Világ 67 Statok

KingJust

Member
A reakció pontszáma
54
Miert Reti..te milyen eloleny vagy?
Mint egy teli hassal levo ovodas.

Szoval en ezt a kisfiu jelzot hanyagolnam.
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Világ végén úgy is minden kiderül fölösleges addig találgatni
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Hát lehet még kéne hívni embereket, mert ezt az lu-t meg swakika is megvagna! :confused:
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Nyugi Sam egyszer te is megtanulsz majd játszani
Classicon mintha lekatáztak volna, elég hamar feladtad a nehéz szervert :)
Ott sajnos nem fértél be a közjóba mert 10 a max létszám :D

De akkor taníts légyszi mutasd meg classicon hogyan is kell csinálni. ott legalább nem kell évekig várnom mire rendes fiókod lesz :D vagy mégis...:rolleyes:
 

=Shrek=

Member
A reakció pontszáma
29
Megkérnék minden =NFT= tagot, ne szálljon szájkaratéba, nem vall ránk. Értem én, hogy kaptunk már többen ócsároló levelet "Dani Szépfiú"-tól, hagyjuk meg ezt neki, úgy néz ki, ez a taktikája része, ha úgy tetszik tartsuk ezt a taktikát "tiszteletben".
Mi ne kezdjük ezt el, soha nem volt a stílusunk.
Tiszta játékot, mindenkinek élményekkel teli V67-et kívánok, akár barát akár ellenfél!
Attól még, hogy itt majd egymást náspángoljuk, az utcán bárkit felhúznék ha bajban lenne. Játék Hölgyek/Urak, játék.
 
Utoljára szerkesztve:

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Es az a stilusotok, hogy mindenkivel leszoviztek es a vegen hatba tamadjatok oket plusz az egesz kontit beolvasztjatok mert mashogy nem megy ? Im just ask...
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Megkérnék minden =NFT= tagok, ne szálljon szájkaratéba, nem vall ránk. Értem én, hogy kaptunk már többen ócsároló levelet "Dani Szépfiú"-tól, hagyjuk meg ezt neki, úgy néz ki, ez a taktikája része, ha úgy tetszik tartsuk ezt a taktikát "tiszteletben".
Mi ne kezdjük ezt el, soha nem volt a stílusunk.
Tiszta játékot, mindenkinek élményekkel teli V67-et kívánok, akár barát akár ellenfél!
Attól még, hogy itt majd egymást náspángoljuk, az utcán bárkit felhúznék ha bajban lenne. Játék Hölgyek/Urak, játék.
Én nem mert lehet koronás
 

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
Es az a stilusotok, hogy mindenkivel leszoviztek es a vegen hatba tamadjatok oket plusz az egesz kontit beolvasztjatok mert mashogy nem megy ? Im just ask...
Nem tudom honnan vannak ilyen infóid,de bizonyára hitelesek.
Nem akarlak én lebeszélni semmiről,addig jó amíg ilyenekre építesz.
 
Fent