Önök kérték.... (régi)

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
N4-es körön általában 16-20 barbi/játékos szokott lenni. Szóval egyáltalán nem túlzás.
 

DeletedUser8560

Vendég
A központtal történt egyeztetés után, a sorozatos szabályszegéseknek és a support bevonásának sorozatos kísérlete miatt a speed körök kitétele bizonytalan időre felfüggesztésre került.
 

DeletedUser

Vendég
Hey speed játékosok,

Szeretnék kérni 5 játékost, akiket ki lehetne hívni, ha kell tudok foglalni szervert azt hiszem de ezt le kell egyeztetni, csak legyen előbb 5 játékos, aki jönne ellenünk egy kis adok kapok hoz.

Bailey.ca
Amazing Genres
Mini choofa
 

DeletedUser15256

Vendég
Én adom...cseh speeden próbálgattam kicsit visszanyerni a formámat mostanában.
Na de 5 játékos 3 ellen?
 

DeletedUser

Vendég
Érdektelen volt a hozzászólás, nem reagálván rá elnézést, de ha nem akarsz érdemben hozzászólni a témához akkor inkább tartsd a szád.;)

Várjuk a jelentkezőket!:)

The Genres
 

DeletedUser15256

Vendég
Érdektelen volt a hozzászólás, nem reagálván rá elnézést, de ha nem akarsz érdemben hozzászólni a témához akkor inkább tartsd a szád.;)

Várjuk a jelentkezőket!:)

The Genres

:D:D:D Ez aranyos, én pedig azt hittem, hogy az "adom" szleng kifejezést megértik a legtöbb helyen. Azt jelenti, hogy benne vagyok, szívesen jelentkezem.
 

DeletedUser18819

Vendég
Ez a support be vonása valójában nem az.amit te ti annak néztek az lenne a munkátok.A központtal ti magatok egyezkedtetek,És miért? nem csak a sorozatos szabáylsértések miatt,ha nem azért mert képtelenek vagytok felügyelni a speedet sajnos.
Ha valaki csalást jelent meg azt írjátok vissza nem a suppal kell nyerni xd.
Érdekes az nyer a suppal akit hagytok csalni szerintem nem az aki szabályosan játszik és szeretné ha a csalókat ki tiltanák.
Elég szomorú hogy a becsletesen játszó játékosokat büntetitek a csalók miatt,és azért is ne kelljen semmit csinálnotok.
Lényege ez,nem akartok semmit csinálni inkább nem inditottok magyar speedet.

Szia!

Nem igaz. Önkéntesként vagyunk itt, alapvetően azért, hogy segítsünk a játékosoknak, főleg ha normális hangnemben kérnek tőlünk segítséget. Azt viszont te sem várhatod el, hogy a szabadidőmben csak és kizárólag a speed szerverek csalóit vizsgáljam/tiltsam, illetve, hogy az általad beküldött több száz (sokszor még a rengeteg csaló ellenére is alaptalan) levélre folyamatosan válaszoljak. Attól, hogy valaki jobb a másiknál, még nem feltétlenül csal. ;)

És igen, inkább megszüntetjük a speedet (amit közben újra is indítottunk), ha ezzel nagyságrendekkel csökken a terheltségünk.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Leírás:
  • Kezdővédelem: 60 perc
  • Lovag: nincs
  • Íjász: van
  • Fejlesztés: egyszerű
  • Farmlimit: nincs
  • Templom: nincs
  • Fake limit: nincs
  • Barbi: 8000 pont
  • Farmolás: korlátlan
  • Falu: N3
  • Nemes: 100 mező, érmés rendszer
  • Nemes olcsó újraképzés: nincs
  • Barbárfoglalás: van
  • Klán: 2, zárt
  • Újrakezdés: korlátozott
  • Faluszám: 2
  • Nappali/éjjeli bónusz: 23-08
  • Hűség: 50%
Játékos-korlát: 100
Győzelmi feltételek:
  • Legnagyobb pontszámú klán:200 prémium pont
Sebesség: 400
Egység sebesség: 1
Alvás üzemmód: nem
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Nem

1 napos speedre szerintem tökéletes lenne :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Magyar speedre gondoltam.
Értem én hogy a supposok is emberek,csak hogy mi játékosok is azok vagyunk.
Kíváncsi lennék én arra ha be megy egy üzletbe kér valamit,egyik pillanatba van a másikba meg ki veszik a kezéből hogy opsz még sincs mit szólna.Önkéntesek,nos igen és,?
Gondolom mikor el vállalták is tudták mi vár rájuk.
De még csak egy rendes válasz sincs.
A fórumbejegyzésben felhívtuk mindenki figyelmét, hogy teszt jelleggel indítjuk újra a speed szervereket. (Ez magában foglalja azt, hogy bármikor ismét megszűnhet, illetve, hogy nem fog 0-24-ben folyamatosan futni, sajnos erre jelenleg nincs kapacitásunk).
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
A fórumbejegyzésben felhívtuk mindenki figyelmét, hogy teszt jelleggel indítjuk újra a speed szervereket. (Ez magában foglalja azt, hogy bármikor ismét megszűnhet, illetve, hogy nem fog 0-24-ben folyamatosan futni, sajnos erre jelenleg nincs kapacitásunk).

És akkor aki 1 hónapra aktívált prémium fiókot az a semmire dobott el 200ppt?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mikor megint elkezdődött a speed aktiváltam 1 hónapos farmkezelőt,fiókkezelőt,prémium fiókot ami 430pp és kb. 3-4 kör volt csak.. És hamarosan lejár :) Azt kéne hogy akinek van ideje ne csak 1 kört írjon ki hanem írjon ki egész hétre több kört..
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Amennyiben szeretnétek nekünk konkrét köröket javasolni, azt ez alapján a sablon alapján megtehetitek:

  • Kör hossza:
  • Sebesség:
  • Kezdővédelem:
  • Lovag:
  • Íjász:
  • Fejlesztés:
  • Farmlimit:
  • Templom:
  • Fake limit:
  • Barbi:
  • Farmolás:
  • Falu:
  • Nemes:
  • Barbárfoglalás:
  • Klán:
  • Újrakezdés:
  • Faluszám:
  • Nappali/éjjeli bónusz:
  • Hűségcsökkenés:
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
  • Kör hossza:32 óra
  • Sebesség:400
  • Kezdővédelem:120 perc
  • Lovag:nincs
  • Íjász:van
  • Fejlesztés:egyszerű
  • Farmlimit:nincs
  • Templom:van
  • Fake limit:nincs
  • Barbi:15/fő max 3000pont
  • Farmolás:korlátlan
  • Falu:n2
  • Nemes: távolság 100 mező (akadémiás rendszer)
  • Barbárfoglalás:van
  • Klán: klánlimit 3 (Klán záródik)
  • Újrakezdés:aktív
  • Faluszám:3
  • Nappali/éjjeli bónusz:00:00-08:00
  • Hűségcsökkenés:50%
 

DeletedUser18556

Vendég
Nem hiszem,hogy javaslat nélkül nem tud a supp ki írni kört,de az mindenek a teje hogy így szórakoznak mások idejével pp jével.
amennyiben nincs olyan lehetőség a speeden hogy bár mit egy adott köre tegyünk be pp ért addig minden ilyen alakommal át verve vagyunk,vissza élnek a joggaikkal.sérül a fogyasztó védelmünk.
Kártérítés jár.
nagyon érdekes más országoknál sokkal lelkesebb és jobb a supp.
itt vajon miért nem????
Kicsit azert morbidul fogalmaztad ezt meg, de a lényegével egyet kell hogy értsek.
Tudjuk hogy mondtatok hogy csak időszakonként lesznek korok de azert na.... vegyunk pf-et plusz kezelot hogy tudjunk jatszani... Nah de mennyi időre?? Random vannak be dobálva a korok, igy nem lehet elore tervezni, hogy mi es hogy érne meg nekünk játékosoknak.
Ettől mondjuk meg nem erzem hogy ezért kártérítés vagy barmi járna nekünk, es azt se mondom hogy teljes mértékben at vagyunk verve, de azert egy kicsit szerintem is lehetne ugy csinalni a dolgokat hogy mi is tudjunk tervezni. Mert adott esetben legyen 1 hónapba 8 kör csak de akkor is tudom hogy mire szamitsak. De beszélhetünk itt hetekrol is akar az is szerintem egy kicsit jatekos baratabb lenne mint ami jelenleg van. Kérem a supportot hogy kicsit gondolja at amit irok, es találjunk valami megoldást ami a jatekosoknak is segit egy kicsit, köszönöm!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Azt azért nem akarom elhinni hogy egyik support tagnak sincs 10 perce legalább 1 kört kiírni...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent