bevezetésre került egy új funkció (bejelentés nélkül):

Új Fórum hozzászólások

Engem nagyon zavar, hogy duplán látok most már miattuk.
Van rá mód, hogy a beállításoknál ezt a funkciót ki is lehessen kapcsolni?
Tényleg nagyon zavaró...
Ráadásul van léptetés 5-ösével. Nem hogy az újoncoknak, de még nekem is zavaros lesz, mikor a védő és a támadó topicokat fogom nézni.

Valamint nem értem. Miért nem úgy készült el, hogy mintha lenne egy új hozzászólás, és ha elolvassuk, akkor eltűnik az a topic?
Akkor nem lenne zavaró. Sőt.. akkor szerintem nagyon is működőképes lenne és mindenkinek tetszene. (Tény, nem kérdeztem utána, hogy kinek nem tetszik, örülök egyébként, hogy foglalkoznak a fórumrésszel a fejlesztőink, de hm.... nem jó most így.. nem tetszik, viszont így lehet, hogy jobban tetszene...)

Üdv,
BS
 

DeletedUser20751

Vendég
Fórumok karbantartása

Szerintem jó lenne, de használhatatlan. Ha rákattintok nem a friss íráshoz visz, hanem az elsőhöz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19597

Vendég
lol
viszont tetszene úgy, ha csak az új jelenne meg, ha pedig az újat olvassuk, akkor eltűnne
akkor viszont aktiválnám.

meg mivel ez fórum karbantartása, a tagok lehet szeretnének az új funkcióval élni, míg én nem.
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Tegyek egy legordulo ablakba es kesz,teny hogy engem is rohadtul zavar.Igy ahogy van nekem egyaltalan nem tetszik,sot...kifelyezetten idegesito,nem mondom hogy rossz otlet de igy .....
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Igen sajnos. A fejlesztők már dolgoznak a problémán. Elnézést is kérünk érte. Hamarosan közzétesszük a teljes frissítési csomag leírását. Kis türelmet kérünk érte!
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Igen sajnos. A fejlesztők már dolgoznak a problémán. Elnézést is kérünk érte. Hamarosan közzétesszük a teljes frissítési csomag leírását. Kis türelmet kérünk érte!
Még annyi, hogy szerintem ezt ne a Klán fórum moderátorai kapcsolgathassák, hanem a Klán tagjai egyéniként, ki hogy szeretné :O
Mert pl. nem szeretném, hogy nekem a vezér határozza meg, hogy van-e, vagy ne legyen ilyen :)
Illetve, akár lehet kapcsolhatóra tenni olyan szempontból is, hogy vagy a legutolsó hozzászólások szerint rendezze, vagy pedig Fórumonként, ahogy régen.
 
Fent