Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hát lehetne egy letisztult kör.
Se PP se klán se kereskedelem.
Csak foglalás fejlődés gyorsan.

A PP mindenkinek jó de nem mindenki költ játékra.
Emellett a Grepolis részen olvastam, hogy KH-n csak kényelmi funkciót nyújtanak pp-ért.
Hát nem így néz ki a dolog ha ennek segítségével győznek :D
 

DeletedUser

Vendég
Hát lehetne egy letisztult kör.
Se PP se klán se kereskedelem.
Csak foglalás fejlődés gyorsan.

A PP mindenkinek jó de nem mindenki költ játékra.
Emellett a Grepolis részen olvastam, hogy KH-n csak kényelmi funkciót nyújtanak pp-ért.
Hát nem így néz ki a dolog ha ennek segítségével győznek :D

Itt egy egyszerű képlet:
30pp - 3 napig prémium szolgáltatás, nagyobb esély a nyerésre - ha nyersz egy kört, kapsz nyereményt - ha kapsz nyereményt, tudsz megint aktiválni... Én egyszerse vettem pp-t és van közel 2000, ezt mind nyertem.

A másik, ha valakinek kell "ingyen" 60pp menjen fel facera.
 

DeletedUser12732

Vendég
ha ilyen sok pp-d akkor add ide nekem :D
most is speedezek és csak 5-ik vagyok,de faluszámra kell menni és 15 van nekem és a top 1-nek 19,itt se fogok már nyerni 16:00-ig :(
 

DeletedUser12732

Vendég
Javaslatom a következő:
Egy olyan speed kör ami kb 10-30 napos és lennének benne titkos falvak is,ez megoldható lenne?
Valami ilyen beállítás kellene:
Játék sebessége:200
egység sebessége:0.5
Épület bontása:aktív
milícia:van(30 milícia tanyaszintenként)
fejlesztési rendszer:egyszerű fejlesztés
templom: (vitassuk meg :D )
eredmények: nincs
barbár-bónusz falvak:igen vannak,5000 pontig tudnának fejlődni
éjszakai bónusz:aktív,0:00-8:00
kezdő védelem:3 nap
égtájválasztás:aktív
zászlók:aktív(csak azért hogy pp-ért vegyenek és jól jár a magyar klánháború csapat)
sereg:minden van,íjjász és lovag is!
főnemesek:van,aranyérmés képzés
hűség csökkenés:25-50%
klánok:igen vannak,10 fős klánok,háborúk-klánharcok elérhetők!
alvás üzemmód:aktív(12 órát kell várni egy újjabb aktiváláshoz)

kezdő dátum:2014.02-03 -2014-02-28

a titkos falvak 7 nappal az indulás után jelennének meg és az a klán nyer akinél az összes titkos megvan mind és tudja tartani 12-óráig azt(azért 12 óra mert 48 óra az elég sok a speeden)

kérlek írjatok véleményt :) előre is köszi
 

DeletedUser16027

Vendég
Javaslatom a következő:
Egy olyan speed kör ami kb 10-30 napos és lennének benne titkos falvak is,ez megoldható lenne?
Valami ilyen beállítás kellene:
Játék sebessége:200
egység sebessége:0.5
Épület bontása:aktív
milícia:van(30 milícia tanyaszintenként)
fejlesztési rendszer:egyszerű fejlesztés
templom: (vitassuk meg :D )
eredmények: nincs
barbár-bónusz falvak:igen vannak,5000 pontig tudnának fejlődni
éjszakai bónusz:aktív,0:00-8:00
kezdő védelem:3 nap
égtájválasztás:aktív
zászlók:aktív(csak azért hogy pp-ért vegyenek és jól jár a magyar klánháború csapat)
sereg:minden van,íjjász és lovag is!
főnemesek:van,aranyérmés képzés
hűség csökkenés:25-50%
klánok:igen vannak,10 fős klánok,háborúk-klánharcok elérhetők!
alvás üzemmód:aktív(12 órát kell várni egy újjabb aktiváláshoz)

kezdő dátum:2014.02-03 -2014-02-28

a titkos falvak 7 nappal az indulás után jelennének meg és az a klán nyer akinél az összes titkos megvan mind és tudja tartani 12-óráig azt(azért 12 óra mert 48 óra az elég sok a speeden)

kérlek írjatok véleményt :) előre is köszi

menj classicra öcsi
 

DeletedUser13183

Vendég
Kör hosszúsága :6 óra
Nyersanyagküldés klánon kívül :Nincs
kezdővédelem: 30 perc
Lovag:van
Íjász: van
Kutatási rendszer:egyszerű
Külső egységek kikémlelhetők: igen
Farmlimit: nincs
Templom: nincs
Fake limit: nincs
Barbár: 10.000 pontig fejlődik
Falukialakítás: N4
Nemes távolság: 100
Klántárs támadható: nem
Külső erősítés: nincs
Klán záródik: igen
Klánlimit: 2
Kezdés választható: igen
Hűség csökkenés: 20-35.

Sebesség: 400
Egységsebesség:1

Egy ilyen kört bedobhatnátok vasárnapra,gyors építéssel mert a 390 néha gyorsabb mint a 400..
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok..

Nem akarok kötöszklodni, nem is játszok ezen a gyakorló körön.. De ez mi????
Termelés Egységek
percenként percenként egységek 4 szintre
fejlesztve Alaptermelés 2 2 Jelenlegi termelés 2 2 Blonde Zyklon faluja (483|490) K44 36/240

2 lesz a termelés 30as bányával is??
Ha ez lesz azon a versenyen is.. Hát izé.. Sok szenvedést a játékosoknak.....
Amugy még egy normál világon ahol 1es sebesség van ott is több a termelés.
Szoval én ezt nem értem.
Ez a kör meg igy felesleges..
Ha barakkra megyek akk 0ás termeléssel kör végére lesz egy landzsám :))))
Ha bányákra megyek a jobb de most 200 nyersi 100ora xdddddd (200/2[2 a termelés még 4es szinten is..]=100)

Na hát ezért megértem stalkert is...

Ez mi??
Habár nem is csodálkozok már ezen...
Nem véletlen hogy menekülnek az emberek innen :)
Ez inkább egy bemutató kör..
Most boritékolom, a végén nem lesz 300 pontnál nagyobb a top1!

Jó pihenést.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia Naruto,

Kösz a véleményt, és azt, hogy képes voltál kulturáltan leírni :)

A helyzet nagyon egyszerű: van jópár játékos, aki szeretne indulni a tavaszi bajnokságon. Nekünk rájuk is gondolni kell, nem csak rátok, sajnálom. Ezek a játékosok a jelenlegi beállítások és nyitott világok mellett sehol sem próbálhatták ki, és a verseny előtt nem is próbálhatják ki, hogy ezek a beállítások, sebességek mit is jelentenek a valóságban, tehát ha segíteni akarjuk őket, akkor meg kell teremteni azokat az alkalmakat, amikor ők is megtapasztalhatják mire is számíthatnak - elgondolkozhatnak azon, hogy egy ilyen körben vajon számukra mi lesz a megfelelő taktika, játékfelépítés, stb.

Ezért született meg az a döntés, hogy támogatva őket beteszünk 1-1 ilyen kört 1-2 napra.

Mivel amikor még volt magyar speed csapat, és meglehetősen sok (zárt, prémium aktivált) gyakorló kört kapott, függetlenül attól, hogy hány játékos kívánt játszani abban az időben, amikor a speed csapat gyakorolt, így nem hinném, hogy ok lenne panaszra, vagy hogy azok a játékosok és a speed szerver annyira kivételezett helyzetben lennének, hogy ami nekik járt, másnak nem jár.
Teljesen egyértelmű, hogy nem így van, tehát még lesznek betéve gyakorló körök.

Speed szerver attól gyorsított szerver, hogy a világ sebessége több mint 2-es.
Tehát, akár tetszik, akár nem, már egy 3-as szerver is speed körnek számít, így a beállítások szabadsága, a körök folyamatos újraindíthatósága miatt ha még lesz gyakorló kör, az itt fog megrendezésre kerülni.

Minden jót, jó játékot - vagy éppen pihenést, ha ezekre a gyakorló körökre nem lépnétek be.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Örömmel látom hogy nagyon jó körök kerültek ki :)
Csak így tovább :))

Köszönjük :D
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
olyan kor kellene ameik 1.5 orat tart es ki fejlodik gyorsabban ,vagy ki foglallya el hamarabb a masodik vagy 3-adik falvat
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Azzal az észrevétellel fordulnék a supporthoz hogy megkérjem hogy a jövőben lehetőség nyílna-e arra hogy hétköznap 2 kör legyen? És ne 5 napos, emellett pedig míg csak annyi Prémium Pont jár érte mint más 2 napos körön.

Megkérem hogy amennyiben lehetőség adódik a supportnak rakjon ki hétköznaponként 2 kört, mivel sokkal jobb mint 1 kört az első 2 napban lehozni majd 3 napig unatkozni mert nincs mit csinálni, vagy ellenkezőleg elveszteni és nem lehet újrapróbálni 3 napig :D

Továbbá az hogy a mostani köröknek is össze van csapva a leírása is kicsit aggasztó. Én értem és tiszteletben tartom hogy a speed adminnak, illetve a supportnak nincs erre ideje, viszont azt is figyelembe kell ezesetben venni hogy szükséges még toborozni speed admint, mivel 1 nem elegendő.

Előre is nagyon szépen köszönöm!
Várom válaszodat!
Tisztelettel: STALKER
 

DeletedUser16806

Vendég
Sziasztok!
Lehetséges lenne N5ös 2 napos kört betteni? ELső 3 legtöbb LET játékos nyeréssel?
előre is köszönöm!
 

DeletedUser16806

Vendég
Sziasztok!
Megint egyre több a pontatlanság a speed körök indításával, illetve leállításával kapcsolatban. A leállítás most is 18:00:00 helyett 18:01:03-kor történt meg, és állítólag a kezdés is 9:02:00 körül történt.
Amúgy is mostanában a kör indítás kb. 1 percet késik. (pl. 12:00:00 helyett 12:00:50 kor indul)

Szeretném kérni ha ez lehetséges a jövőben a megadott időponthoz igazodjon!
Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Delfin,

Megoldható lenne hogy szerda estétől induljon el egy hosszú kör??
Jó lenne akkor legalább éjszaka lehetne játszani.
Előre is köszönöm.
BL
 

DeletedUser17899

Vendég
Azon ügyben írom ezt a levelet hogy a speed köröket még érdekesebbé/jobbá lehetne tenni, néha-néha másféle beállításokat is ki lehetne próbálni.Megértem hogy alkalmazkodni kell mindenkihez de azért 1-2 kis újjítás senkinek nem ártana,ezáltal a magyar speed is fejlődne jó irányba.:)
Például lehetne most is szerda estétől csütörtök estig 24 órás kör a következő beállításokkal:
Falukialakítás: n2-n3
Farmlimit: nincs
Sebesség:400
Egységsebesség:1
Érmetárolós rendszer.Akár 100% hűségcsökkenéssel.(Sokan vannak akik imádják,mind a két dolgot.)
A legnagyobb pontú klán győz.Klánlimit:3.
És aztis meglehetne próbálni esetleg hogy a játékoslimitet felvinni 150-200-ra hogy a későbbérkezők is akár prémiumfiók nélkül is tudjanak játszani.A többi beállítás már nagyjából lényegtelen például hogy a klán záródik-e vagy sem,vagy hogy lehet nyersanyagot küldeni vagy sem.Régen volt már például 4-5napos kör.Néha-néha ilyet is lehet berakni és ilyenkor aktiválni a fiókkezelőt,mert csak azt tudom mondani hogy tapasztalat hogy kedvelik a játékosok így többen is jönnének játszani.
A sárkányváras köröket is vissza lehetne hozni mert az utóbbi 8-9 hónapban összesen 2 sárkányváras kör volt azok is 6-7 órásak.
Továbbá:Nem becsmérelni akarom az adminok munkáját,de hihetetlen hogy ennyire nem foglalkoznak azzal hogy másfajta beállítású körök is legyenek,főleg úgy hogy még ki sem kell találniuk,mert a játékosok ide jobbnál-jobb ötleteket írnak,de senki nem foglalkozik ezekkel.Egy kört se láttam még amit innen beraktak volna...
Ha meg support-nak írsz, akkor ott meg annyi a válasz hogy FÓRUM-on kell ezt megbeszélni.Azzal nem lessz sokkal másabb a játék hogy most fel van emelve a pp.
Én személyszerint nem a pp miatt játszom. Akkor játszom ha jó egy kör.
Üdv: *.Selecionado.*
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Látom alakulnak a dolgok, egyre jobb körök vannak, és nagyobb nyereménnyel :)
Azt is, hogy berakjátok a kért köröket, a kért beállításokkal :)
Most kérnék egy olyan kört, ami hétfőtől péntekig vagy vasárnapig tartana és rengeteg barbárral 1 Játékosra kb 100, ami még kis szám, igy nem baj ha ennél több.
Szépen kitapasztalhatnák a játék lényegét :)
Valamint a játékos korlát is lehetne 300 is. Minnél nagyobb, annál többen tudnak belépni ingyen, és élvezni a játékot.
Sokan nincsenek itt mikor kezdődik a kör, de késöbb amikor van idejük, betelt a limit, és PPjük nincs, viszont szeretnének játszogatni.
Farmlimit erre a körre nem kell. Fake limit, Templom se kell.
Morál inaktiv, barbár fejlődik: 10.000pontig
Kezdővédelem:600Perc.
Klán zárt.

Falukialakítás: N1 vagy N4.

Ha lehetne akkor beaktíválni erre a körre a fiókkezelőt, persze ha nem lehet akkor nem.

Remélem elolvassátok, és minnél hamarabb kihoztok belőle valamit!

Üdv, Blonde Zyklon
 

DeletedUser16806

Vendég
Üdv.

Ha lehetséges kérem a köröket pontosan leállítani ne xx:00:59-kor, mivel azért vesztettem el a mostani kört, is és szerintem így nem igazságos. a xx:00:00 eredmény kéne mindig számítson!!!!!!!!

Előre is köszönöm szépen.
 

DeletedUser12732

Vendég
megoldható lenne hogy egyszer ne legyen se prémium fiók,sem semmi ilyen segédlet? :D
akkor több esélyem lenne nyerni
 

DeletedUser16806

Vendég
megoldható lenne hogy egyszer ne legyen se prémium fiók,sem semmi ilyen segédlet? :D
akkor több esélyem lenne nyerni

Ez lehetetlen, a prémium fiók a játék fejlesztésére szólgáló eszköz. Ha kivennék és még ppt is nyernél akkor magát ássa alá a játék. Vegyél ppt vagy nyerj, és tanulj meg játszani.
 

DeletedUser16806

Vendég
Sziasztok!

Szeretnék egy sárkányos kört javasolni, szerintem nagyon lenne rá igény :) 200as limit azért jó, mert így sokkal több játékos élvezhetné a játékot, és nagyobb konkurencia lehetne :D
Ime a beállíátsok, ezt jó volna ezen a héten csüt-péntek körre betenni. A Győzelmi feltétel persze módosítható.

Illetve jó volna, ha tényleg barbit nem lehetne foglalni az első 300 percben, ne zabálják már egyből be a játékosok :D

Időtartam: 2 nap
Játékos limit: 200
Nyersanyag küldés klánon kívül: nincs
Kezdővédelem: 90 perc
Lovag, íjász: nincs
Kutatási rendszer: egyszerű
Külső egységek kikémelhetők: igen
Farmlimit: nincs
Barbár max.: 10.000 pont (5 barbár /játékos)
Barbár falu foglalhatóság: az első 300 percben nincs barbár foglalás
Falukialakítás: N3 - 2 falus kezdés
Nemes táv: 100 mező
Hűség csökkenés: 25-30%
Klán: zárt, 4es limit - társ nem támadható, külső védelem nincs
Sebesség: 250
Egység seb.: 1
Alvó mód: igen
Morál: nincs
Éjszaki bónusz: nincs
Nemes rendszer: érmés rendszer, factor 0,5


Sárkányvár infó:
Sárkányvárak száma: 4
Sárkányvár pontja: 1 millió körüli
Elhelyezése: kezdés után 600 perc.
Védelem: 10-20 nuk üsse ki (pl. 50.000 lándzsa és karad, 10.000 kém, 10.000 nehézlóvas)


Győztes: Mind a 4 Sárkányvárat birtokló klán játékosai nyernek, fejenként 150 ppt! Ha egy klán nem birtokolja mind a 4 várat, akkor minden birtokos nyer fejenként 50 pontot. FONTOS! Ha 1 játékos 2nél többet birtokol a klánba, az a klán nem nyer.


Nagyon szépen köszönöm, remélem beteszitek.
Várom válaszotokat!
Nagy és mély tisztelettel, stalker
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent