Világ 70 Csevegő

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
84
toldi hát ne basszál már fel :) Te még nem vesztél össze senkivel? Azt szépen nem lehet, és az is kell néha.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Neked akkor már nem sok közöd lesz ehhez a szerverhez. :)
Nyomhatjátok itt az összeesküvés elméleteiteket, véleményeteket.... megvan a jogotok hozzá. Hozhattok ide Tibax-ból hatot is akár vagy a .net-es haverokból bárkit... De az az igazság, hogy egyre távolodtok attól, hogy érdembe bele tudjatok szólni a szerverbe. Már most nincs erőtök hozzá! Az utolsó szalmaszálba kapaszkodtok, hogy az ASG-t és =AMG= klánokat összeugrasszátok. Nem fog menni! :) Míg ti itt a külsőn vívtátok a harcokat, addig Mi, eldöntöttük, a szerver sorsát! :) Szépen, csendben. Jöhettek most a v68-al.... de az ASG legalább ki mert állni! És igen, a srácok túlértékelték magukat, fásultak, fáradtak voltak. Nem tudták hozni azt, amit megbeszéltünk. De hát ez van. Be kellett látnom, hogy csak kínlódás lenne az egész. Ezért döntöttem a törlés mellett. De ezzel Máté (Vajda) tökéletesen tisztában volt! :) A lényeg, hogy nem hagytam, kiégni a fiúkat, és bár az FS ellen a revansom elmaradt, de az a pár hét pihenés sokkal többet ért ! Mert ugye az ASG, itt bucira veri a 3x-os szervergyőztes OS klánt! És mielőtt lágykeksz jönne és okádná az igét.... a nagy FS klán orra előtt, azok az ASG-sek akik aktívan tolták, pikk-pakk kikapták az Arch fiókot. Ésaz FS nem volt képes tenni ellene. De maradjunk még egy picit v70-en.... melyik OS-es vezető az a genius amelyik 4 napja fakek-ra pazarolja a katonáitok? Napi szinten 1000-1200 faket toltok ki a MAG és ASG klánokra.... Mennyi most egy fake limit, kb 90 egység? :) Ha csak ezeket felküldtétek volna CEASAR-nak... érthető a matek ugye? :D :D Gondolom láttátok ma reggel, hogy az ASG hogyan csinálja? :) Tessék tanulni, nem szégyen! Mert ha továbbra is külsőn harcoltok, mint sem a játékba, akkor biz ez kivégzés lesz még hozzá elég gyors!

Az OS-nak 2 győzelme van, az egyik egy OS-LND másikat pont ellened alkották te Isten átka.
Asgtől nem kell tanulni, ha nem lép ki triad, meg a rabló banda ma már v71en próbálnád elcsalni a pénzét a tagjaidnak, meg hazudni nekik arról, hogy milyen király vagy :D
Ha olyan lennél, mint amilyennek hazudod magad, már 70 győzelmed lenne, de sajna a hazugságok nem igazak.
Csak azt tudom tanácsolni, mint ezelőtt Gabriella. Látogass el egy pszichiátriára, neked és a környezetednek is jót tesz, ha leszoksz a megrögzött hazudozásról.
 
Utoljára szerkesztve:

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Ez most bucira verés? :D


Side 1:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3
Side 2:
Tribes: .OS., -OS-, ~OS~

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
45
Oldal 2: 129
Különbség: 84

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
267,029
Oldal 2: 750,989
Különbség: 483,960

chart


Amúgy rég jártam itt, de 7000 falus világokra minek mentek 100+ taggal? Volt mikor még 40-50 ezer falunál is ciki volt. Hogy az ASG ennyi klánnal van az nem is meglepő abból, amire emlékszem róluk, de az OS-nek is mi a szarnak ennyi ember? Ha jól értelmezem bevettek boldog boldogtalant és most azért szívnak, mert kivált közülük egy klán (vagyis igazából akkor 4 klannal jöttek? :D ). Nekem kicsit ez beteg, ilyen 7k falusi szerót simán be tudna húzni kb 30-40 fős klán is nem? Nagyon berögzült ez, hogy legalább 100 taggal indulni kell, pedig durván hatod annyi falu van már a szervereken, mint mikor ez "divat" volt. Na mindegy, mindenki úgy játssza a játékot, ahogy akarja csak nekem fura.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ez most bucira verés? :D


Side 1:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3
Side 2:
Tribes: .OS., -OS-, ~OS~

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
45
Oldal 2: 129
Különbség: 84

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
267,029
Oldal 2: 750,989
Különbség: 483,960

chart


Amúgy rég jártam itt, de 7000 falus világokra minek mentek 100+ taggal? Volt mikor még 40-50 ezer falunál is ciki volt. Hogy az ASG ennyi klánnal van az nem is meglepő abból, amire emlékszem róluk, de az OS-nek is mi a szarnak ennyi ember? Ha jól értelmezem bevettek boldog boldogtalant és most azért szívnak, mert kivált közülük egy klán (vagyis igazából akkor 4 klannal jöttek? :D ). Nekem kicsit ez beteg, ilyen 7k falusi szerót simán be tudna húzni kb 30-40 fős klán is nem? Nagyon berögzült ez, hogy legalább 100 taggal indulni kell, pedig durván hatod annyi falu van már a szervereken, mint mikor ez "divat" volt. Na mindegy, mindenki úgy játssza a játékot, ahogy akarja csak nekem fura.

Ne mondj ilyet, ezért kiutálnak itt :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Tudjátok mit ad nekünk ez az ember? Sose fogjátok megtudni, bár nagyon sokan megtudtátok már, és valahol legbelül tudjátok hogy mi az, mert nem volt az olyan rossz ugye?! Ez egy olyan közösség ahol teljesíteni kell! Miért, hát máshol nem kell??? Dehogynem, persze hogy néha lebassza az embert, hát ez a dolga egy vezetőnek. Bár gondolom más vezetők megdicsérik azt az embert aki szarik bele a játékba. Hogy ti nem ezt csináljátok hát meg is van az eredménye :)
Sokan itt osszátok az észt hogy pénz pénz pénz, és??? Ti sokkal többet tesztek bele mint azok a srácok, és hol vagytok vele? nemzetközin? vagy egy frankó gamer billentyű mögött??? Szép teljesítmény, csak a szátok jár mert kis kockagyerekek vagytok. Ez egy olyan közösség ahova minden nap fel tudsz jönni és jól érzed magad. Én sem vagyok egy nagy játékos de szeretem ezt a milliőt. Lehet jönni srácok és ki lehet próbálni de tudjátok mi a para? ez: https://prnt.sc/26ftun7
Lehet itt szidni Gábort, meg engem, meg a többi játékost, de nem kényszerít itt senkit maradásra senkit, mégis itt vannak, ezen lehet gondolkodni.
Engem meg v53on szónélkül kiraktak :/
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ez most bucira verés? :D


Side 1:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3
Side 2:
Tribes: .OS., -OS-, ~OS~

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
45
Oldal 2: 129
Különbség: 84

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
267,029
Oldal 2: 750,989
Különbség: 483,960

chart


Amúgy rég jártam itt, de 7000 falus világokra minek mentek 100+ taggal? Volt mikor még 40-50 ezer falunál is ciki volt. Hogy az ASG ennyi klánnal van az nem is meglepő abból, amire emlékszem róluk, de az OS-nek is mi a szarnak ennyi ember? Ha jól értelmezem bevettek boldog boldogtalant és most azért szívnak, mert kivált közülük egy klán (vagyis igazából akkor 4 klannal jöttek? :D ). Nekem kicsit ez beteg, ilyen 7k falusi szerót simán be tudna húzni kb 30-40 fős klán is nem? Nagyon berögzült ez, hogy legalább 100 taggal indulni kell, pedig durván hatod annyi falu van már a szervereken, mint mikor ez "divat" volt. Na mindegy, mindenki úgy játssza a játékot, ahogy akarja csak nekem fura.
ASGnel van 5 jo jatekos a kezdeti 120bol,OSnel van 35 jo jatekos+a tobbiek is erosebbek mint az asg.Mégis 240 embert szedtek ossze szovivel egyutt az asg 120 tagjaval szemben :D Jelenleg pedig be vannak szorulva a jo jatekosok,kedvuk 0a,a faluhuzok hetek ota meg mindig ott vannak,az elonyt nem lehetett kihasznalni.De joval hoszabban lehetne fejtegetni a hibákat OS részről,5-6 jatekosnak osbol oda kene adni a frontot aztan ennyi lenne a dolog,sima win,de ezt mire kivitelezik,addig nő a hátrány,mert már hátrány van.De kb ennyi s dolog most,ha nem akkor bocs xd
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Neked akkor már nem sok közöd lesz ehhez a szerverhez. :)
Nyomhatjátok itt az összeesküvés elméleteiteket, véleményeteket.... megvan a jogotok hozzá. Hozhattok ide Tibax-ból hatot is akár vagy a .net-es haverokból bárkit... De az az igazság, hogy egyre távolodtok attól, hogy érdembe bele tudjatok szólni a szerverbe. Már most nincs erőtök hozzá! Az utolsó szalmaszálba kapaszkodtok, hogy az ASG-t és =AMG= klánokat összeugrasszátok. Nem fog menni! :) Míg ti itt a külsőn vívtátok a harcokat, addig Mi, eldöntöttük, a szerver sorsát! :) Szépen, csendben. Jöhettek most a v68-al.... de az ASG legalább ki mert állni! És igen, a srácok túlértékelték magukat, fásultak, fáradtak voltak. Nem tudták hozni azt, amit megbeszéltünk. De hát ez van. Be kellett látnom, hogy csak kínlódás lenne az egész. Ezért döntöttem a törlés mellett. De ezzel Máté (Vajda) tökéletesen tisztában volt! :) A lényeg, hogy nem hagytam, kiégni a fiúkat, és bár az FS ellen a revansom elmaradt, de az a pár hét pihenés sokkal többet ért ! Mert ugye az ASG, itt bucira veri a 3x-os szervergyőztes OS klánt! És mielőtt lágykeksz jönne és okádná az igét.... a nagy FS klán orra előtt, azok az ASG-sek akik aktívan tolták, pikk-pakk kikapták az Arch fiókot. Ésaz FS nem volt képes tenni ellene. De maradjunk még egy picit v70-en.... melyik OS-es vezető az a genius amelyik 4 napja fakek-ra pazarolja a katonáitok? Napi szinten 1000-1200 faket toltok ki a MAG és ASG klánokra.... Mennyi most egy fake limit, kb 90 egység? :) Ha csak ezeket felküldtétek volna CEASAR-nak... érthető a matek ugye? :D :D Gondolom láttátok ma reggel, hogy az ASG hogyan csinálja? :) Tessék tanulni, nem szégyen! Mert ha továbbra is külsőn harcoltok, mint sem a játékba, akkor biz ez kivégzés lesz még hozzá elég gyors!
Nem vedem tibaxot de azert ne essunk tulzasokba a te asgd egy fel belolle elhordana
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Neked akkor már nem sok közöd lesz ehhez a szerverhez. :)
Nyomhatjátok itt az összeesküvés elméleteiteket, véleményeteket.... megvan a jogotok hozzá. Hozhattok ide Tibax-ból hatot is akár vagy a .net-es haverokból bárkit... De az az igazság, hogy egyre távolodtok attól, hogy érdembe bele tudjatok szólni a szerverbe. Már most nincs erőtök hozzá! Az utolsó szalmaszálba kapaszkodtok, hogy az ASG-t és =AMG= klánokat összeugrasszátok. Nem fog menni! :) Míg ti itt a külsőn vívtátok a harcokat, addig Mi, eldöntöttük, a szerver sorsát! :) Szépen, csendben. Jöhettek most a v68-al.... de az ASG legalább ki mert állni! És igen, a srácok túlértékelték magukat, fásultak, fáradtak voltak. Nem tudták hozni azt, amit megbeszéltünk. De hát ez van. Be kellett látnom, hogy csak kínlódás lenne az egész. Ezért döntöttem a törlés mellett. De ezzel Máté (Vajda) tökéletesen tisztában volt! :) A lényeg, hogy nem hagytam, kiégni a fiúkat, és bár az FS ellen a revansom elmaradt, de az a pár hét pihenés sokkal többet ért ! Mert ugye az ASG, itt bucira veri a 3x-os szervergyőztes OS klánt! És mielőtt lágykeksz jönne és okádná az igét.... a nagy FS klán orra előtt, azok az ASG-sek akik aktívan tolták, pikk-pakk kikapták az Arch fiókot. Ésaz FS nem volt képes tenni ellene. De maradjunk még egy picit v70-en.... melyik OS-es vezető az a genius amelyik 4 napja fakek-ra pazarolja a katonáitok? Napi szinten 1000-1200 faket toltok ki a MAG és ASG klánokra.... Mennyi most egy fake limit, kb 90 egység? :) Ha csak ezeket felküldtétek volna CEASAR-nak... érthető a matek ugye? :D :D Gondolom láttátok ma reggel, hogy az ASG hogyan csinálja? :) Tessék tanulni, nem szégyen! Mert ha továbbra is külsőn harcoltok, mint sem a játékba, akkor biz ez kivégzés lesz még hozzá elég gyors!
Szia , gondoltam beköszönök , mielőtt bucira lesztek verve …..megint :(
Majd köszönök a srácoknak is ! :D
DonGabi remélem nem felejtettél el ;) ipi-apacs te vagy a fogó ;)
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
334
Ejj fiúk...... az meg van, hogy eddig az ASG - =AMG= úgy veri az OS klánokat, mint jég a határt? :D :D :D

Szájaljatok külsőn pam pam....
Elvesszük a falvaitok pam pam....
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
386
Ejj fiúk...... az meg van, hogy eddig az ASG - =AMG= úgy veri az OS klánokat, mint jég a határt? :D :D :D

Szájaljatok külsőn pam pam....
Elvesszük a falvaitok pam pam....

Oké hogy igazságos vagy, de hogy vicces is az már durva :D:D:D
Közbe meg kivagytok hogy fakellek titeket. Fakekkal érdekes hogy 160ezer egységet öltem eddig ma rajtatok :D:p
Na de védd csak a fővárost, nehogy elvigye valaki
 
Fent