Önök kérték...

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
En a kid fslut szeretem. Azon tanultam Meg a jatekot rajta. Ehez kell egy turelmes ember aki segit. Nekem Choofa volt az muffin an es turtle. Ha vissza nezek honnan jottem fel az durva hogy ma Mar en tanitok es nem engem feltetlen. Rehen 200 loval mentem utni mer nem volt turelem. Pedig 200x volt. Neha Jo el gondolkodni ezen. Egy uj jatekosba mennyi potencial lehet? En most talatam kettot itt nallatok akiket tanitok Meg van 1 Cyprus rol Meg egy angol. Sok ido lesz de talan egyszer sikerul ki nevelni oket.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Na annyit mondok hogy 1nap hatranybol senki se fog elerni semmit. Max 4-5 ora kieses de az is sok. Gondolj bele 1 nap alatt egy gyors korben a top1 nek mar 200-300 faluja van szoval erjed utol. Elarulok valamit.. nem fogod mert addigra be leszel utve (foleg ha rajtunk mulik , ugye Bee? )
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Az nem biztos ha 2 Jo csapat van akkoe azer lehet ott egy Jo kis harc. Eletem elso 2 napos ezustot 16 ora hatranybol szereztem waylant segitsegevel. De persze ez mazli is volt. En azt mondom a rovid korok lehetnek gyorsak az oda illik 350 400 a hosszu back maxi 300. Aki tud jatekozni mind be tud jatekozni. En csak javaslatot teszek
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Na annyit mondok hogy 1nap hatranybol senki se fog elerni semmit. Max 4-5 ora kieses de az is sok. Gondolj bele 1 nap alatt egy gyors korben a top1 nek mar 200-300 faluja van szoval erjed utol. Elarulok valamit.. nem fogod mert addigra be leszel utve (foleg ha rajtunk mulik , ugye Bee? )

Elárulok 1 titkot.. 1 nap hátrányból már több ember is vitte fel magát top1-re :) Nem egy nehéz dolog ha értesz a játékhoz. Téged nem ismerlek de a szavaidból véve még kezdőnek tűnsz.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
persze.. olyan körből felviheted top1 re magad ha n7+ a kezdés :)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Hmm a jatekom most eleg nelyponton van so nem hozok konstans teljesitmenyt. (2 fiokkal 1ik 1 jatek masik 6 jatek) 7 jatek 4 gyozelem 0 ezust 0 bronze de majd ha forma a lendulok megint rendet teszek. :)
 
Fent