Önök kérték...

DeletedUser20086

Vendég
Éjjeli Baglyok játék
Kezdő falu 26
Sebesség 200
Egység sebesség 0.7
Templom nincs
Torony nincs
Morál aktív
Barbár Bónusz max
Térkép méret max
Prémium funkciók hát a mindegy ahogy jön
Áltámadás nincs
Farm limit nincs
Farmolni lehet
Gyűjtögetős izé nincs
Victory conditions 0-30pp
Hát jó lenne már egy nem kezdőknek való kör de ugyan ilyent be lehet rakni nappal is vagy hosszúbb körökbe is maxi 2 napos
Victory conditions (long terms)
1d: 50-100pp
2d: 150-250
2+ 500<
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Kezdés:febr 12, 09:00 / 10:30
Vége:febr 13, 20:00
Leírás:
  • Általános beállítások
  • Kezdővédelem: 30 perc
  • Lovag: Aktív
  • Íjász: Inaktiv
  • Fejlesztés: egyszerű
  • Farmlimit: Inaktív
  • Fake limit: 1%
  • Templom: Inaktív
  • Barbár: 5.000 pontig, 10/játékos
  • Falukialakítás: N1 (» több)
  • Klán: 2, zárt
  • Nappali/éjjeli bónusz: 00-08, 500%
  • Nemes: 100 mező, aranyérme rendszer
  • Hűségcsökkenés: 25-30%
Speciális beállítások:
  • Nem lehet barbár foglalni
Játékos-korlát:100
Győzelmi feltételek:A legnagyobb klán játékosai nyernek X prémium pontot.


400as játéksebesség
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kezdés:febr 12, 09:00 / 10:30
Vége:febr 13, 20:00
Leírás:
  • Általános beállítások
  • Kezdővédelem: 30 perc
  • Lovag: Aktív
  • Íjász: Inaktiv
  • Fejlesztés: egyszerű
  • Farmlimit: Inaktív
  • Fake limit: 1%
  • Templom: Inaktív
  • Barbár: 5.000 pontig, 10/játékos
  • Falukialakítás: N1 (» több)
  • Klán: 2, zárt
  • Nappali/éjjeli bónusz: 00-08, 500%
  • Nemes: 100 mező, aranyérme rendszer
  • Hűségcsökkenés: 25-30%
Speciális beállítások:
  • Nem lehet barbár foglalni
Játékos-korlát:100
Győzelmi feltételek:A legnagyobb klán játékosai nyernek X prémium pontot.


400as játéksebesség
Köszi, kint van :)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Minden 12 h feletti kor maxi 300x (200 ideal) sevessegu legyen. Igy elkerulheto agyors gyozelem.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
400x az jo gyors korre rovid idore. Hosszu korbe nem kedvezo a kisebeknek. Rajuk is gondol ni kell
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Lassú kör = nem kedvez a csalóknak , gyors kör = kedvez a csalóknak :)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
A lassú köröket meg kevesebben szeretik :)

Vagy csak nem tudnak ervenyesulni? Miert is baj ha nem 62 perc alatt foglalsz fault egy mondjuk 2 napos korbe hanem mondjuk 3 ora mullva.classic 2 days beallitas
Speed 200
Unit speed 1
Morale van
Alvas van
Helyettesites nincs
Tuttad e azt hogy mier is van az hogy itt kevesebb en vammak akik igen azok Meg.... Na masik topic bro...
En elmondom Neked mier is szerettem minding a ilyen 200x jatekot, azer mer megtanit turelmesnek lenni. Mar UK vilagon is kiszettek a felezest Meg ezeket vegre so igy a turelem minding fontosabb. ha Meg nincs idod ennyit varni hogy 20 perc 15 rol 20 ra a kovacsmuhely muhely es a tobbi akkor 400x en se leszel eleg turelmes. Vagy nem akarsz eselyt adni kiseb jatekosok nak mer ugye "lenne aki a nagyokat megszivatja"
En egy kozepes speed jatekos vagyok UK speeden mer csak 15.vagyok 2 eV utan de en ezt elfogadom es Mar ezt a celt elertem. Neketek akik jajj csak 400xmi a cel? Ingyen vilag vagy szorakozas? Vagy csak megmutatni hogy fuuu en vagyok valaki :D pedig ittis nindebki ehy senki En is Te is Meg ugymond a support is... (Mar bocsi supp de igy nezve ember ember arcnelkul senki)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Vagy csak nem tudnak ervenyesulni? Miert is baj ha nem 62 perc alatt foglalsz fault egy mondjuk 2 napos korbe hanem mondjuk 3 ora mullva.classic 2 days beallitas
Speed 200
Unit speed 1
Morale van
Alvas van
Helyettesites nincs
Tuttad e azt hogy mier is van az hogy itt kevesebb en vammak akik igen azok Meg.... Na masik topic bro...
En elmondom Neked mier is szerettem minding a ilyen 200x jatekot, azer mer megtanit turelmesnek lenni. Mar UK vilagon is kiszettek a felezest Meg ezeket vegre so igy a turelem minding fontosabb. ha Meg nincs idod ennyit varni hogy 20 perc 15 rol 20 ra a kovacsmuhely muhely es a tobbi akkor 400x en se leszel eleg turelmes. Vagy nem akarsz eselyt adni kiseb jatekosok nak mer ugye "lenne aki a nagyokat megszivatja"
En egy kozepes speed jatekos vagyok UK speeden mer csak 15.vagyok 2 eV utan de en ezt elfogadom es Mar ezt a celt elertem. Neketek akik jajj csak 400xmi a cel? Ingyen vilag vagy szorakozas? Vagy csak megmutatni hogy fuuu en vagyok valaki :D pedig ittis nindebki ehy senki En is Te is Meg ugymond a support is... (Mar bocsi supp de igy nezve ember ember arcnelkul senki)

Sosem mondtam magamról hogy hú én aztán lennék valaki :D Viszont 200-as sebességgel én már játszottam meg még jó pár ismerősőm sőőőt még 100-as sebességen is :) És több olyan nem lesz hidd el. Undorítóak azok a körök, a gyors kör amúgy a kezdőknek is segít mivel ha valaki késve csatlakozik be, vissza tudja hozni a lemaradását. De próbálj meg 200-as sebessségnél 1 napos lemaradást visszahozni hamar....
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Tehat te nem voltal ott a 25x sevessegu 1 honapos korbe...?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Hála istennek nem :D Ha jobban megfigyeled mostanában nem is speedezek, de már szólt 1-2 ismerősőm hogy felkéne mennem mert a franciák meg a románok nem igazán bírnak magukkal azt helyre kéne tenni őket
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Sosem mondtam magamról hogy hú én aztán lennék valaki :D Viszont 200-as sebességgel én már játszottam meg még jó pár ismerősőm sőőőt még 100-as sebességen is :) És több olyan nem lesz hidd el. Undorítóak azok a körök, a gyors kör amúgy a kezdőknek is segít mivel ha valaki késve csatlakozik be, vissza tudja hozni a lemaradását. De próbálj meg 200-as sebessségnél 1 napos lemaradást visszahozni hamar....

Hmmm biztos vissza hozza.aaahhaa
Na nezzuk szerinted
400x sevessegu, 26p falu
400x sevessegu 7k falu
Kivancsi vagyok mit nondsz erre
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Hála istennek nem :D Ha jobban megfigyeled mostanában nem is speedezek, de már szólt 1-2 ismerősőm hogy felkéne mennem mert a franciák meg a románok nem igazán bírnak magukkal azt helyre kéne tenni őket

Na akkor Meg talan melled is allnek... Utalom oket
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ez már ízlés és pofon :D Nekem ugyan mindegy hogy 26p falu vagy 7k falu. Mindkettővel kell farmolni csak az egyiket még jobban építeni is
 
Fent