Érme verő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ezt a scriptet az akadémiában a tömeges aranyérme veretésnél használjuk.
Segítségével a veretés után minden faluban megmarad egy nemesre szükséges nyersanyag. Ergo: [40000,50000,50000] mennyiségű nyersanyag felett képez csak érmét.

Kód beillesztése:
javascript:var Reserve=[40000,50000,50000];function setT000ext(A,B){var C=document.createTextNode(B);A.removeChild(A.firstChild);A.appendChild(C);}function GetTable(){var A=doc.forms['villages'];return A.getElementsByTagName("table")[0];}function GetRes(A){var B=A.cells[1].textContent.split(" ");var C=[0,0,0];C[0]=parseInt(B[0].replace(".",""),10);C[1]=parseInt(B[1].replace(".",""),10);C[2]=parseInt(B[2].replace(".",""),10);return C;}var doc=document;if(window.frames.length>0){doc=parent.main.document;}if(doc.URL.match('screen=snob')&&doc.URL.match('mode=coin')){var tab=GetTable();if(tab!==null){var totalCoins=0;for(var i=2;i<tab.rows.length;i++){sel=tab.rows.getElementsByTagName("select")[0];if(sel!=null){res=GetRes(tab.rows);var coins=[0,0,0];coins[0]=Math.floor((res[0]-Reserve[0])/28000);coins[1]=Math.floor((res[1]-Reserve[1])/30000);coins[2]=Math.floor((res[2]-Reserve[2])/25000);maxCoins=Math.min(coins[0],Math.min(coins[1],coins[2]));if(maxCoins>0&&sel!==null){sel.value=maxCoins;totalCoins+=maxCoins;}}}setText(doc.getElementById('selectedBunches_top'),totalCoins);setText(doc.getElementById('selectedBunches_bottom'),totalCoins);}}else{alert('%20 ');}
 

DeletedUser16510

Vendég
Van valami hibajelenség, vagy semmi sem történik?
 

DeletedUser

Vendég
Nem történik semmi.
Én régebben használtam, szerintem a frissítések kavartak be
 

DeletedUser13263

Vendég
koordinátamásoló

Tegnap óta nem működik a koordinátamásoló script. Firefox legújabb verzióját használom.
javascript:
var alapertelmezes = {
bbkodos: 'igen',
ujsor: 'igen'
};
var fejleszto="IronFist";var verzio="2.2";var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;if(win.game_data.screen=='map'){$.getScript("http://khsupport.tk/scripts/koordinata.js").done(function(){var script=new CoordinatePicker;script.run();}).fail(function(){alert("Hiba a szerver elérése közben. Kérlek vedd fel a kapcsolatot a fejlesztővel!")});}else{alert("A script csak a térképen működik.\nUgrás a térképre...");self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=map");}void 0;
 

DeletedUser16510

Vendég
Elvileg minden olyan script újra működőképes, amit én tettem ki.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent