Világ 71 Statolási

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Hi, írtam egy pár dolgot a saját szemszögemből leginkább.
Térkép először is:

IMG_20220112_154958.jpg
IMG_20220112_154928.jpg
2021.01.12 15:00 LE ranglista
=AIH= 18825
FD 16704
KP 14163
NoOb:13407
BFK(1klán):8.151
WINTER(1klán):5.018 (később regelés)


Kezdjük akkor k44-el
Barniék kezdték meg a legjobban a LE szerint a kontinensük kipucolását,főleg az északi részen volt magasabb LET amire felfigyeltem,de nem a WINTER volt a szenvedő fél.
Javarészt már most ők uralják a kontinensüket,északon k45 határánál ott a WINTER délen pedig vannak KP és FD faluk is.


K45 : ez a legizgalmasabb kontinens.FD,BFK,WINTER,és délen a KP is ott van, főleg az origónál.


Délen a BFK van létszám fölényben,peremen az FD, míg észak megosztott WINTER 44 határánál egy kis gócban közel egymáshoz,pár FD tag közöttük,és pár BFK-s is.A KP valószínű erre akar majd haladni a regelés alapján.Itt még jó harcok lesznek eddig pontban a BFK vezet ugyan de az FD a klán legdominánsabb jelöltje.


K55: sima KP kiváló regeléssel,k54 határán vajdáék várják őket.A regelésből arra számítok, vajda nekik tervez menni, könnyen kerülhet így két tűz közé is a KP,ha kicsit nem figyel.


K54: Sima NoOb kontinens északi részén lyukat hagytak,nagyobb klánok közül csak a KPvel érintkeznek.

Eddig egyik nagyobb klánnál sincs komoly LEV szóval az igazi pofozkodás nem kezdődött


Tehát a 4kontinensből 3 gyorsan el kelt k45 kérdéses. A diplomácia itt döntő szerepet fog vállalni a szerver alakulásában.
Farm/gyűjti előző hozzászólásban.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Térkép:
IMG_20220116_112940.jpg
IMG_20220116_112923.jpg
K44: Itt történtek érdekes dolgok,Guga átment a DOTC-be délen, északon pedig volt egy akció a WINTER-re Barniéktól.A LEV alapján mézeskalács volt a fő célpont, elég szép sereg kenődött rajta.Illetve egy FD friss foglalást is elhozott Csacsogosnyuszi.
Barniék magabiztos konti uralma,már nem olyan magától értetődő.Várhatóak itt még szép meccsek.
K45: Egyenlőre nem alakult ki a várt adok kapok az FD és a BFK között.Ianoman elhozott egy falut nem olcsón Mili12től.Egy nemest,és majdnem a teljes seregét megfogtuk,de voltak hibák a fiókban,illetve a védekezésben is.Azon kívül a statból ami látszik,hogy az FD szerzi be a legtöbb nyersit,amit a BFK főleg három fiók révén a tőzsdével ellensúlyozza.Hetekben biztos egymásnak feszülnek.
K55:itt megjelent a Synergy,ami infóim szerint KP barát,vagy titkos családtag.Nem indult meg nagyon a KingPin haderő egyenlőre,csak a kontihatáron próbálkoztak az FD ellen,illetve volt egy (ex) BFK tag támadása,amely azzal végződött infóim szerint,hogy kirúgták a tagot.
K54: NoOb stabilan csinálja a dolgát.Van feszkó a KP és közöttük ,ha jól tudom.Hiába a KP pontszámbeli fölénye,nem lennék benne biztos,hogy ha Vajdáék nekik esnének,akkor a KP lenne ebben a harcba a favorit.
Még semmi sem dőlt el, senki sem esett ki a játékból,sőt a WINTER lassan de biztosan zárkózik fel a TOP5höz(KP,NoOb,=AIH=,FD,BFK).
További statok Elite előző hsz-ében.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Térkép:IMG_20220118_113642.jpg
IMG_20220118_113703.jpg

A térképen sok változás egyenlőre nem látható.De voltak események.
K54-k55:A NoObnak volt a tegnapi nap egy kapása a KP ellen.
Sass444 volt a szenvedő fél aki a jeliből amit láttam vagy bedobta,vagy nem is volt fent,de se védelem nem volt bent,és egy vonatot is elkaszáltak vajdáék.úgy gondolom hamarosan várható egy ellenválasz Rinnenéktől.Rinnenék közben a kontijukat pucolják és volt egy FD elleni próbálkozásuk is sikertelenül.
K44:A WINTER elleni akció óta itt nyugisabban telt az idő,semmi komoly csatározásra utaló jel nem volt.
K45: Itt volt a legnagyobb harc a tegnapi napon.(meg discordon nyomtuk a betű háborút :D)
Fő célpontok BFK oldalról:Hunyadi-Corvin:15.822 legyőzött egység védőként
Maxitaxi:634 legyőzött egység
Elite0100:81 legyőzött egység
FD részről is ment ELITE0100:Saharakingre egyedül aminek bukás lett a vége.
Egyik fél sem tudott falut hozni, hivatalos háborús stat nincs,így a twstatsra próbáltam támaszkodni(Le növekedés)
BFK LET:86.370
BFK LEV:36.635
FD LET:17.346
FD LEV:119 736
K45 tőzsdéje így aranybánya lett a PP farmereknek ez idő alatt :D
Farm+gyűjti,és a többit majd Elite hozza amint lesz kis ideje:)
Végére egy kis pojén(lehet Goblin rossz hatással van rám :D)
IMG_20220118_114616.jpg

Sok sikert mindenkinek ,és kellemes szórakozást minden résztvevőnek!:)
 
Utoljára szerkesztve:

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
116
A térképen sok változás egyenlőre nem látható.De voltak események.
K54-k55:A NoObnak volt a tegnapi nap egy kapása a KP ellen.
Sass444 volt a szenvedő fél aki a jeliből amit láttam vagy bedobta,vagy nem is volt fent,de se védelem nem volt bent,és egy vonatot is elkaszáltak vajdáék.úgy gondolom hamarosan várható egy ellenválasz Rinnenéktől.Rinnenék közben a kontijukat pucolják és volt egy FD elleni próbálkozásuk is sikertelenül.

NEm tudom milyen jelit láttál de azért az enyhe túlzás hogy inaktív volt és sereg semmi... :O Volt azért bent 6500 gyalogos 2-300NL+ egész sok bónusz volt belőve mire be értek a csapatok. (Ami ebben a szakaszban kevésnek nem mondható absz szerintem) :D
És ezt most nem azért írom hogy húú de jó a Noob stb mielőtt bárki félre értené csak ne vegyük el az érdemet attól aki ezt a védelmet ki is ütötte egy az egyben :)
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
NEm tudom milyen jelit láttál de azért az enyhe túlzás hogy inaktív volt és sereg semmi... :O Volt azért bent 6500 gyalogos 2-300NL+ egész sok bónusz volt belőve mire be értek a csapatok. (Ami ebben a szakaszban kevésnek nem mondható absz szerintem) :D
És ezt most nem azért írom hogy húú de jó a Noob stb mielőtt bárki félre értené csak ne vegyük el az érdemet attól aki ezt a védelmet ki is ütötte egy az egyben :)
Bent hagyott támadók miatt,illetve a 4nemes miatt.Nem nagyon szokták azokat bent hagyni és reggel nyolcra nem hiszem hazakisérés volt.Nem el venni akartam tőlük az érdemet mivel szép kapás volt
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
IMG_20220124_235532.jpg
Mese most nincs,Volt egy KP vs FD amiből 4-0al jött ki a KP
Volt egy WINTER vs BFK 6-2 és talán ennyi érdekesség volt röviden.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Térkép:IMG_20220128_184914.jpg
KP faluszám:250
BFD faluszám:220
NoOb faluszám:199
=AIH= faluszám:183
H*L*S faluszám:90
WINTER faluszám:68
~S~ faluszám:70


Farm/ gyűjti:
KP:9.296.705
KP2:8.506.869
KP össz:17 803 574
NoOb :7.799.113
No0b:5.858.735
NoOb össz:13 657 848
BFD:6.610.900
BFD2:5.109.840
BFD össz:11 720 740(BFD3 nincs benne)
=AIH=:6.747.149
=AIH=2:4.018.145
=AIH= össz:10 765 294
WINTER:5.316.221
H*L*S:3.465.958
~S~:5.452.457


Ami látszik a számokból,az nem más mint ,hogy a KP kiemelkedik a klánok közül,már k45ön is komoly befolyással rendelkeznek.
Az újdonsült BFD eddig nem tudta az első napon sem megállítani,ugyan úgy haladnak mint a fúzió előtt.A NoOb közben a legnagyobb akciót hozta le,és egy armával lenyomta az MVI-t.Jelenleg úgy gondolom,hogy a NoOb szerepe az egyik legfontosabb a szerver alakulásában, mégpedig hogy a KP-NoOb 3hetes MNT után neki ugranak e a KP-nak,vagy pedig megpróbálnak futóversenyben részt venni,és megtartják az MNT-t és Barniék ellen indulnak meg.Az elsőt tartom logikusabbnak(na meg nekünk is az lenne a jobb opció:D)
Még mindig nem dőlt el semmi,ám a KP nagyon arra hajt,hogy gyorsan megnyerje a szervert.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
xDDDDDDDD

Side 1:
Tribes: BFD, BFD2, BFD3, =AIH=, =AIH=², =AIH=³
Side 2:
Tribes: WINTER

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
5
Oldal 2: 24
Különbség: 19

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
14,813
Oldal 2: 84,619
Különbség: 69,806

chart
 
Fent