Világ 66 Csevegő

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Mi a garancia arra ha egy support játszik egy világon, hogy semmi befolyása nincs rá? Pl. egy kis szívesség a munkatársaktól esetleg egyebek?
Amennyiben úgy érzed, hogy ez történt írj egy ticketet a CM-nek címezve, ha benne se bízol, akkor az ÁSZF-ben megadott e-mail címre és a központ munkatársai kivizsgálják.

Ha bennük se, akkor ez egy olyan össze esküvés, amiben mindenki is benne van csak téged hagytak ki.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Amennyiben úgy érzed, hogy ez történt írj egy ticketet a CM-nek címezve, ha benne se bízol, akkor az ÁSZF-ben megadott e-mail címre és a központ munkatársai kivizsgálják.

Ha bennük se, akkor ez egy olyan össze esküvés, amiben mindenki is benne van csak téged hagytak ki.
Az europai fogyasztovedelemhez ne fordulj. Miota vadvirag megtette azota nem tud rola senki semit. Ezek tuti szektast csinaltak belole vagy atak neki ijen sarga lapot
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Amennyiben úgy érzed, hogy ez történt írj egy ticketet a CM-nek címezve, ha benne se bízol, akkor az ÁSZF-ben megadott e-mail címre és a központ munkatársai kivizsgálják.

Ha bennük se, akkor ez egy olyan össze esküvés, amiben mindenki is benne van csak téged hagytak ki.
Kètsègeim vannak az úgynevezett "központ" lètezèsèt illetően, több mint egy ève várom a válaszukat :confused:
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Ici pici halacska vagy barátom. .net alkalmazott egy rasszista csalót moderátorként aki a "kinevezése" előtt és után is folytatta az emberek lejáratását a színfalak mögött. Természetesen nem volt "semmink" hisz a discord convo-kat nem fogadják el sehol bizonyítéknak (tudom, hogy tudod). Azért páran megpróbálták összeszedve mindent amit lehetett erről az egyénről és az inno HQ felé fordultak aki viszont válaszként pereskedéssel fenyegetett Cyber bullying miatt. Tény pár hete félre állították, persze a hivatalos nyilatkozat, hogy ő maga tette le az egeret nem pedig tanácsolták neki. Szóval az innotól ne sokat várjál. :/
 

DeletedUser20567

Vendég
Amennyiben úgy érzed, hogy ez történt írj egy ticketet a CM-nek címezve, ha benne se bízol, akkor az ÁSZF-ben megadott e-mail címre és a központ munkatársai kivizsgálják.

Ha bennük se, akkor ez egy olyan össze esküvés, amiben mindenki is benne van csak téged hagytak ki.
Nem kell ennyire lekezelőnek lenni csak mert Support tag vagy. Kérdést tettem fel. Talán nem tetszik?!
 

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
CM-nek hiaba irsz.

Nemetek fele fordulj szerintem, van egy ket tag aki tenylegesen segitokesz. Voltak mar nagy balhek..szoval nem hulyeseg az allitasod.
Magyaron is volt mar ra pelda, semiramis stb stb.
 

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
Ici pici halacska vagy barátom. .net alkalmazott egy rasszista csalót moderátorként aki a "kinevezése" előtt és után is folytatta az emberek lejáratását a színfalak mögött. Természetesen nem volt "semmink" hisz a discord convo-kat nem fogadják el sehol bizonyítéknak (tudom, hogy tudod). Azért páran megpróbálták összeszedve mindent amit lehetett erről az egyénről és az inno HQ felé fordultak aki viszont válaszként pereskedéssel fenyegetett Cyber bullying miatt. Tény pár hete félre állították, persze a hivatalos nyilatkozat, hogy ő maga tette le az egeret nem pedig tanácsolták neki. Szóval az innotól ne sokat várjál. :/


Kb, globalis kitiltas utan veszik fel a suppokat:D
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Nem kell ennyire lekezelőnek lenni csak mert Support tag vagy. Kérdést tettem fel. Talán nem tetszik?!
Nekem nagyon! Elnézést ha lekezelőnek érezted! Minden bizonnyal történik ilyen, de én még nem találkoztam ilyennel (szerencsére), vádaskodással viszont annál többször.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Kètsègeim vannak az úgynevezett "központ" lètezèsèt illetően, több mint egy ève várom a válaszukat :confused:
A te eseted kicsit más. Egyébként a vissza jelzés hiánya nem egyenlő a kivizsgálás hiányával. :)
 
Fent