Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Szeretnék javasolni egy sárkányváras kört, rég nem volt és nagy az igény rá.
200as limittel király lenne mert sokan be tudnának menni, és a barbár foglalás is jó volna ha megoldható volna.

Időtartam: 2 nap
Játékos limit: 200
Nyersanyag küldés klánon kívül: nincs
Kezdővédelem: 90 perc
Lovag, íjász: nincs
Kutatási rendszer: egyszerű
Külső egységek kikémelhetők: igen
Farmlimit: nincs
Barbár max.: 10.000 pont (5 barbár /játékos)
Barbár falu foglalhatóság: az első 300 percben nincs barbár foglalás
Falukialakítás: N3 - 2 falus kezdés
Nemes táv: 100 mező
Hűség csökkenés: 25-30%
Klán: zárt, 4es limit - társ nem támadható, külső védelem nincs
Sebesség: 250
Egység seb.: 1
Alvó mód: igen
Morál: nincs
Éjszaki bónusz: nincs
Nemes rendszer: érmés rendszer, factor 0,5

Sárkányvár infó:
Sárkányvárak száma: 4
Sárkányvár pontja: 1 millió körüli
Elhelyezése: kezdés után 600 perc.
Védelem: 10-20 nuk üsse ki (pl. 50.000 lándzsa és karad, 10.000 kém, 10.000 nehézlóvas)

Győztes: Mind a 4 Sárkányvárat birtokló klán játékosai nyernek, fejenként 150 ppt! Ha egy klán nem birtokolja mind a 4 várat, akkor minden birtokos nyer fejenként 50 pontot. FONTOS! Ha 1 játékos 2nél többet birtokol a klánba, az a klán nem nyer.


Köszönöm szépen előre is.
 

DeletedUser17899

Vendég
Sziasztok.Először is szeretném megköszönni hogy a múltheti javaslatomat beraktátok. :) Nagyon jó volt látni hogy újfajta beállítások vannak bent. :)

És most is szeretnék javasolni egy sárkányváras kört, rég nem volt és nagy az igény rá.
200as limittel király lenne mert sokan be tudnának menni, és a barbár foglalás is jó volna ha megoldható volna.

Időtartam: 2 nap
Játékos limit: 200
Nyersanyag küldés klánon kívül: nincs
Kezdővédelem: 90 perc
Lovag, íjász: nincs
Kutatási rendszer: egyszerű
Külső egységek kikémelhetők: igen
Farmlimit: nincs
Barbár max.: 10.000 pont (5 barbár /játékos)
Barbár falu foglalhatóság: az első 300 percben nincs barbár foglalás
Falukialakítás: N3 - 2 falus kezdés
Nemes táv: 100 mező
Hűség csökkenés: 25-30%
Klán: zárt, 4es limit - társ nem támadható, külső védelem nincs
Sebesség: 250
Egység seb.: 1
Alvó mód: igen
Morál: nincs
Éjszaki bónusz: nincs
Nemes rendszer: érmés rendszer, factor 0,5

Sárkányvár infó:
Sárkányvárak száma: 4
Sárkányvár pontja: 1 millió körüli
Elhelyezése: kezdés után 600 perc.
Védelem: 10-20 nuk üsse ki (pl. 50.000 lándzsa és karad, 10.000 kém, 10.000 nehézlóvas)

Győztes: Mind a 4 Sárkányvárat birtokló klán játékosai nyernek, fejenként 150 ppt! Ha egy klán nem birtokolja mind a 4 várat, akkor minden birtokos nyer fejenként 50 pontot. FONTOS! Ha 1 játékos 2nél többet birtokol a klánba, az a klán nem nyer.


Köszönöm szépen előre is.
Üdv: *.Selecionado.*
 

DeletedUser8560

Vendég
Azon ügyben írom ezt a levelet hogy a speed köröket még érdekesebbé/jobbá lehetne tenni, néha-néha másféle beállításokat is ki lehetne próbálni.Megértem hogy alkalmazkodni kell mindenkihez de azért 1-2 kis újjítás senkinek nem ártana,ezáltal a magyar speed is fejlődne jó irányba.:)
Például lehetne most is szerda estétől csütörtök estig 24 órás kör a következő beállításokkal:
Falukialakítás: n2-n3
Farmlimit: nincs
Sebesség:400
Egységsebesség:1
Érmetárolós rendszer.Akár 100% hűségcsökkenéssel.(Sokan vannak akik imádják,mind a két dolgot.)
A legnagyobb pontú klán győz.Klánlimit:3.
És aztis meglehetne próbálni esetleg hogy a játékoslimitet felvinni 150-200-ra hogy a későbbérkezők is akár prémiumfiók nélkül is tudjanak játszani.A többi beállítás már nagyjából lényegtelen például hogy a klán záródik-e vagy sem,vagy hogy lehet nyersanyagot küldeni vagy sem.Régen volt már például 4-5napos kör.Néha-néha ilyet is lehet berakni és ilyenkor aktiválni a fiókkezelőt,mert csak azt tudom mondani hogy tapasztalat hogy kedvelik a játékosok így többen is jönnének játszani.
A sárkányváras köröket is vissza lehetne hozni mert az utóbbi 8-9 hónapban összesen 2 sárkányváras kör volt azok is 6-7 órásak.
Továbbá:Nem becsmérelni akarom az adminok munkáját,de hihetetlen hogy ennyire nem foglalkoznak azzal hogy másfajta beállítású körök is legyenek,főleg úgy hogy még ki sem kell találniuk,mert a játékosok ide jobbnál-jobb ötleteket írnak,de senki nem foglalkozik ezekkel.Egy kört se láttam még amit innen beraktak volna...
Ha meg support-nak írsz, akkor ott meg annyi a válasz hogy FÓRUM-on kell ezt megbeszélni.Azzal nem lessz sokkal másabb a játék hogy most fel van emelve a pp.
Én személyszerint nem a pp miatt játszom. Akkor játszom ha jó egy kör.
Üdv: *.Selecionado.*

#2494 Hux 2342

Limit: csak akkor emelhetem, ha gyakorló kör, és nincs nyeremény. Nézd meg a hétvégi éjszakaiakat.

Fiók és farmkezelő: időszakosan visszatéve.


#2495 Hux 2343


Hux 2350


Fórum: azért kérem, hogy itt beszéljétek meg, mert megmondom őszintén, elegem van abból, hogy ír néhány játékos a suppba, és a Delfin úgy gondolja hogy a javaslat jó, próbáljátok ki, segíteni akar, aztán 10 percen belül már az a téma, hogy a supp milyen korrupt, amiért megvalósított egy kérést. Hogy ennek elejét vegyük, minden ilyen irányú beszélgetést a supp rendszeren belül leállítottam, és mindenkinek ugyan azt mondom: beszéljétek meg itt.

Ma még vagyok, ha van körjavaslat, akkor beteszem, és ki lehet próbálni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Látom alakulnak a dolgok, egyre jobb körök vannak, és nagyobb nyereménnyel :)
Azt is, hogy berakjátok a kért köröket, a kért beállításokkal :)
Most kérnék egy olyan kört, ami hétfőtől péntekig vagy vasárnapig tartana és rengeteg barbárral 1 Játékosra kb 100, ami még kis szám, igy nem baj ha ennél több.
Szépen kitapasztalhatnák a játék lényegét :)
Valamint a játékos korlát is lehetne 300 is. Minnél nagyobb, annál többen tudnak belépni ingyen, és élvezni a játékot.
Sokan nincsenek itt mikor kezdődik a kör, de késöbb amikor van idejük, betelt a limit, és PPjük nincs, viszont szeretnének játszogatni.
Farmlimit erre a körre nem kell. Fake limit, Templom se kell.
Morál inaktiv, barbár fejlődik: 10.000pontig
Kezdővédelem:600Perc.
Klán zárt.

Falukialakítás: N1 vagy N4.

Ha lehetne akkor beaktíválni erre a körre a fiókkezelőt, persze ha nem lehet akkor nem.

Remélem elolvassátok, és minnél hamarabb kihoztok belőle valamit!

Üdv, Blonde Zyklon

Hux 2365
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok.Először is szeretném megköszönni hogy a múltheti javaslatomat beraktátok. :) Nagyon jó volt látni hogy újfajta beállítások vannak bent. :)

És most is szeretnék javasolni egy sárkányváras kört, rég nem volt és nagy az igény rá.
200as limittel király lenne mert sokan be tudnának menni, és a barbár foglalás is jó volna ha megoldható volna.

Időtartam: 2 nap
Játékos limit: 200
Kutatási rendszer: egyszerű
Külső egységek kikémelhetők: igen
Farmlimit: nincs
Barbár max.: 10.000 pont (5 barbár /játékos)
Barbár falu foglalhatóság: az első 300 percben nincs barbár foglalás
Falukialakítás: N3 - 2 falus kezdés
Nemes táv: 100 mező
Hűség csökkenés: 25-30%
Klán: zárt, 4es limit - társ nem támadható, külső védelem nincs
Sebesség: 250Nyersanyag küldés klánon kívül: nincs
Kezdővédelem: 90 perc
Lovag, íjász: nincs
Egység seb.: 1
Alvó mód: igen
Morál: nincs
Éjszaki bónusz: nincs
Nemes rendszer: érmés rendszer, factor 0,5

Sárkányvár infó:
Sárkányvárak száma: 4
Sárkányvár pontja: 1 millió körüli
Elhelyezése: kezdés után 600 perc.
Védelem: 10-20 nuk üsse ki (pl. 50.000 lándzsa és karad, 10.000 kém, 10.000 nehézlóvas)

Győztes: Mind a 4 Sárkányvárat birtokló klán játékosai nyernek, fejenként 150 ppt! Ha egy klán nem birtokolja mind a 4 várat, akkor minden birtokos nyer fejenként 50 pontot. FONTOS! Ha 1 játékos 2nél többet birtokol a klánba, az a klán nem nyer.


Köszönöm szépen előre is.
Üdv: *.Selecionado.*


Részben valósítható meg.

Hux 2354
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Ma még vagyok, ha van körjavaslat, akkor beteszem, és ki lehet próbálni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia én nekem olyan kör javaslatom lenne hogy:
1hetes speed kör, n4-es, 10-20k barbár, és olcsó érme.
400as sebességgel!
ez nagyon jó kör lenne morál, templom, farmlimit nincs
klános lenne teljesen zárt.
 

DeletedUser12732

Vendég
#2475 Hux 2327
ez jó volt de sajnos nem tudtam fent lenni egész nap,egy ilyen sok barbáros,többnapos speedet szívesen látnák
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia, majdnem mindegyik ilyen. Még a gyakorló körök is.
 

DeletedUser

Vendég
Fórum: azért kérem, hogy itt beszéljétek meg, mert megmondom őszintén, elegem van abból, hogy ír néhány játékos a suppba, és a Delfin úgy gondolja hogy a javaslat jó, próbáljátok ki, segíteni akar, aztán 10 percen belül már az a téma, hogy a supp milyen korrupt, amiért megvalósított egy kérést. Hogy ennek elejét vegyük, minden ilyen irányú beszélgetést a supp rendszeren belül leállítottam, és mindenkinek ugyan azt mondom: beszéljétek meg itt.

Ma még vagyok, ha van körjavaslat, akkor beteszem, és ki lehet próbálni.


Szerintem senki se vádolt még titeket meg azzal hogy korruptak lennétek mert betetetek valakinek egy kört amit szeretett volna, persze abban az esetben ha minden játékos kérésére teljesítétek ha kivitelezhető.

Azért írt mindenki a suppba, mert fórumont nem kapsz semmi visszajelezést, ha itt is napi szinten aktiviítás lenne tőled vagy Nagy Delfin felől, akkor senkinek nem jutna eszébe írni a suppba.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni kinek van még az a véleménye hogy vissza kéne tenni a farmkezelőt, szerintem nagyon hasznos funkciója a speednek. Elvégre ezzel lehet a leghatékonyabban farmolni, ellentétben a farmscriptekkel, amelyek nem minde játékosnak adódnak meg, csak azoknak akik rendelkeznek vele. Így eredményezve fairplay játékot a farmkezelő.

Köszönöm a választ.
 

DeletedUser12732

Vendég
1.szeretném megdicsérni sajtmacskát mert nagyon jó munkát végez,a körök akkor záródnak-nyitódnak amikor kell
2.mikor kapom meg a pp-t? :D
 

DeletedUser12732

Vendég
köszönöm!
több ilyen kör legyen majd ha ezt meg lehet oldani sajtmacska
#2510 Hux 2353
 

DeletedUser12732

Vendég
tiltsátok ki az összes pp-s játékost,előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Megoldható lenne egy ilyen remek kör beindítása?

Időtartam: 1-2 nap
Kezdővédelem: 90 perc
Falukezdés: N3 - 2 falus kezdés
Klán: 1-es limit - külső erősítés nincs
Íjász: van
Fake limit, templom és tanya limit: nincs
Főnemes: 30-60% - érmés rendszer (alap érme ár) - 150 mező
Barbárok: sok barbár, 10.000 pontig
Alvó mód: van(2-8 óra) - észjaki bónusz is aktív
Sebesség: 350 - egységé: 1

Sárkányvárak száma: 4 darab (kb. 2 millió pontosak)
Védelem: 10-20 teljes támadó sereg üsse ki
Lehelyezése: kör kezdés utána 3-4 órával

Győztes: Az a 4 játékos aki birtokol 1-et a sárkányvárak közül. Fejenként 100 prémium pontot. Abban az esetben amikor 1 játékos több mint 2 vagy több várat birtokol az adott játékos nem nyer semmit.

Blonde
 

DeletedUser17933

Vendég
Sziasztok,

Megoldható lenne egy ilyen remek kör beindítása?

Időtartam: 1-2 nap
Kezdővédelem: 90 perc
Falukezdés: N3 - 2 falus kezdés
Klán: 1-es limit - külső erősítés nincs
Íjász: van
Fake limit, templom és tanya limit: nincs
Főnemes: 30-60% - érmés rendszer (alap érme ár) - 150 mező
Barbárok: sok barbár, 10.000 pontig
Alvó mód: van(2-8 óra) - észjaki bónusz is aktív
Sebesség: 350 - egységé: 1

Sárkányvárak száma: 4 darab (kb. 2 millió pontosak)
Védelem: 10-20 teljes támadó sereg üsse ki
Lehelyezése: kör kezdés utána 3-4 órával

Győztes: Az a 4 játékos aki birtokol 1-et a sárkányvárak közül. Fejenként 100 prémium pontot. Abban az esetben amikor 1 játékos több mint 2 vagy több várat birtokol az adott játékos nem nyer semmit.

Blonde

Érdekes kör, nagyon jó volna megvalósítani :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent