Világ 70 Csevegő

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
csak hogy tisztán láss:
Az asgnek kéme van nálunk, aki infókkal szolgál a klánodnak.
Akivel beszélgettél az OSba, az a tag berakott néhány üzenetről készült képet a mi csapatunknak a messenger csoportjába, amit az ASG kéme meglátott, hogy te vagy benne, és ezért felkerestek minket.

Ahogy ők mondják: az OS semmit nem ét, tibaxbol 6 sem elég, elleszünk hordva, ne a szánk járjon nem tudunk játszani.

valóság: bomlasztás, kilépőkkel össze dolgozás, kémek a klánba, toborzás a klánból, stb stb.

de mi vagyunk a bénák :) ahhoz képest fura dolgokhoz folyamodik az asg.

de még nincs vége a világnak, nagyon messze a vége még;)

"Akivel beszélgettél az OSba, az a tag berakott néhány üzenetről készült képet a mi csapatunknak a messenger csoportjába,"

nekem ennyi elég.
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
944
Triádnak szerintem mindenhol van kéme, engem nem lepett meg a hír :rolleyes::rolleyes:
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Hagyni kell a fals infókat ki jutni nem lehet minden kemet ki rakni...
Ha mindenki minden kemet ki rakna asg 10 fiókbol álna
 

flesikee95

Member
A reakció pontszáma
45
Kémek ? Az hagyján… az milyen amikor a saját klantarsad szabotálja a nemeselesed? Vágás pont jó helyen többször , elonemeseles ha nukenemes megy +rafoglalas
Persze az nem ő hanem a másik fiók tulaja….

lehet itt dongaborozni , lehet arulozni amazokat de amit itt látok az az h egyik se különb

okadek a kém , de meg mindig hamarabb befogadja a gyomrom mint a fenti sztorit
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
944
Ha nem lesz átlépés? Én úgy látom naponta van egy, pont ezért fordult a dolog és nem dongábor stratégiai zsenialitása miatt, de lehet én nézek rossz csatornát... :oops: :oops: :oops:
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
IMG_0693.png
 

lackothemad

Member
A reakció pontszáma
45
Lehet itt más is mém tárgya, ha nagyon szeretnéd kiírunk egy versenyt, de annak lehet nem fogsz örülni. Ezért kérlek, hogy inkább vegyél vissza (eddig nem akartalak ezzel szembesíteni, csak úgy látom feszegeted a határokat).
 
Fent