Világ 70 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Egy a kerdes.

Semmi rosszindulat. Amikor az ASG-t pucoltak kb 7-8 even keresztul, miert nem jottek ki karatezni? Meg unblock mire szamitanak? Triadekkal elmeletuk szerint elpicsazzak az OS-t majd atadjak Gabieknak a szerot?

Nem hinnem,hogy meg1x bemennenek az ASG-be meg egy plecsni miatt sem.

Nem jött? Melyik külsőt olvastad akkor? :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Ennyit ér a királyság ? :D


OS VS =AMG=, ASG Bürokratikus köztársasági demokrata népkirályság

Teljes háború


Side 1:
Tribes: -OS-, .OS., ~OS~
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3, =AMG=

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
148
Oldal 2: 114
Különbség: 34

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
833,085
Oldal 2: 601,805
Különbség: 231,280

chart



Side 1:
Tribes: ~OS~, .OS., -OS-
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3

Timeframe: Előző 24 óra



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
1
Oldal 2: 4
Különbség: 3

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
3,670
Oldal 2: 22,231
Különbség: 18,561

chart


Side 1:
Tribes: ~OS~, .OS., -OS-
Side 2:
Tribes: =AMG=

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
3
Oldal 2: 26
Különbség: 23

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
5,479
Oldal 2: 151,494
Különbség: 146,015

chart


Valaki segít számolni Donnak ? Ezekből a statisztikákból max az derül , ki , hogy már pedig hiba volt nem elmenni arra a matematika érettségire :(

Don a számok nem hazudnak ;) Fejezd be mert a végén csinálunk egy DonGábor Showt :D

Ezek is max átmeneti állapotok arra az időszakra , amíg helyre kell rázódni , AMG kiválása ugyan kapóra jött nektek , de mennyire vagytok biztosak abban , hogy nem lesztek nekik ti könnyebb préda hamarosan ? :D Ne felejtsük , el , hogy fele akkorák és 5x jobban teljesítenek mint ti .

Csak bárányok vagytok jelenleg a farkasok közt , nem baj legalább lesz miből falatozni :D

Szép estét Don , küldjük a stábot a forgatáshoz !!!! :D

J0h036x.png


Am gratula az armához, szép volt!
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Meg van a terv:
1lepes amg szepen ossze dolgozik
2lepes: idoben inditanak nem alukalnak
3lepes: a nukeok becsapodnak es meg vagni sem tudunk
4lepes elvisszuk a falut.

Asg: es en mit csinaljak?
5lepes a lepattano a tietek es menjetek szajkaratezni kulsore
Szerintem nem az o hibajuk, hogy az amg nem jott ki.
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
Hát ott van Bandika minket védett , nem akart hajnalba felkelni , nem is baj az , megengedtük neki ,hogy aludjon , cserébe most mindent is látunk :D

Jóhiszeműen beszélgettem az ellenfelekkel poénkodva, társalogva. Mint ember azt emberrel. Ezt kihasználtátok undorító módon, hogy bemocskoljátok a nevemet miközben én titeket csak ellenfélnek gondoltalak, akikkel lehet emberi módón kommunikálni. Mostantól ellenségek vagyok...
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Jóhiszeműen beszélgettem az ellenfelekkel poénkodva, társalogva. Mint ember azt emberrel. Ezt kihasználtátok undorító módon, hogy bemocskoljátok a nevemet miközben én titeket csak ellenfélnek gondoltalak, akikkel lehet emberi módón kommunikálni. Mostantól ellenségek vagyok...
Jól csinálod !!! Pont , ahogyan megbeszéltük !!! Csak a szavakra figyelj mert ha kitiltanak , akkor nem tudjuk , hülyére venni Don-t !
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
697
Jóhiszeműen beszélgettem az ellenfelekkel poénkodva, társalogva. Mint ember azt emberrel. Ezt kihasználtátok undorító módon, hogy bemocskoljátok a nevemet miközben én titeket csak ellenfélnek gondoltalak, akikkel lehet emberi módón kommunikálni. Mostantól ellenségek vagyok...
csunya gonosz emberek, hogy kihasználnak. Ne is hallgass rájuk, vegyél be duálba és segitek neked, egy falut se fognak tőled vinni :cool:
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Jóhiszeműen beszélgettem az ellenfelekkel poénkodva, társalogva. Mint ember azt emberrel. Ezt kihasználtátok undorító módon, hogy bemocskoljátok a nevemet miközben én titeket csak ellenfélnek gondoltalak, akikkel lehet emberi módón kommunikálni. Mostantól ellenségek vagyok...

csak hogy tisztán láss:
Az asgnek kéme van nálunk, aki infókkal szolgál a klánodnak.
Akivel beszélgettél az OSba, az a tag berakott néhány üzenetről készült képet a mi csapatunknak a messenger csoportjába, amit az ASG kéme meglátott, hogy te vagy benne, és ezért felkerestek minket.

Ahogy ők mondják: az OS semmit nem ét, tibaxbol 6 sem elég, elleszünk hordva, ne a szánk járjon nem tudunk játszani.

valóság: bomlasztás, kilépőkkel össze dolgozás, kémek a klánba, toborzás a klánból, stb stb.

de mi vagyunk a bénák :) ahhoz képest fura dolgokhoz folyamodik az asg.

de még nincs vége a világnak, nagyon messze a vége még;)
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
697
csak hogy tisztán láss:
Az asgnek kéme van nálunk, aki infókkal szolgál a klánodnak.
Akivel beszélgettél az OSba, az a tag berakott néhány üzenetről készült képet a mi csapatunknak a messenger csoportjába, amit az ASG kéme meglátott, hogy te vagy benne, és ezért felkerestek minket.

Ahogy ők mondják: az OS semmit nem ét, tibaxbol 6 sem elég, elleszünk hordva, ne a szánk járjon nem tudunk játszani.

valóság: bomlasztás, kilépőkkel össze dolgozás, kémek a klánba, toborzás a klánból, stb stb.

de mi vagyunk a bénák :) ahhoz képest fura dolgokhoz folyamodik az asg.

de még nincs vége a világnak, nagyon messze a vége még;)

triad-éknak van kéme nálatok, megsúgom
 
Fent