Riportok Update

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Sajnos a játék körlevelek azok globális funkciók. Mivel jelenleg gyakoriak a riportok (3-4 naponta), így lehetséges, hogy a többi körlevéllel együtt már összejön egy picivel több a megszokottnál. Ez maximum február 17-ig lehet így, utána ugye ritkábbak lesznek.
De a leveleket szűrni tudjátok cím alapján, általában a címükből kiderül, hogy mit tartalmaznak (riport esetén ugye egyértelműen Riport a körlevél címe). Így ezek maximum eggyel több értesítés pár naponta, amit lehet klán vezéretektől/játékostársaktól sokszorosan megkaptok.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
V13-on én is elhordtam. :D

Viszont ezzel a Bejglivel tudnék javasolni egyet! :)
(téma: speed, farm, kezdeti rush, külföldi szerók, egy nő (vagyis bejgli) a kh-ban?...)
Onkent nem vennek reszt egy ilyen kihallgatasba. De koszi s lehetoseget azert. Inkabb akkor vadvirag

Start leirva kulon forumon annal tobbet nem akarok mondani legyen annyi eleg.
Minden mas meg az ugyan az mint masnak. De ha akarsz erdekeset tudni masik orszagrol akkor tessek.
Screenshot_20230125_171835.jpg


Screenshot_20230125_171835.jpg


upload_2019-4-22_23-8-57.png
 
Utoljára szerkesztve:

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Ne gonoszkodjunk! Nem tehet róla!
Azonnal szolok ha zavar ha egy online senki egy masik online senkinbe beleall. (Bar csak kettovel van mogottem vilag zarasi dijakkal De azert biztos ugyes lehet) De mivel nem szoltam nem zavar. Nem az akcio a kerdes hanem az hogy az hogy van elo adva. Es most en is megtettem... De koszi. Engedd el. Se nekem se masnak a velemenye nem szamit egy masik kulon emberrel kapcsolatba. En is ra hagyok mindent mindenkire mert nem szamit es most es a jovobe is.
 
Utoljára szerkesztve:

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Azonnal szolok ha zavar ha egy online senki egy masik online senkinbe beleall. (Bar csak kettovel van mogottem vilag zarasi dijakkal De azert biztos ugyes lehet) De mivel nem szoltam nem zavar. Nem az akcio a kerdes hanem az hogy az hogy van elo adva. Es most en is megtettem... De koszi. Engedd el. Se nekem se masnak a velemenye nem szamit egy masik kulon emberrel kapcsolatba. En is ra hagyok mindent mindenkire mert nem szamit es most es a jovobe is.
Tehát csak az a valaki akinek van “világzárási” plecsnije? :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Ahogy latom a lenyegen kivul sikerult mindent megerteni (ami egy pelda volt). A temat en itt lezarom reszemrol. Van itt mas konnyebben ki akaszthato jatekos en " sajnos " manapsag viszonylag le nyugodtam. Oregszek....igy kozel a 30 fele....de mar en nem szeretem a szuksegtelen kotekedest aminek semmi celja meg ertelme. Nem boldogit. Valakit lehet. Csinalja o dolga. Ha akar valaki mondani valamit majd megtalal levelbe azt ha elmondhatja amit akar. Altalaba valaszolok egy ido utan. Ha nem felejtem el.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ne gonoszkodjunk! Nem tehet róla!
valamint a "hogyan kh-zzunk többszöri meghalás után" kérdés is egy érdekes téma lenne!

Olyan egyhangúan Moderált Tartalom., hogy azt ebben a 2 kommentben sikerült is felvillantani. Azok, után, hogy már én is voltam Bailey anno vagy mi(mások szerint legalábbis), nem sok minden tud meglepni tőletek. :D Abbahagyhatnátok Bailey cikizését, sokkal értelmesebb ember mint a többség a mai napig. Megvannak a maga csodafegyverei, amiket igen jól használ.

Jacke ideje lett volna félretenni a múltat ennyi idő után főleg Supporterként, attól nem leszel menő, hogy beállsz a sorba a sok egyformán nyomtatott ember közé, akik beszűkült látókörrel rendelkeznek.

Na de most megint megyek eltűnni pár hónapra csak még gyors gratulálok 75-ért Barcsának, hogy lehozta, jó volt ez a csodás platform nélkül. :D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Csak hogy tisztázzuk senki se lesz menő csak mert sértegeti a másikat. Igy Baley is rosszul ált hozzá amikor megpróbált egy másik játékosba "bele állni/lejártani azt" vagy azt folytatni amit más elkezdett.. szerintem mind tudjuk miről van szó, és dév úgyszintén csak ő meg baleyben ugye, semmi gond nincs avval hogy jöttél védeni a barátodat.

A személyeskedésedre nincs mit reagálnom, a jövőben nem javaslom ennek folytatását. Viszont félre értettél, az üzenetem egyedül dévnek szólt aki túlzásba vitte a gonoszkodást, egy ilyen "régi" dolog felemlegetésével, ami már nem egyszer volt téma itt külsőn is akár, és kb mindenki ismeri a történetet, ezzel ezt a témát lezártnak tekintem.


Illetve bárkinek lehet javaslata interjú alanyra és bárkit javasolhat, nem kell feltétlenül egy olyan névnek lenni-e akit mindenki ismer.. sőt sok új játékos van akik az elmúlt években bizonyították rátermettségük igy ha valakinek van ilyen ismerőse barátja őt is bátran be ajánlhatja. Ez nem arról szól hogy csak azokkal készül interjú akit mind ismerünk, a régi nagy nevekről, nem tagadom hogy keressük ezeket a játékosokat csak a legtöbben sajnos már abbahagyták a KH-t viszont ha van olyan akiről tudjátok hogy szívesen vissza térne mesélni a régi "szép időkről" bátran szóljatok neki hogy keressen meg minket akár itt akár support ticketben. Viszont az újabb generáció meghalogatására is nyitottak vagyunk, mindenkinek megvan a saját KHs története.

Felhívom a figyelmeteket hogy ez itt az Update Topic tehát, egymás iránti csodálatotokat kulturált kereteken belül kifejezhetitek, akár egy aktív világ csevegőjében, ahol lehetőségetek van a szerveren felmutatott eredménnyel is hencegni.
Ez továbbra sem az a topic ahol egymást kellene "szeretgetnetek"

  • Kifejezhetitek véleményeteket az eddig interjúkról amennyiben ez általános jellegű, és a javaslat nekünk készítőknek szól, hogy mire figyeljünk jobban, milyen kérdéseket tegyünk fel. Amennyiben a mondani valótok egy konkrét alanynak szól és köze van az interjújához azt természetesen továbbra is írhatjátok az adott alanynak nyitott témában, viszont kérlek azokat ne OFFljátok nem oda illő dolgokkal.
  • Bármi kérdésetek javaslatotok van a témában, ne habozzatok megosztani velünk a továbbiakban sem.

Továbbra is várjuk javaslataitokat!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.671
jaj már. ez most ugyanaz a kategória volt, mintha tőlem megkérdezte volna Márkó a riportban, hogy miért léptem ki a Skype csoportból. (Márkó, így utólag azt a kérdést hiányoltam!)

szerintem ezek a storyk teszik érdekessé és színessé a kh-t, engem tényleg érdekelne, hogy Miléna miért halt meg többször kh-zás közben (pláne oltás előtt). és ezt a fajta kíváncsiságomat fenntartom annak ellenére is, hogy semmirekellő nyeretlen 9 pecslis amatőr vagyok!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Köszönjük az interjú alany javaslatod, és a kérdést is, feljegyeztük és megfontoljuk.

Ami a kérdést illeti amit hiányoltál, igy utólag is megválaszolhatod a veled készült riportban, :)


További szép estét!
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
259
Ha van igény cnc danis interjúra, természetesen nincs akadálya, amennyiben van még fiókja a rendszerben. Ha nincs fiókja, Mi nem tudjuk felvenni senkivel a kapcsolatot email alapján.

Az interjúk menete:
- Support levelet küld a rendszeren keresztül(ehhez pontos fióknév szükséges)
- 3 részes kérdéssort küldünk(általában sablon alap keverve személyesebb kérdéssel)
- Support kikéri a játékos külön engedélyét a vele készült riport közzétételére.

Riportok feltételei:
- Legyen miről beszélnie.
Ha kell szólok neki lépjen be egy fiókkal és jelentkezen. Csak szóljatok és meg oldjuk
 
Fent