Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
Kedves vagy, de nemkell sajnalni.
A valo eletben is megkell valogatni magad kore az embereket, tanul belole legkozelebb az ember. Ilyen az elet.
 

Deleted User - 1540239

Vendég
nincsenek alatvaloim itt nalunk mindenki egyforma
azt mar sejtem ki mire keszul de akkor jatszunk batran
nem szegyen buszkén becsuletesen kikapni de sunyi mocskosul nyerni arra senki
nem lehet buszke.
Jó játékot sok falut mindenkinek becsuletes harcokat es gyözzön a jobbik

Meglátjuk mi lesz, bár nem tudom mire ez a “sunyi-mocskos” vagdalodzas. Tudtommal én csak annyira ismerlek hogy Ben csóró-nak rinyaltal, mert beragadtal. Te sem ismersz engem, szóval ha megemlitesz, ne ilyeneket irkalj, írd annak akire erted. Erted?! Játszunk nyílt lapokkal.
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Meglátjuk mi lesz, bár nem tudom mire ez a “sunyi-mocskos” vagdalodzas. Tudtommal én csak annyira ismerlek hogy Ben csóró-nak rinyaltal, mert beragadtal. Te sem ismersz engem, szóval ha megemlitesz, ne ilyeneket irkalj, írd annak akire erted. Erted?! Játszunk nyílt lapokkal.

Nem rínyaltam csak elmondtam akkor a véleményem es utana mikor nem engedtek leadtam a falvaimat
semmi extra nem törtent de ha ez neked rínyalas akkor te es en mashogyan gondolom de akkor azok akik
nem egedtek meg nekem azok szépen olyan dolgot csinaltak azon vilagon amit nagyon nem szabadot volna
ez az én véleményem
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
De ha gondolod nyugodtan belém állhatsz annyiszor amennyiszer csak akarsz csak egy gond
engem nem nagyon erdekel de a sertegetes nem en kezdtem es nem is en folytattam
Reszemrol ennyi folytassuk inkabb a játékot
 

Deleted User - 1540239

Vendég
De ha gondolod nyugodtan belém állhatsz annyiszor amennyiszer csak akarsz csak egy gond
engem nem nagyon erdekel de a sertegetes nem en kezdtem es nem is en folytattam
Reszemrol ennyi folytassuk inkabb a játékot
Rendben kóbi, nincs para. Reggel van meg :))
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Sziasztok!

Elég csendes itt a chat, Barcsat miért nem szapulja senki napi szinten? Meg se éri ide felnézni... :confused:
 
Fent