Éjszakai bónuszt kikerülő script

DeletedUser17198

Vendég
Hi!

Alapból működik, de nekem rögzített jegyzetekkel nem megy. Gondolom bezavar hogy a felső rész nem úgy néz ki, mint alapállapotban... hasznos lehet a kettőt együtt használni... :)

Üdv: Aluka
 

DeletedUser

Vendég
Éjszakai bónuszt kikerülő script nekem nem működik V3-n próbáltam Crome böngészőből, a hiba jelzés, mikor a scriptet létrehozom: size limit exceed
Egyszer már rájöttem pár éve, mi az ellenszere ennek a hibajelzésnek, de nem emlékszem rá.
 

DeletedUser16510

Vendég
Éjszakai bónuszt kikerülő script nekem nem működik V3-n próbáltam Crome böngészőből, a hiba jelzés, mikor a scriptet létrehozom: size limit exceed
Egyszer már rájöttem pár éve, mi az ellenszere ennek a hibajelzésnek, de nem emlékszem rá.

Szia.

http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3282-%C3%89jszakai-b%C3%B3nuszt-kiker%C3%BCl%C5%91-script
Ha ez az, akkor akár itt, akár privát üzenetben megmutatnád azt, hogy mit illesztettél be a szövegmezőbe?
 

DeletedUser

Vendég
Most változtattam egy kérésre a scripten, lszi próbáljátok ki
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ha lehet, kérlek tegyétek be az éjszakai bónusz elejét is, mint változót, ne csak a végét. Az utóbbi világokon már az eleje sem éjfél, hanem 22 vagy 23 óra.
 
Fent