Íme, a Hadurak csarnoka..

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Nohát,akkor lehet bekukkolok néha én nis pár hajnali speedre,hogy megnézzem a nagy Milánka mit tud.
Habár mintha pár nappal(vagy héttel) ezelőtt azt irtátok volna playyel karöltve,hogy többet nem játszotok magyar speeden,mert ugye itt milyen igazságtalan körök vannak. :( :D

Csö Tomika.Igen abbahagytuk, de nem csak a speedet hanem a sima világokat is!
Tölem felnézhetsz, eddig is ezt tetted, és mindig ki kaptál tölünk ^^ persze ezt te arra fogtad hogy mi sciptelünk, közbe te használod a szem farm scriptet erre itt a bizonyiték: http://cncdani2.freeiz.com/index.php?page=Vendeg&lap=8 fentröl az 5. hsz ;).
Ja am majd elfelejtettem!Kedves suppi, itt egy szép kedves sciptekkel és botokkalteli oldal: http://cncdani2.freeiz.com/index.php
 

DeletedUser

Vendég
Nohát,akkor lehet bekukkolok néha én nis pár hajnali speedre,hogy megnézzem a nagy Milánka mit tud.
Habár mintha pár nappal(vagy héttel) ezelőtt azt irtátok volna playyel karöltve,hogy többet nem játszotok magyar speeden,mert ugye itt milyen igazságtalan körök vannak. :( :D

Szia tomász a gőzmozdony :)

Eddig nem nagyon érdekelt mit csinálsz ellenem,te mindig kikaptál,n1-ben vertelek mint az eső a tyúkszart,úgyhogy te húzd meg magad :)

S különben is engem te ne vegyél a szádra mert nem jössz ki belőle jól :) Ennyire hiányzom,hogy emlegetsz?
Különben is ez a hadurak csarnoka neked itt semmi keresnivalód ;)
 

DeletedUser

Vendég
Jó ez a klipp :)
Van ott egy jelentés ,ami pörögve jön be és csak pillanatokig marad fenn.
Vajon miért ? :)
Talán mert az pont kipucolta a falud :D
Lehet bénázni, de lenyomott ! ( Falu neve : Bénák vagytok ember ! )
nyominger ellen mekkora égő elbukni ! :D
:D:D:D

Különben meg : Ha ez a Spárta film nem lett volna megcsinálva még mindig Tarzannál tartanátok :p
mindenki ezt a Spártát szajkózza ,kicsit már nagyon uncsi ,de frankón.


Hali :)

Darky darky darky

Te mindenhol próbálod osztani az észt? :)
 

DeletedUser15651

Vendég
.................................................. ..............................

Szerintem a KLANUKRA A LEGJOBB :D
 

DeletedUser16041

Vendég
A legjobb?

Klanokura, egyértelműen...Soha senki nem fog tudni úgy ütni kezdőből mint Ő...SOHA
 

DeletedUser16041

Vendég
:DDDDDDDDDDDDD
Igaz, ha jól tudom nyert egy speedet, ami több mint Klanokura sikereinek száma :ss
 

DeletedUser17363

Vendég
:D milyen jókat lehet itt kacagni:D Legjobb játékos?: olyan egyébként nincs :) csak jó hátterű ember van vagy jó csapatban van :) bár ez a kh Speed arról szól, hogy ki hogy bánik az emberekkel:)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
én nem vagyok az a profi,de néha bemegyek speedre unalomból.és amikor bent látom Maltert szinte mindig ő nyer..

robi50 is jól tolta mikor bent láttam csak akkor még ott voltak mellette vagy 2en 3an:D
 

DeletedUser17973

Vendég
Speed megnyeresehez 2 dolog szukseges : ido es premiumfiok :)
Ha ez megvan egyszeru a speed megnyerese :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Lenne egy kérdésem a speed körön élőkhöz.
Miért van az, hogyha egy nagynevű speed körös játékossal találkozom egy normál világon, akkor ott nagyon hamar feladja, nagyon hamar bebukik és nagyon hamar rájön, hogy ő ezt nem.

Létezik a speed körnek egy rendes KHtól eltérő algoritmusa, ami más taktikát követel meg, vagy miért van ez?

Nem speedeztem sokat eddig, ezt meg kell jegyezni, inkább a komótosabb, lassabb világokon voltam.
 
Fent