Érmeverő script

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
javascript: x=prompt('Zadej jakou chceš nechat rezervu:0',''); if(isNaN(x)||x<0){alert('Zadejte číslo větší nebo rovno nule!0');end(0);} alert('Ponechali jste si rezervu '+parseInt(x)+' mincí.');var coins=parseInt(x);function selectAllMax2(form,textMax,textNothing){for(var i=0;i<form.length;i++){var select=form.elements;if(select.selectedIndex!=null){if(max){if(select.length>(coins+1)){select.selectedIndex=select.length-(coins+2);}else select.value=0;}else select.value=0;}}max=max?0:1;anchor=document.getElementById('select_anchor_top');anchor.firstChild.nodeValue=max?textMax:textNothing;anchor=document.getElementById('select_anchor_bottom');anchor.firstChild.nodeValue=max?textMax:textNothing;changeBunches(form);}if(document.URL.match('screen=snob')&&document.URL.match('mode=coin')){selectAllMax2(document.forms['villages'],'Zvolit maximální počet','Nezvolit');}else{alert('Skript pracuje pouze na stránce ražby mincí');}

nem mukodik tud valaki segiteni
 

DeletedUser17975

Vendég
Szia,

Idézném munkatársam szavait:

Szia!
Most megragadom az alkalmat, hogy megkérdezhessem, amire az egész script supp társaság kíváncsi:
Mi az, amit egy érmeverető script tud, de a játék nem? Vitassuk ezt meg, és ha meggyőzöl arról, hogy valóban szükség van egy külön érmeverető scriptre, akkor megírom/megjavítok egyet (amennyiben nem működik).
 

DeletedUser

Vendég
ha van tôb falud akor egycere ki vered a ermeket nadyon sok idôt meg takaritasz mer ma volt hody 45 percet vertem masik 30percet voltam a forumon es ma nem volt idôm jacsani arol nem iš beszelek hogy egyešeknek 500-1000 falujuk is lehet azert nagyon jo volna ha mar a jatekban benne lene es aky akarna hasznalja aki nem nem kôtelezô
 

DeletedUser16510

Vendég
ha van tôb falud akor egycere ki vered a ermeket nadyon sok idôt meg takaritasz mer ma volt hody 45 percet vertem masik 30percet voltam a forumon es ma nem volt idôm jacsani arol nem iš beszelek hogy egyešeknek 500-1000 falujuk is lehet azert nagyon jo volna ha mar a jatekban benne lene es aky akarna hasznalja aki nem nem kôtelezô

A scriptek használata prémium fiókhoz kötött. PF esetén pedig script sem kell arra, hogy nyersanyag maradjon a faluban, mert a játékba be lett építve, hogy lehessen tartalékolni.
 

DeletedUser17975

Vendég
Továbbá felhívnánk figyelmedet arra, hogy Prémium fiók nélkül a scriptek használata szabálytalan, és kizáráshoz vezethet!
 

DeletedUser

Vendég
azel aszt akarod mondani kody mert a játékba be lett építve, hogy lehessen tartalékolni. es azert oszeš falumba edycere ki veri az ermeket hat aszt nem gondolod komojan
 

DeletedUser

Vendég
Továbbá felhívnánk figyelmedet arra, hogy Prémium fiók nélkül a scriptek használata szabálytalan, és kizáráshoz vezethet!
legyszi tudom hogy rosz a magyarom de meg mutatnad hogy eszt hol irtam hogyi tanuljak belôle
 

DeletedUser17975

Vendég
legyszi tudom hogy rosz a magyarom de meg mutatnad hogy eszt hol irtam hogyi tanuljak belôle

Úgy vettem ki a kérelmedből, hogy nem használsz prémium fiókot, mivel a prémium felülettel 1 másodperc alatt lehetőség van az összes érme leveretésére, így érthetetlennek tűnt prémium fiókkal a 45 perc (hogy egyenként veress minden érmét kézzel). Ha mégis használsz prémium fiókot elnézésed kérem, akkor munkatársam hamarosan elmagyarázza hogy pontosan hol és hogyan tudsz gyorsan tömegesen érmét veretni. Kérlek várj türelemmel addig is, köszönöm :)
 

DeletedUser

Vendég
koszike de ha megmagyarazod az nagyon jo volna mer volt egy kis sunetem a jatekba es most van mit bepotolny a + funkciorol nem tutam de nagyon jo ha beletetek a jatekba nagyon kosi es turelmesem varok ...
 

DeletedUser16510

Vendég
Tömegesen az alábbi módon tudsz érmét veretni:
-menj az akadémiára
-ott bal oldalon kattints az "Aranyérme veretés" linkre
-fölül jobb oldalon pedig van egy lenyitható lista, amiben ki tudod választani, hogy mennyi érmét szeretnél veretni (pl. a maximum -1x azt jelenti, hogy 1 érményi nyersanyagot hagy a rendszer mindenhol, a maradékból veret érmét)
-ezután bal oldalon kattint az "Aranyérme veretés" gombra

Le lehet bontani a falukat csoportokra is, ha csak egy adott csoportban szeretnél érmét veretni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent